Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

svetluska.p
25. jún 2007

cucus - jasne, ze je mojca. uz mas 9tt, to ale leti. dobre, ze si ta tam este nechaju. Aspon si pod dozorom 😉 .

cucuska
autor
25. jún 2007

svetlus ty si sa priklonila na stranu foktorov????xixixixixixi 😀 😀 😀už sa nečudujem, že si chcela študovať medinu 😀 😀 😀 😀 😀
a ty ako mojko??? kde sa chystáte na dovolenku????

svetluska.p
25. jún 2007

Nuz, medina moj nesplneny sen. moje dieta bude musiet byt doktorom 😀 😀 😀 😀 .
Kam sa chystame na dovcu? No 24.8. vecer odchadzame s kamosmi do Chorvatska, kam presne netusime este. ale nieco hadam najdeme 😀 😀 😀 . NAspat dojdeme 9.9., tak si hadam oddychneme.

cucuska
autor
25. jún 2007

tak to bude už more poriadne vyhriate. No my tak keď budem v 4. mesiaci pojdeme asi ne výkend niekde do hôr a len také jednodňové výlety ako BOjnice, BA, Kysuce a tak. Aspoň trošku si užijeme leto 😉

svetluska.p
25. jún 2007

Inak v stredu budem v BA. Ty kde lezis?

cucuska
autor
25. jún 2007

ja ležim v Topoľčanoch.

cucuska
autor
25. jún 2007

svetkus idem off, chce sa mi veˇmi spať. papa ale poobede ešte prídem

svetluska.p
25. jún 2007

paa

emily3
25. jún 2007

ahojte maminy. nebola som tu , lebo som mala v piatok promocie...a kedze som chodila do skoly na druhy koniec republiky musela som pobalit deti a manzela...a urobili sme si predlzeny vikend. promocie bol jeden chaos. nikto nic nevedel ale hlavne je ze diplomy sme nakoniec dostali. a podom hor sa na vylet. bolo super, spali pod stanom 😀 teda v stane...a pochodili Tatry a stihli sme navstivit aquapark v Liptovskom...skoro sme deti utopili ale bolo super. v nedelu zastavka v ziline na omsi a obedik v povazkej a detska boli take ustvane ze cele poobedie prespali. zatial sme sa dopravili do Piestan na navstevu k tete...deti sme prenasali z auta spiace a potom este pokracovali v tejto cinnosti asi do pol 5 hod. prechadzka po piestanoch, na vlacik, na zmrzku a vecer domov. marek v aute stale.." ideme stanovat" nikomu sa nechcelo domov.bolo nam super...keby sme tak mohli chodit aspon kazdy druhy vikend... 😀

ako sa mate? co babatka, dufam ze rastu ako z vody. ja idem teraz vo stvrtok na kontrolu a dufam ze dostanem matersku knizku... 😀 😀

svetluska.p
25. jún 2007

ahoj emily, krasne ti pribudaju tyzdne 🙂 . tesim sa 😀 .

vilkakatka
25. jún 2007

Ahojte babulky 😉
Tak sa zase na chvilocku hlasim po par dnoch...ja som den co den viac a viac unavena 😔 ...ale hadam to za par tyzdnov prejde 😵

Pribudli nam nejake tehulky???

janninka
25. jún 2007

ahojte,ako sa mate? ja som bola v piatok na ultrazvuku, mali sme uz 4,42 cm 😀

mm1
25. jún 2007

vilka: ahoj vilka, za chvíľku idem k doktorke.... ufffff. bojim bojim

janninka
25. jún 2007

neboj ememka,vsetko bude v poriadku,urcite 😉

mm1
25. jún 2007

dakujem babulky, pevne v to verim, ale to viete, som velmi velmi nervozna.....
Jani pekne ste uz narastli.....

Babulky,ani si neviete predstavit, ako som roztrasena. este ze muzik ide so mnou, inak by som tam ani asi nedosla....

janninka
25. jún 2007

ja ti verim, ja som tiez v piatok rano ledva stala na nohach, myslela som ze kazdu chvilu uz odkvecnem, aka som bola roztrasena a nervozna z ultrazvuku

cucuska
autor
25. jún 2007

ahojte
Megi taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto ti džim paluchy.
Ja som akurát po obede uff 😝

cucuska
autor
25. jún 2007

je tu nejaká dušička???? ja m=am také šťastie, že keď sem prídem som u sama 😀 😀

tribitka78
25. jún 2007

cucuš ahoooooooj, ja som tu.... ako dopadla mm1, nevieš?? 😉

janninka
25. jún 2007

ahoj cucus, tribit, ako sa mate?

cucuska
autor
25. jún 2007

ahojte. MM1 je objednaná o 13:00 hneď mi napíše smsku tak vám dám hneď vedieť, moc jej držim palce viem ako sa cíti.
jani my sme po obede a múam takú kyselinu 😝 😝 😝 toto je ďalši ríznak kt. mi začal tak pred tromi dňami
tribit a ty čo máš nové??? kde sa chystáš na dovolenku???

tribitka78
25. jún 2007

ahoj jani, ja sa mám v pohode....len mi je trošku zle...včera sme s drahým žúrovali sami dvaja doma, takže som nevyspatá a asi aj pripitá... 😀
no a najhoršie na tom je, že mám strááááááááááááááááááááášne veľa roboty....
inak baby, zajtra mám výsledky hormonálneho profilu, držte mi prsty....

jani, krásne rastiete, to sa dobre číta..... 😀
cucuš, aj teba sledujem, čítala som doteraz históriu, čo sa tu udialo cez víkend...neboj, to zvládnete, len tvoje bábatko ťa naťahuje.... 😅

cucuska
autor
25. jún 2007

tribit ja stále myslím pozitívne inak by som to tu v nemocnici nezvádla. a tebe budem moooooc držať palce, verím, že ti konečne na niečo prídu zaćnú liečiť a ty otehitnieš ľavou zadnou 😉

tribitka78
25. jún 2007

ďakujem cucuš, tiež som optimisticky naladená a dúfam, že to bude ok....veď zajtra dám vedieť....našťastie ide so mnou aj drahý, sám to navrhol, takže som pokojnejšia... 😵
cucuš, nedávno si zakladala túto tému a už si sama v 9 tt...to je úplne super!!!!! túto tému si si založila pre seba, či čo??? 😀

inak, dnes som v robote totálne vystresovaná....predstav si, že od rána sa nám trasie budova, ja som na 7.poschodí z 8...normálne sa mi trasie voda v pohári na stole, fotka na stole, strašne tie otrasy cítim ako pri zemetrasení.....vedľa sa ide stavať ďalšia budova a robia sa nejaké vrty.....ale fakt som z toho vystresovaná, je to strašne nepríjemné..aj keď idem po chodbe, strašne to je pod nohami cítiť.... som povedala nadriadenému, že ak to takto bude aj zajtra, že neprídem do roboty.... nebudem riskovať že to celé padne...

cucuska
autor
25. jún 2007

tribit xixixixi 😀 😀 😀 asi to bol osud 😀 😀 😀
tribitka tam by som nemohla pracovať 8. poschodie je na mna vysoko.

Babulky prepáčte idem off je mi zas zle musim to predýchať zatial pa

svetluska.p
25. jún 2007

cau tribitka, ako moja? si po opici? ja som dnes taka nervozna, ze si asi nejaku opicku doma privodim..... Horor....

tribitka78
25. jún 2007

svetlus, ja mám v robote neskutočný frmol, nič nestííííííham, mám 4 dni na to aby som predala byt a zaplatila nový, a o týždeň mám letieť do USA no ešte nemám víza....ide ma vystrieť, robím 5 vecí naraz..... a ešte sa nám aj trasie celá budova.... 😠 😠 😠
prečo si nervózna?? 😀

lante
25. jún 2007

Ahoj babulky, v albume mám dôkaz o tom že Vilko je Vilko 😀 😀 😀

bec
25. jún 2007

Lante gratulujem k vyjasneniu🙂

janula_nz
26. jún 2007

ahojte.

prisla som nakuknut sem medzi vas ale ako vidim, ani tu sa emma neukazala. neviete , co je s nou? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre