Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

mm1
28. sep 2007

ahoj Kiki, ako sa má Ninuska??????

vedvies
28. sep 2007

keikei odpoviem ti na otazku z trnavskych mamiciek, lebo sme sa stretli tusim v troch temach 😅
mame sa dobreeeeeee, ninuska papka, kaka, usmieva sa, uz chytila aj hrkalku do rúčky, len este nevie co s nou a uz sa aj radi kupeme. 😉

lucka0122
28. sep 2007

dakujem vam velmi pekne som stastna len ma da asi na rizikove ked som uz potratila. vsak?5.10 sa vam ozvem ze co povedal doky.papa drzte palce...

mm1
28. sep 2007

lucka: skoč ešte k missedkam prosim a poteš ich tam.... potrebuju pocut ze je nova tehulka z missediek, uz tam dlho nik nepribudol.... vďaka. 🙂

veva1
28. sep 2007

gratulujem lucka 😵
cafte tehulienky,dnes len odbieham,lebo pracujem 😨 😀

vedvies
28. sep 2007

lucka nemusi ta dat na rizikove, ak nebudes mat problemy. mna vypisali az ked som zacala krvacat, ale ked sa vypytas, tak ta snad vypise. pisem ako tatar.

lucka0122
28. sep 2007

ja by som este nechcela ist na rizikove pred tyzdnom sme kupili aj auto tak kym budem moct musim robit.....

mm1
28. sep 2007

lucka: ani ja som nebola na rizikovom... nemala som ziadne problemy,, sice som nemohla ist na dovolenku a byt v ba a setrit sa, ale normalne som chodila do robotky. 🙂

lucka0122
28. sep 2007

idem ja daco zjest lebo som zase hladna..pa zatial

keikei
28. sep 2007

veďvieška, baliť som sa začala včera, ešte pár vecí dokúpim cez víkend a som pripravená 🙂

lucka, ani ja som nebola na rizikovom, všetko prebiehalo ako malo, tak nebolo prečo :O)

babulky na dnes končím, pekný víkendík, papá 😵

loss
28. sep 2007

cauky mamuska Vedvieska ako sa mate a Ninuska poslucha
kei teda netusis vobec co to bude no kazdopadne ja to super ze mala Tanicka ma coskoro doma surodenca 🙂

veva1
29. sep 2007

ranko 😵 Je tu niekto co to ma za 63? 🙂

loss
29. sep 2007

vevuska som tu 🙂
tak ako vikendujete maminecky 🙂

veva1
30. sep 2007

62 😎

svetluska.p
30. sep 2007

veva, ty siska 😀 😀 😀 😀 😀 ...

loss
30. sep 2007

no vevuska super
baby je normalne ze mne byva zle vecer?

veva1
1. okt 2007

losik 61 😉

je to uplne normalne,mne bolo zle sice len 2tt ,aktivne ze cely den dva dni a inac len vecer 😉 A to mi celkom aj zostalo vecer nemusim jest ani teraz 🙂

loss
1. okt 2007

vevuska to si ma potesila myslela som ze som opacna 😵
fajn a aj tych 61 🙂

cucuska
autor
1. okt 2007

babule ale sa to niektorím tňychlo kráti 😀 😀 😀

loss
1. okt 2007

JUJ CUCKA KRASNE TI SVIETIA TIE tt.

loss
1. okt 2007

a ke su vsetky tehulky 🙂

emily3
1. okt 2007

ahoj loss este si tu?
ako sa mas?

veva1
2. okt 2007

rovnych 60 😵

emmaelzer
2. okt 2007

ahojte tehulky.
Tak ako vidim veva uz pocitate dni, to ja radsej nerobim, lebo sa mi to zda este pomalsie ako ked to nepocitam...
co nove? Uz mate vybavycky? Mate uz aj sono okolo 30tt?

mm1
2. okt 2007

ahoj emuli 🙂

emmaelzer
2. okt 2007

cau mmka ja sa dnes tak ulievam...prve 3 hodiny ucim maturantov a poslala som ich na internet nech si vypracuvaju otazky a ja si tu teraz vegeti.... 😝

veva1
2. okt 2007

emus ja pocitam s losikom,ona ma zhruba rovnaky pocet dni do prvych kopancekov 🙂
dnes mi je nejako divnejsie.Kruti sa mi hlava a mam pocit ze mi treba na velku a uz som aj bola 2x.Aspon verim ze ta bolest brucha je z toho.
ako sa mate vy? Ja chodim na sono kazdy mesiac,najblizsie mam o 10dni

emmaelzer
2. okt 2007

veva, tento posledny trimester je najtazsi...ja sa zacinam citit ako aj prve 3 mesiace...ale uz sa nam to krati...

vilkakatka
2. okt 2007

Ahoj Emus, ako sa mame?
Asi ta zase trapia nevolnosti ☹ ... my sa mame fajn, len ma zacali pobolievat krize, ale to je asi normalne a nejake to tie 3 mesiace zvladneme 😵

loss
3. okt 2007

vevea dnes 59 ze?
tehulky ahojte drzte sa cielova rovina sa blizi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre