• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
emus ze? je to sila.Nech uz je ten december :dizzy_face: ,nech mame uz nase miminecka.Som teraz velmi stastna,ale potom budem nastastnejsi clovek pod slnkom :dizzy_face:
9. okt 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, mám takú blbú otázku - teraz práve popíjam acidko jahodové - to tehulky môžu, však?
Teda ja by som sa nijako nechcela obmedzovať v jedení, ale toto ma tak teraz napadlo.
Aj niečo z jedálnička vynechávate, alebo používate inú kozmetiku?
9. okt 2007 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jess: ja som jedla všetko načo som mala chuť. Kozmetiku používam stále rovnaku, dokonca som si farbila aj vlasy...
9. okt 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jess ja tak isto ako lante, len som nejedla pecen a hlavkovy salat, burske oriesky a ked som robila na zahrade davala som si rukavice, nechcem chytit listeriu.
9. okt 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesik ja som jedla vsetko,no hlavne melony az kym mi nezistili zvyseny cukor :grinning: Od vtedy som na diete :grinning: no nejako som prisla na to ze ked si aj doprajem nejake to ovocie a cokosku,ba aj sladky napoj vysledky mam stale dobre,tak mam pocit ze je pomalicky po dietke :grinning:
9. okt 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavkový šalát? to ti nechutil? Či ten sa nemôže.
9. okt 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavkovy salat? Preco?
9. okt 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v hlavkovo salate sa vyskytuje ta listeria, aj po umyti je riziko, takze som sa mu radsej vyhla
9. okt 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule idem trosku k telke,bo ma boli krcna chrbtica,tak aby ma z toho nerozbolela aj hlava.
drzte sa zatial a pekne tehulkujte.Ja sa dnes este urcite ukazem som sama do zajtra,tak sa este mozno stretneme
9. okt 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jess: Hlávkový sa môže, je v ňom najviacej prírodnej kyseliny listovej....
9. okt 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme sa nejak netrafili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute buduce mamicky :dizzy_face:
9. okt 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevusik 53 :dizzy_face:
a dakujem angelike si to napisala peknucko takze ti dakujeme aj losicatko moje ti posiela pozdrav :dizzy_face:
9. okt 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tehulky :wink:

hádam som tu zas nikoho nechytila? :frowning2:
vyberám si stále akýsi zlý čas ...
9. okt 2007 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kei. Tebe sa to uz pekne krati a male keikeica moze uz prist kedykolvek.Tak ak by sme sa tu do vtedy nestrafili sa drzte :grinning:
9. okt 2007 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ako sa mate?ja som teraz prisla z roboty.....
9. okt 2007 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky,
jess gratulujem, :slight_smile: rozrastame sa to som radaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile:. My sme okrem toho co babule pisali vynechali este vsetky druhy pliesnovych syrov (i ked ich velmi lubim a enviem sa dockat :angry: ), este by sa nemali musle a take tie zvieratka co ja aj tak nemusim, aaaa nepasterilizovane mieka, syry, tj priamo od baču :grinning: :grinning:
lante ako sa chystate na cisarsky? lokálna anamnéza ci sa das full uspat? stale rozmyslam co bude lepsie?
9. okt 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojček bambulky.
Hobli ďakujem - no dúfam,že tentokrát to bude ok. Zajtra idem len na krvné testy - nech mi to potvrdí aj doki. A na ultrazvuk - no neviem podľa mňa až niekedy koncom mesiaca, alebo začiatkom novembra.
10. okt 2007 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko mabule
jessi aj ked je to niekedy tazke hlavne bud kludná a nalad optimizmus :wink:
vevi, lossík 52 :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik hoblinka :grinning: :grinning:
veru 52 :grinning:
10. okt 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :wink:
Nebola som tu asi tyzden, tak vas pekne vsetky zdravim...tesim sa, ze nam pribudaju tehulky :wink: ...drzim silno pasticky :dizzy_face:

Ja som si pred dvoma dnami odmerala obvod pasa a uz mam taky isty ako manzelik a uspesne som prekonala stovku :grinning: ... presnejsie 101 cm

Babulky, nejak nam to tehulkovanie rychlo ubieha :sweat_smile:
10. okt 2007 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti zavidim vilka,ja sa stale nie a nie dockat decembra :wink:
brusino v 26 tt mas uz poriadne :dizzy_face:
10. okt 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej villus bezi to velmi rychlo, tiez mas chlapa poriadneho doma ked ma 101cm xixi, my sme mali predvcerom 93 cm :grinning: ale to je este daleko od muzikovho obvodu, toho asi nedobehnem :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tehulky :wink:
ste tu niektorá, či musím ísť do MA pozrieť? :slight_smile:
10. okt 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevušik, ďakujem moc :slight_smile: ja verím, že sa tu ešte stretneme, než to na mňa príde :grinning:
10. okt 2007 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keikei, to je nádherné čislo....36.... toho sa ja asi nedočkám.... vraj budem musieť bábo porodiť čo najskôr, podla lekára najneskor po 35t.... :unamused:
drž sa, teším sa na fotky malého bábatka nádherného.... :dizzy_face:
vilakatka, tak také bruško aké máš teraz ty v 28tt ja nebudem mať ani den pred pôrodom....teraz mám v páse 74 cm....prvýkrát som si ho dnes odmerala.... :grinning:
10. okt 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, mate pravdu...brusko sa mi tyzden co tyzden zvacsuje...ja tam mam asi naozaj slonicatko :sweat_smile: ... len kto to vytlaci :zipper_mouth:
10. okt 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit neboj,vydrzite aj do 36tt :wink: Sak 20tt to uz je nadhera :dizzy_face:

losik 51 :wink:

vcera som bola v poradni,vsetko je ako ma byt,nas maxi drobcek ma odhadom 2,2 kg :dizzy_face:
11. okt 2007 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vevi - tak to je uuužasnéé - hmm, drobček krásne rastie. To sa mooc teším, že je všeko ok. Dúfam, že všetky sme ok.
11. okt 2007 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru jessik,drzim vam silno palce.Hlavne nech to rychlo prebehne,nech uz ste v 20 tt,citite kopance a uvazujete nad pohlavim.Vtedy sa clovek uz ciernym myslienkam lahsie vyhne :wink: Tak nech to rychlo leti :dizzy_face:
11. okt 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok