Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

bianca
10. mar 2008

ahjte.Chcela som sa k Vam pridat,ale je tu akesi ticho 😨

bianca
12. mar 2008

😕

loss
12. mar 2008

bianca hura,hura,hura srdecne gratulujem krasna spravicka zelam nech mas velke,vesele brusko 😵

h0blinka
12. mar 2008

cafte babule
jeeeeeej bianca 100 rokov som ta nevidela a co to vidim 😀 😀
pfuj pfuj drzkajte sa velky pozor davaj na vas
uz budes castejsie chodit?
losik vy sa ako mate? vidim ze sa zatial pekne drzkate uz len par tyzdnov 😝

loss
12. mar 2008

hobi vcera sme prisli z nemocky zajtra na kontrolu ako sa drzime dostali sme silne lieky proti kontrakciam zatial sme OK ale musime lezat dufam ze vydrzime do 36tt

bianca
12. mar 2008

diky.Ste zlate.Uz som sa bala,ze sem nikto nepride

loss
12. mar 2008

uzivaj si to cele je to ozaj nadherne
my uz mame 2kg a 42cm 🙂

h0blinka
12. mar 2008

biuska a ako? nevolnosti? ziadne?
losik 😨 to uz mate pekne, to je supeeeer, spomiinam ked mi doky vravielala ze aspon nech narastieme na 2kg to uz je ako tak 🙂 Nellinka malinka to bude koceska

loss
12. mar 2008

hobi sme trochu na dany tyzden vacsie pre tu tehu cukrovku ale este 500G a super a o 2tyzdne zaciname 9mesiac

bianca
12. mar 2008

hobli:nevolnosti som mala riadne,ale uz je to lepsie.Akurat ma vystrasilo krvacanie,ale vraj sa to stava a mimi je v poriadku

loss:uz sa vam to krati

loss
13. mar 2008

bianca len pekne oddychuj najviac ako sa da,drobec je uz uhniezdeny a teraz rastie nech svojej maminke robi len radost 🙂

bianca
13. mar 2008

lossicek ahoj.Sak len sa tak povalujem a doma bordel 😀 ale manzel i doktor mi zakazali upratovat,tak len cakam na vikend ked bude manza doma a pustime sa do toho,lebo mi je uz s toho zle

loss
14. mar 2008

bianca neboj poupretujete ani ja nic nemozem a co kaslem na to ked sa malinka narodi este sa nariadim
hlavne ze rastiete riadit budes od oktobra 😉

bianca
14. mar 2008

loss dnes som zistila ze fakt rastieme.Za jeden tyzden o viac ako centimeter,tak sa tesime

sloniiicek
14. mar 2008

ahooooj bianca. tak co to nevidim. ani som nevedela, ze si opat tehu. ani si sa nedosla pochvalit. 😉 moc moc gratulujem.

loss a ty ako? ako sa vam dari?

bianca
14. mar 2008

sloniiicek :ahoj.Ale dosla 😀 😀 😀

sloniiicek
14. mar 2008

tak to som tam asi zrovna nebola. 😉 som totiz pn a asi 2 tyzdne som nemala doma net. tak som to mozne nezaregistrovala. 😉 tak to je strasne super. tesim sa s vami. 😉 takze si automaticky pn. skrz pracu. 😉

bianca
14. mar 2008

ano mam a mala som aj problem s krvacanim,ale uz to vyzera dobre.A co Vy?Ako sa mate?

loss
14. mar 2008

bianca tesim sa s tebou super male teraz rastie velmi rychlo 🙂
slonik drzime sa ako sa da v utorok som prisla z nemocky a tak len lezim

bianca
14. mar 2008

joj dievcata ja som rada za nas za vsetky 😀 😀 😀

loss
14. mar 2008

veru super a to uvidis po 20tt je to este suprovejsie

bianca
14. mar 2008

och keby uz to bolo,lebo este stale stresujem.Ukludnim sa asi az bude buvat v postielke,

loss
14. mar 2008

no ja viem ja som taka ista ale ked zacnu pohyby budes kludnejsia a hlavne stastna
ja sa s malou rozpravam stale je to mile ked kopne normalne ma zaleje naval lasky uz sa jej neviem dockat chvala bohu mam 3na zaciatku super dnes to mam za 59dni 😵

bianca
14. mar 2008

ja som dnes happy uz iba z tehu preukazu.Sa vytesujem cely den

loss
14. mar 2008

no ja som sa tiez vytesovala ked som ho dostala
ani nevies ako sa tesim s tebou 😉

bianca
14. mar 2008

a kedy si citila pohyby?Na to sa stasne tesim.Manzel kolo mna len chodi a hladka a hladka

loss
14. mar 2008

ja prestne na konci 20tt ale ja mam placentu na prednej stene a tak sa musela malinka prekopat 😀

bianca
14. mar 2008

joj ale sa tesim 😀 😀 😀

loss
14. mar 2008

niektore baby uz citia okolo 17tt takze budeme spolu odcitavat ty za 6tyzdnov ucitis pohyby a ja pojdem rodit OK

bianca
14. mar 2008

jasan 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre