Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

angellinka
14. sep 2007

Aj ja sa citim celkom fajn,aj ked je to este len na zaciatku,7tt.
ale lekarka ma dala pre istotu🙂
A kvoli tomu ma vyhodili-teda pekne somnou vypiekli v praci.Tak som aj bez prace🙂)
Ale to ma teraz vobec netrapi

veva1
14. sep 2007

a to si bola v praci na dobu skusobnu?

angellinka
14. sep 2007

Ano,v skusobnej dobe som otehotnela.....
Ale je to hrozne komplikovane,uz to riesi za mna pravnicka.Oni uviedli dovod,porusenie prac.discipliny-co je hlupost.A na PN som od 11,a postou mi poslali vypoved ku 10.9.Dobre svine nie?

veva1
14. sep 2007

neviem celkom iste ale vypoved sa moze poslat s datumom max. 2dni pred dorucenim posty ak aj nie s rovnakym ci neskorsim.No ale co sa dovodu tyka pokial si v skusobnej dobe,tak asi nemusia udavat ziadny. Ale nie som v tom celkom doma. Uskodi ti to teraz nejako financne?

angellinka
14. sep 2007

No ved s tym datumom jej to pekne vyslo,lebo sa zlakla ze ked som tehu a na PN uz zo mna nebude nic mat.
Kasleme na financie,nejak bolo,nejak bude....teraz je dolezite nase babo🙂

veva1
14. sep 2007

to je velka pravda 😉

tribitka
14. sep 2007

angelika, správne, teraz je bábo najdôležitejšie...peniaze budú,neboj sa.... u mna v robote sa ma tiež snažili zbaviť, lebo už od konca júla som PN a neviem či ešte vôbec pôjdem do práce....ale to nevedeli že som tehu.....tak som im zaslala list so spätným dátumom, kde som im ohlásila že som tehu, priložila som potvrdenie od lekára o PN a kašlem ich....volala mi naša firemná právnička, dobrá kamarátka, že bol riaditeľ dooooosť naštvaný, že ma musí vyplácať ale smola..... teraz neberiem ohlad na nikoho len na moje bábo....to je moja priorita.... takže možo bude lepšie, že ostaneš doma, budeš si v klude užívať tehu....ja odkedy som doma tak vôbec nemínam peniaze, drahý je vytešený že ho doma čakám vysmiata a spokojná, nie ako niekedy vynervovaná a zničená z práce.....

veva1
15. sep 2007

zhresila som,zjedla polku cokolady a teraz sa mi Tomasko tak nadhadzuje v bruchu ze mam pocit,ze ju za chvilu aj vratim 😝 Tak mi treba 😀

loss
15. sep 2007

angelika ja som dala v praci vypoved a o tyzden som zistila ze som tehu takze o mesiac som bez prace aj ja a tiez ma to netrapi,skor sa bojim nech sa nam to male ozaj v maji narodi

snaz.
15. sep 2007

Ahojte baby, doteraz som bola iba ticha citatelka, no dnes som sa rozhodla sa k vam pridat. Mala som 2 missedy ☹ , oba boli v 21.tt, ale chvalabohu mam aj krasneho syna 😀 , ktory mal 4 roky.Pred 2 dnami som zistila, ze som tehotna 🙂 , tak mam zmiesane pocity. Tesim sa aj sa bojim tesit. Nasleduje seria vysetreni, budu mi musiet riedit krv, vraj tie 2 potraty boli kvoli nadmernemu zrazaniu krvi, tak dufame, ze toto tehotenstvo zase raz vyde 😵 . S pozdravom. Pata.

veva1
16. sep 2007

snaz. pevne verim ze teraz sa to uz podari. Musi. Tlac na doktorov,citaj vsetku dostupnu literaturu o tom ,aby sa nic nezanedbalo a ty stastne prekrocila ten nestastny 21 tt. Prajem ti vela sily,co najmenej obav,nech ten cas rychlo leti az do tvojho 40tt. 😉

emmaelzer
16. sep 2007

Pata, to muselo byt strasne, ale teraz to uz urcite vyjde.

veva, to ked zhresis len polkou cokolady, u mna to peklo isti, pretoze ja jem nieco sladke kazdy den...

veva1
16. sep 2007

emus,ale ja mam nariadenu dietu 😉 ,za cokoladou isli este dva pohare kofoly 😔 ,joj nechcem vidiet v stredu tie vysledky 😨 😨 😨 takto sa budem tvarit,ze z coho to mohlo tak nabehnut 😀

emmaelzer
16. sep 2007

veva dietu? preco?
aj ja by som sa trochu mala obmedzit...naposledy na poradni, ked mi kontrolovala moc, tak sa hned pytala, ze kolko sladkosti som uz rano pojedla...

veva1
16. sep 2007

u nas sa robi taky zatazovy glukozovy test,ci tvoj organizmus zvlada cukor a nerobi si zasoby. V tehotenstve je to dost caste.No a mne vysli vysoke hodnoty po vypiti tejto sladkej zbrndy,tak mi zakazali sladke.Po dvoch tt trosku povolili,ale nemozem velke mnozstvo naraz,lebo moje telo si vela odklada aby mal Tomasko dostatok. Tak mozem napr. kolac,ale len jeden kusok naraz. Alebo melon,ale iba platok. Tak sa snazim to aj dodrziavat a teraz musim chodit kazde dva tt na kontrolu ci si dokazem pomocou diety udrzat cukor dole.Keby ze nie a aj napriek diete by boli hodnoty stale vysoke tak mi daju pichat si inzulin.

emmaelzer
16. sep 2007

veva, to je fakt take zle? teda mne robili na zaciatku teho krvne testy, ale vsetko bolo ok, a teraz mi vzdy kontroluju len moc...a to, ze tam bolo vela cukru ich tak velmi nezaujimalo...
inak uz som vcera bola pozerat kocik a vybrali sme si jeden.

emmaelzer
16. sep 2007

inak tvoj quinny je krasny, len to ma na nom odradzalo, ze je 3kolesovy. Ako sa ti manuvruje?

veva1
16. sep 2007

emus-tak odporucam aby si si dala na ten cukor pozor,nie nejako strasne,ale pre istotu. U nas to riesia ked je v moci cukor a ja som ziadny nemala. Ma to vplyv
aj na babo. Skus sa popytat ci v okoli nema niekto glukomer a over si svoju hladinu sama.

Quinny je suprovy,idealny na nase okolie,nemame chodniky a ani cestu este pri bytovke,tak sa po tom strku chodi suprovo. Mam ho od susedy tak som si ho pred tym aj dostatocne vyskusala.

emmaelzer
16. sep 2007

kolko ta vysiel?

loss
16. sep 2007

snaz. drzim silno,silno palce nech mas tehulkovanie bez problemov 🙂

mamik
16. sep 2007

ahojte tehulky. dávno som tu nebola a čo to nevidím? Losik tá 6-ka je nááádherná. Silno držím palce, nech ste v poriadku a veľmi sa teším s tebou.

Emka ja som si dnes poplakala, lebo som ráno bola na ultrazvuku a vraj to bude chlapček. Som to ja ale nevďačná matka. Nie aby som sa tešila, že je malé v poriadku, ale ešte revem! Bolo to skôr zo sklamania, lebo som si fakt myslela, že tentokrát nám to vyjde a budeme mať babu.

Angelinka, ale pokiaľ viem, tak pri porušení prac.disciplíny ti musia dať písomné napomenutie a až potom môže byť výpoveď. Jedine, že by sa jednalo o hrubé porušenie pr.disc., ale aj to je tuším nejako špecifikované.. Ale nechcem mudrovať, len tak sa mi to vidí 🙂

Držím palčeky všetkým mamulkám-tehulkám a miminkám, nech ste všetky zdravé... Sem tam nakuknem, ale nestíham ani všetko prečítať, nie to ešte niečo napísať. Inak ja som doma od 13.5. a určite budem až do pôrodu. V práci OK a držia mi miesto. Asi som z tých šťastnejších 🙂 Neviem prečo vám robia problémy. Veď zamestnávateľ platí len prvých 10 dní PN a potom už sociálna poisťovňa. Akurát ešte odvody...

veva1
17. sep 2007

ahojky

emus za cely komplet vanicka,vajicko a sportova cast + doplnky 24 000 Sk.Na nase pomery dost,na to ze je ojazdeny,ale som s nim maxi. spokojna a nemusela som chodit nikde a zhanat,lebo aj z internetu by som nekupila skor ako by som ho nevidela nazivo.

tribitka
17. sep 2007

vevuš, mna drahý potešil ked mi oznámil, že kočík necháva na mna,od značky,ceny, farby až po doplnky....jupíííííííííííí, tak sa tešíííím... 😀

keikei
17. sep 2007

ahoj babule 😉
ste tu niektorá?

tribitka
17. sep 2007

ja som tuuuuuuuuuuuuu.... 😀

keikei
17. sep 2007

ako sa máš tribit? čo robkáš?

tribitka
17. sep 2007

ležím v posteli, pozerám sitcom v telke, ranajkujem,som na nete a telefonujem so sestrou..... namáhavééééé... 😀 😀
a čo porábaš ty? aký bol víkend?

keikei
17. sep 2007

jooooj, no komu je lepšie? tú posteľ máš prikázanú, či sa ti nechce od rána vstávať? 😀
ja som od rána na nohách, vyglancovala som si kuchyňu po dlhej dobe, tak teraz oddychujem, som na skok tu, obedujem a za chvíľu pôjdem ešte povysávať byt
😝 asi tak
víkend bol fajn, ako každý 😵
a ty si ako víkendovala?

tribitka
17. sep 2007

no, postel už nemám prikázanú, pred necelou hodinou som totiž vstala.... 😀 ja som upratovala v piatok a kedže sme tu nemali malú a my sme cez víkend boli vonku, tak mám stále poriadok.... 😀 😀
víkendovala som vo Viedni a v Rači na hodoch.....lokše už nechcem nikdy ani len vidieť..... 😀 😀 😝 😀
čo dobré obeduješ?

keikei
17. sep 2007

tak to si mala pestrý víkend 🙂 ja lokše milujem, dala by som si 😝
ja som obedovala perkelt s haluškami, tiež moje obľúbené jedlo 😝 a teraz som si spravila capucino, a keď ho dopijem pôjdem pokračovať v práci. lebo o pol 3 idem pre malú do škôlky, tak aby som to stíhala 😅
počuj a ty kedy budeš obedovať, keď si ešte len raňajkovala? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre