Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

sonet
30. sep 2008

Diebcata, dakujem za povzbudenie. Aj mne lekarka vravela, ze dnes sa vek pre babetko podstatne posunul. Asi by som to inac prezivala, keby som uz babatko mala...Udrziava ma pri zivote, ze su tam aj pozitiva-pravidelny velky vacok, nekrvacam a pod...su zeny, co otehotneju tesne pred MS, mozno som tento pripad. Pisala som aj na biometricky vypocet plodnych dni a vychadzalo by to asi tak. Je to podobna metoda ako Jonasova. Ked som ich obe porovnala, bol tam rozdiel+-1 den, ale je to dokladnejsie a + su tam este ine aspekty. Citala som aj prispevky, ako skoro po potrate sa da znova snazit o babo. Loss, ty si to ako skusala? Ja som si aj s tym prezila peripetii az dost. No a samozrejme teraz tiebezsenne zufale noci. Vcera, ked som isla od lekara som bola prekvapena, ze vobec vladze telo dychat. Este dobre, ze je to nepodmieneny reflex, lebo inac by som zomrela na mieste...
Zuzka w. Moja kamaratka je gynekologicka a narodil sa jej syn v 43. Bez problemov. Uz jednu dceru ma-pomerne velku. Vravela, ze mat dieta pre nu bolo to najlepsie rozhodnutie. Dceru ma s prvym manzelom a tohto synceka z druhym. Omladla o 100 rokov 🙂))

loss
30. sep 2008

sonet po 2MA sme presli gen.vysetreniami nasadili nam lieky ja som este isla na HSG a potom na laparku a 2mesiace po nej sme otehotneli 🙂
viem presne o com pises nam sa babo narodilo po 5rokoch snazenia 😔

bianca
30. sep 2008

zdarec.Tak sme doma.Som zvedava ako zvkadneme prvu noc

zuzka_w
1. okt 2008

Ahoj Sonet, ja som na tom asi tiež tak ako tvoja kamarátka gynekologička, tiež sa teraz snažíme o dieťa s novým partnerom. Synov mám z prvého manželstva, som rozvedená viac ako 10 rokov a už som nedúfala, že ešte niekedy stretnem niekoho s kým by som bola šťastná a dokonca mu ešte aj chcela porodiť dieťa 😉 Život je strašne zvláštny, u mňa sa naozaj potvrdilo to, že keď niečo najmenej očakávaš, tak vtedy to príde. To by bolo super keby som aj ja omladla o 100 rokov 🙂)))))))))))))) A mozno by stacilo aj nejakych 10 🙂))
Drž sa !

mirip
1. okt 2008

Ahojte dámy,viem že sa to sem nehodí ale tak sa zdá že missed som absolovala už len ja a všetky ostatné sú opať tehule a do témy missed ab. nikto nechodí, 😔 chcem sa spýtať ako dlho ste sa po...čistili? Kolko dní....? týždňov..........?

sonet
1. okt 2008

Loss, vysetrenia na genetiku ti robili asi koli missedom? Co je najcastejsia pricina missedov? Da sa tomu nejak napomoct, myslim aby sa to riziko zmensilo? Zuzka s tym najmenej ocakavjucim mas svatu pravdu. Ono to omladnutie suvisi aj so zmenou myslenia. proste menej myslis na II pilier, ale vratis sa do cias, ekdy si riesila jasle a materske skolky a proste omladnes 🙂)))))))))))))))))))))))))))))))srandujem🙂)Ale poznam damy v rokoch s mimcami a okrem toho ze su to sikovne deti aj ony same maju ine caro🙂))

petruci6
1. okt 2008

mame spravy od evitky : Adamko sa dnes narodil cisarskym rezom s krasnymi mierami 3900g a 51cm 😵

loss
1. okt 2008

sonet ano koli MA a pricina je rozna u nas boli slabe spermie ☹

loss
1. okt 2008

evi huuuuura gratulujeme 🙂

keikei
3. okt 2008

evitka aj my gratulujeme, všetko dobréééé prajeme 😵

petruci6
3. okt 2008

kto tu ostal?uz iba ja?bude mi smutno ☹
bersh a zuzka pridajte sa ku mne tehulky 😀

loss
7. okt 2008

petru neboj sme s tebou 🙂

petruci6
8. okt 2008

dakujem ste zlate 🙂

loss
8. okt 2008

🙂

petruci6
8. okt 2008

uz je vam lepsie po vcerajsku?malinka uz neplacka?

teuska
8. okt 2008

Baby konecne mozem aj do tejto temy 😅 Co sa stalo vcera loss?

petruci6
8. okt 2008

teus vitaj,konecne tu nebudem sama tehula 🙂
asi by som radsej debatovala v tejto teme,lebo v missedkach je naozaj prevaha mamin a tehuliek a potom maju tie baby,kt sa nedari iba depky z nas ☹

teuska
8. okt 2008

No to je pravda 😒 Ale ked je tam sama, zasa ju tam nechcem nechat. 😕

petruci6
8. okt 2008

ved to,ze ani tak ani tak
ja viem,ze lolka aj lia sa potesia ked tam sme,ale napr dnes napisala mirip a zdalo sa mi to dost divne ☹

petruci6
8. okt 2008

este si mi nepovedala co u vas zabralo? 🙂

teuska
8. okt 2008

jaj u nas zabral na prvykrat ovu test 😀

teuska
8. okt 2008

A u vas? nepamatam sa. Ale my sme boli spolu v jednej teme januarovej 2008, pravda?

petruci6
8. okt 2008

ani ja sa nepamatam 😅
takze ovu test? no super
u nas psychika - bola som chora na pn,brala ATB,tak sme vobec nesnazili a podarilo sa 😀

teuska
8. okt 2008

Budem musiet ist, maj sa krasne 😉 😅

petruci6
8. okt 2008

aj ty a davaj pozor na fazulku 😉

loss
8. okt 2008

petru placka len ked sa nosime je to Ok asi nam idu tie zubky

zuzka_w
9. okt 2008

ahojte všetky, už som tu, odskočila som si na 5 dní do Írska nazbierať síl do Mourne Mountains po MA .... a teraz môžem opäť s chuťou začať pracovať 🙂 Som rada, keď som zistila, že sa dá otehotnieť po MA aj skôr ako odporúčajú lekári 6 mesiacov, už len záleží či sa to podarí aj skôr .... Vám sa to ako skoro podarilo ?

petruci6
9. okt 2008

zuzka mne az po roku,ale su tu baby,kt sa hned

loss a davas aj nieco malickej proti bolesti? vraj najlepsi je mundisal gel,potriet tym dasno

loss
9. okt 2008

zuzka aj mne az po roku
petru prestne to jej davam uz aby sme mali tie zubky von

zuzka_w
10. okt 2008

až po roku ??? ja tak veľa času nemám ☹ Dúfam, že sa mi podarí zaradiť medzi tie, ktorým sa to podarilo hneď ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre