• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
Caute krpcekovia v brusku
27. sep 2007 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky
veva naozaj uz len dva mesiace aj kusok :dizzy_face: tie dni lepsie vyzeraju ze?
27. sep 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnacka :dizzy_face: ,na stretku by to malo byt okolo 40 :dizzy_face:
27. sep 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,
nemate niektora skusenost...preco doky radi uzivat Anopyrin v tehotenstve?
27. sep 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vevi tak ja ak pôjdem na cisarák 15-teho tak to mám za 18 :fearful: Hrôôôôza ako to preletelo.....sa mi ani nezdá a aké to boli na začiatku pre mňa stresy....

Miriamka: Netuším, ak nezabudnem (čo sa mi v poslednej dobe stáva až pričasto) tak sa zajtra skúsim nato spýtať dokiho. Idem na kontrolu, doobeda, ale potom mám dosť nabitý program, takže ak budem vedieť odpoveď napíšem ju až podvečer.
Inak anopyrin nie je na riedenie krvi??? :confused: :confused: :confused:, zdá sa mi že hej, možno by to mohlo zabraňovať tvorbe zrazenín....to je iba moja domnienka.
27. sep 2007 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lante.S tym anopyrinom si myslim bud to iste,alebo je to na zastavenie krvacania.
uf 18 to je sila a ked sa vilkovi zachce skor tak aj menej :wink: Uz ide do tuheho :grinning: .Ocakavam ze napises potom svoje dojmi :wink: aj ked rozmysliet si to uz nemozem :grinning:
27. sep 2007 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kati, skoro mi oči vypadli. teraz ako si to napísala, tak som si uvedomila, že to je už fakt za chvíľku...... joj teším na Vilíka...
27. sep 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lante, tak to je uz fakt za par....ako ti zavidim, ze uz budes mat babuliaka v rukach...

veva, pozrela som album, si taka stihlica....
27. sep 2007 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmus sak uz ani ty nemas vela dokonca,to uz naozaj ubehne. Dakujem za kompliment :slight_smile:
27. sep 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veva 3 mesiace sa mi zda dost vela...ale este mesiac pracujem a potom veget...
27. sep 2007 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to teraz nejako rychlo ide,lebo kazde dva tt musim ist na kontrolu cukru a idem tam strasne nerada,tak ani sa nenazdam a musim ist znova :fearful: Ja idem do roboty zajtra,ale len do nedele a potom este nejaky vikend v oktobri.Som 4 mes. nebola tak sa tesim :slight_smile:
brusino uz mas poriadne,si taka riadna tehulienka :dizzy_face:
27. sep 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veva, taka riadna baculka skor....
27. sep 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vevi: Každé dva týždne je nič, ja už chodím každý týždeň a to je ti zábava :grinning: , zajtra idem zase, tak som zvedavá čo z dokiho vypadne.
27. sep 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emus-tehulienka ako ma byt :wink:

no lante,len mna tam bodaju do prsta zakazdym 2x :grinning:
27. sep 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby o vas sa tam ale staraju teda...mna videl doktor raz za cele teho, a na poradni som teraz raz za 2 mesiace.....
27. sep 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emus ja chodim raz do mesiaca,poradnu mam u dokiho a zakazdym mi spravi aj UZV. Len ku koncu tehu sa u nas chodi kazdy tt. :wink:
27. sep 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante este chviilu a uz vypadne vilko :grinning:
no emus tam za oceonam niejako na kaslu, nie?
27. sep 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Babulky :wink:

Naozaj sa nam to nejak priblizuje :sweat_smile: ... ja uz chcem toho naseho drobca drzat v naruci :dizzy_face:

Emmka, to chodis naozaj nejak riedko...ja mam poradnu raz za mesiac...akurat v pondelok mam termin (idu mi brat krvicku na kontrolu cukru v krvi) :sunglasses:

Idem obzriet tie vase brusinka :grinning:
27. sep 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co vilka kukla si?
27. sep 2007 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som kukla ste uzastne s tymi bruskami :dizzy_face:
27. sep 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau lossik
este si tu?
aj ty budes mat hned uz len 65 dni a bude velikáánske krasne
27. sep 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tu u nas su na poradni asi dost busy...hadam teraz na konci oktobra uz v 30tt zacne moja midwife trochu ukazovat viac zaujmu...
27. sep 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááá ahoj emusik
tak to dufam ze vam budu venovat viac pozornosti lebo jeden krat vidiet lekara a uz si 28tt? tak to by som bola nasrata, mala by tam byt mula za 1
27. sep 2007 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hoblinka uz aby to bolo :slight_smile:
27. sep 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj hend bude
drobcurik poslucha, nechcem drazdit vedla babenky snazilky tak radsej sem o tehu pisem :wink:
hopsika si kazdy den, o dva tyzdne ideme na 4D ultrazvuk, velmi som zveda a tesim sa aj bojim. ale to uz je tak.
Uz nam povedali ze pojdeme rodit skor podla situácie koli mojej vade maternice tak dufam ze to nepride az velmi priskoro
kedy ides teraz do poradne?
27. sep 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem v pondelok dufam ze vsetko bude Ok
tad kolko stoji 4D?
27. sep 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hobli tak to 4D ti zavidim, ja som tam bola v 20tt a nebolo to tak dobre vidno ako okolo 25tt
loss, tak uz mas fotku drobca?
27. sep 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas stoji 1850 aj s dvd a foto 2 ludi mozes doniest
som zvedava ake to bude, vraj to robia tak ako v 3D kine s okuliarmi a priestorovo vidis vsetko. noneviem sa dockat :grinning:
27. sep 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emus a co nebolo dobre vidiet? ja som povodne chcela ist v 20tt ale lekar ma objednas az v 23tt ze tvedy to bude lepsie
27. sep 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hobli babu sa tvori tuk okolo 23tt-25tt a vtedy crty vidno lepsie, u mna (pozri album nemozes vydiet poriadne tvaricku, a aj telicko bolo velmi kostnate. Ked pozres niektore albumy okolo 25tt tak krasne uvidis crty, ako ma uz normalne babo, niekedy si uz aj vies predstavit ako bude vyzerat, ked sa narodi.
Takze keby som mala moznost urcite by som isla az okolo 25tt
27. sep 2007 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok