Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

bianca
1. júl 2008

mne na zaciatku nevedeli preco .Kukali dvaja doktori a nic nevykukali ale potom dr.zistil ze mam nizko placentu a ze to moze byt tym

bershka
1. júl 2008

mne zase povedal, že moje žlté teliesko je príliš mini, a že duphaston to spraví. tak dúfam, že áno. inak by malo byť všetko ok. od piatka sme narástli trojnásobne. z 1,6 mm na 5 mm

bianca
1. júl 2008

no tak to je super.Ja som brala utrogestan

bershka
1. júl 2008

drž mi palce moja. idem si ľahnúť. nie je mi dobre nejak.

bianca
1. júl 2008

a este aj Ascorutin

palce drzim nebojaj.Vsetko bude ok.Utekaj do postele a nohy hore

sloniiicek
2. júl 2008

caute babulky.t ak zatial sa mame dobre. a nevyzera to na skory porod. 😀

bianca
2. júl 2008

sloni s to vraj baby su sikovnejsie a aj Lossika Nelinka natahovala.Ja som sa narodila den po termine a vraj mamine dala porodna baba chininove tabletky a slo to raz dva

bersch ako dnes moja?

petruci6
2. júl 2008

slonik martinka pocka do vikendu,inak drahy je v pozore?bude rychlo pri tebe,keby nieco? 😅

bershka
2. júl 2008

ahoj bianca: aaaale takisto. síce som špinila, ale to buď boli pozostatky zo včera. kým to zbehlo dole 😀 , ale bolo to svetlejšie

bianca
2. júl 2008

bersch tak to je dobre.Len papaj Duphaston a lez.Ja som vstavala iba na WC a ku chladnicke

bershka
2. júl 2008

bianca. veď to tak aj robím. sedím za pc a jednu nohu mám hore. druhú nemám kam dať 😀

bianca
2. júl 2008

ja som mala i PC v posteli ale my mame prenosny

sloniiicek
2. júl 2008

petru - tak to uvidime. zajtra idem na kontrolu, tak som zvedava, co doky povie. ale zatial to vyzera na dlho. 😀 inak polka rodiny ide buduci tyzden prec. tak si mozno mala pocka tyzden, kym sa postupne vratia. 😀 svokrovci idu na vikend prec, svagrovci na tyzden od piatka na vychod, sestra ide buduci tyzden do tabora a jedny z rodiny idu zase na dovolenku. 😀

bershka
2. júl 2008

bianca: no tak mne by sa to nedalo. mangel má laptop, ale ten ho musí nosiť do práce. takže jedna noha je furt lepšia ako žiadna 😀

petruci6
2. júl 2008

neboj sa,ked zavolas,ze rodis,vsetci pribehnu 😀

bershka
2. júl 2008

slonko: odrodí ťa sused, no... 😀

sloniiicek
2. júl 2008

bersh - tak to dufam, ze nie. ale drahy nikdy moc nemusi mobilne telefony. ale teraz ho nosi poctivo pri sebe. som mu nakazala. kdy by neco. 😀 aj ho poctivo nabija, aby ho mal stale aktivny. navyse im menia v praci pevnu linku. takze musi ho mat. 😀

bianca
2. júl 2008

sloni je zlaty 😀

sloniiicek
2. júl 2008

bianca - vdaka.

dobre babulky, idem sa chvilu prejst. majte sa pekne. inak u nas v teme sa to uz poriadne rozbehlo. 😀

sloniiicek
2. júl 2008

myslela som tym v julovkach. uz sa nam zacali rodit babatka ako na beziacom pase. 😀

bianca
2. júl 2008

sloni parada,Na to sa my oktobrovky tiez tesime.Praje sa pekna prechadzka

petruci6
2. júl 2008

a januarovky sa este nacakaju 😀 alebo ze by sme stihli este december?

bianca
2. júl 2008

petru to ti zbehne ani sa nenazdas

petruci6
2. júl 2008

neverim 😀

bianca
2. júl 2008

ja tiez nie ale presvetsujem sa o tom 😀 😀 😀

petruci6
2. júl 2008

ale ty to mas skor ako ja 😀
pred chvilou som robila babysitting rocnej babike,strasne bola zlata 🙂

bianca
2. júl 2008

jej.Sa pripravuj.Za chvilku ziaden babysitting ale kruta realita

petruci6
2. júl 2008

na mna sa decko len pozrie a uz sa smeje,neviem ci som taka smiesna 😀

bianca
2. júl 2008

tak to mame rovnake.Aj moj muz ma taku charizmu

petruci6
2. júl 2008

bola som v mekaci,tlacim hranolky 😝
mama mi hovorila,ze ja som sa uz ako decko stale len smiala a vobec som neplakala,dufam,ze aj nase take bude 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre