Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

bianca
10. okt 2008

ahojte bruska a maminky.My dnes mame tazky den.Mala nemoze spat a je s toho nervozna.Az teraz zaspala od rana a neviem ako dlho jej to vydrzi

petruci6
12. okt 2008

zuzka urcite sa vam to podari skor 😉 a preco nemas tolko casu?
bianca to mi je luto,ze malinka nemoze zaspat,aj place?boli ju brusko,al je urieknuta?
som zvedava ake bude moje miminko

bershka
12. okt 2008

caute

petruci6
12. okt 2008

ostaneme tu?asi to bude lepsie 😉

bershka
12. okt 2008

mozme. ako sa mas? ja som zase grcala dnes 😒

petruci6
12. okt 2008

citala som,odpisala som ti do missediek,tak si to kukni

bershka
12. okt 2008

povedala som o tom aj dokimu a ten len vyvalil oci, ze v takomto stadiu je to divne. ale povedala som rychlo, ze vydrzim to, aby ma nesupol na pn

petruci6
12. okt 2008

a co si jedla? kde si teraz?u vasich?drahy je s tebou?

bershka
12. okt 2008

dnes som bola u kamosky a ta mi dala vanicku, postielku, baldachyn, potom taky kolotoc a asi 6 igelitiek oblecka. super som usetrila, aj ked pravdupovediac niektore veci asi rovno vyradim

bershka
12. okt 2008

drahy je so mnou. ked uz chodim do roboty, tak sme u svokrovych. ale chcela by som po porode byt u nasich. tu ma poraza. je nas tu moc, aj ked su vsetci zlati.
a ty ako? co tvoj exak?

petruci6
12. okt 2008

tak to mas super,nemusis kupovat,mne pride v pondelok balik od kamosky s obleckom na rok dopredu,tak som zvedava a zacnem to triedit a prat 🙂

bershka
12. okt 2008

no dost veci je tam takych frote, co ja ten matros strasne neznasam, tak neviem, ci ho dam dietatu na seba....

petruci6
12. okt 2008

mne uz chyba iba kocik,ten idem objednat v pol novembra,uz som sa konecne rozhodla aky chcem a nie je ani drahy

bianca
12. okt 2008

ahojte

petruci6 prdy su hnusne pre to nemohla spat.sa mas na co tesit 😀 😀 😀

bershka
12. okt 2008

a kde ho ides objednat? mne sa paci na kocikovo.sk znacka implast 4 alebo sa oplati cez bimbomarket.it z talianska, celkom dobre ceny su tam a dovezu ti ho sem

bershka
12. okt 2008

cau bianca.
o prdoch ani nehovor, ja som na tom kazdy vecer tak ako tvoje dieta 😅

petruci6
12. okt 2008

chudatko,co si pojedla?kamoska chuda musela byt o chlebe a vode,ked kojila, zo vsetkeho malu nafukovalo a preplakala celu noc

bianca
12. okt 2008

nas asi nafukuje s UM s ktorou prikrmujeme

petruci6
12. okt 2008

bersh cez kocikovo su drahe a z Talianska neobjednavaj!je to lacnejsie a donesu ti ho,ale co ked sa pokazi a bude ho treba reklamovat?pojdes tam?ja ho objednavam u nas v meste v obchode mi ho prinesu,staci povedat znacku a farbu a do tyzdna ho tu mam

petruci6
12. okt 2008

co je UM? nemas mliecko?

bianca
12. okt 2008

a vy sa ako mate kinderka?

bershka
12. okt 2008

petru, no to mi potom musis dat kontakt na nich teda.

kocky musim ist, drahy zas trtosi. tak sa majte a pekny vecer.

petruci6
12. okt 2008

bianca zac sa fest bat porodu 😀 😝

bianca
12. okt 2008

petru neboj.ja neviem ani ako a skoncila som 2 tyzdne skor pod nozom

petruci6
12. okt 2008

uzite si pekny vecer bersh 😉

bianca
12. okt 2008

bersch pa 🙂

petruci6
12. okt 2008

preco ti vlastne robili cisara?
a co drahy?pomaha ti?urcite sa moc tesi z malickej 🙂

bianca
15. okt 2008

petruci6 3 dni mi najskor vyvolavali ale mala som iba priserne kontrakcie a neotvarla som sa tak potom cisarsky.Inak manzel je uplne zkaticko.K maklej vstava,prebaluje,hysta a dava prikrm.jedine co nespravi je ze nenakoji ale aj o druhej rano mi je schopny masirovat chrbat.Teraz bol v robote ale dnes mu konci turnus a budeme valcit 15 dni spolu den i noc

petruci6
16. okt 2008

to som rada,ze mas takeho chlapa 🙂 uzivajte si malinku spolu

bianca
16. okt 2008

no je skvely.Dnes sme dosatali kyticu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre