Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

sloniiicek
23. nov 2007

aj my sme pol roka pred svadbou prerabali a zariadovali byt. 😉 a este aj po svadbe. lebo sme si vela veci robili svojpomocne, teda drahy - robil kuchynsku linku, skrine do spalne a tak.

emily3
23. nov 2007

slonik my sme 2006 v januari kupili dvojizbovy byt a skoro rok sme ho svojpomocne rekonstruovali. pred vianocami sme sa konecne nastahovali a nebyvali sme tam ani rok a uz sa zase stahujeme a caka nas to iste...len byt ma styri izby, a portebuje komplet srekonstruovat od podlahy, steny, vseeeetko. takze sme zase tam kde sme boli pred dvoma rokmi a pravdu povediac uz ma to nebaviii svojpomocne si to robit. teraz nam stierkovali dve izby, trvalo im to ani nie dva dni...nam to trvalo tyyzdneeee.

sloniiicek
23. nov 2007

ved jasne emily. ale dufaj, ze to uz bude konecny bytik. drzim palceky. a vsetci sa tam pekne zmestite a este aj dalsie babatko-teraz myslim stvrte. 😀

emily3
23. nov 2007

slonicek tak dik...budem stastna ked sa narodi tretie...sice manzel planuje este dievcatko do paru 😀

sloniiicek
23. nov 2007

ved prave, preto som to spomenula. 😀

emily3
23. nov 2007

idem spacifikovat rychlu rotu...

h0blinka
24. nov 2007

dobre ranecko 🙂

emily3
24. nov 2007

dobre ranko hoblinka...ako sa mas mamina? 😀

emily3
24. nov 2007

nobli jak ti naskocili tyzdne, ja som bola v tom ze si v nejakom 20tt, takze aj ty to mas za par.
teraz si zacinam uvedomovat krutu pravdu ze nas drobec bude cca o 6-5 tyzdnou a ja naozaj nemam nic pripravene pre babatko ☹

pozitivum je, ze uz mame vystierkovane aspon dve izby, dnes to maluju a cez tyzden daju parkety, tak dufam ze dalsi vikend uz budeme vo svojom...a potom konecne vytiahneme veci aj pre babatko, a ze stihnem vsetko pripravit....

keikei
24. nov 2007

ahojte tehulky 😉

booože ako rýchlo vám to uteká 😵 za chvíľu tu bude toľko nových mamičiek 😵 😵 😵

vevik, ty ako, ešte stále nič? že 40tt uf, to som sa "nedožila" ani pri jednom tehu 😀

keikei
24. nov 2007

musím už aj končiť, už sa mi ozýva Natálka hladná 😲
tak papa a pekný víkend všetkým prajem 😵

loss
24. nov 2007

vevusik dnes 7dni to je super 🙂

veva1
24. nov 2007

uz len 7 😀

loss
24. nov 2007

vevusik takze 40tt svieti peknucko som zvedava dokedy
ako sa inak mas dnes co robkas?

lucka0122
24. nov 2007

ahojte babulky ako sa mate?my fajn uz nam nebyva tak casto zle....a vy ako?

simsonek
24. nov 2007

Caute žienky ozyvam sa vám z nemocnice 😒 - krvácanie. Ale je to v poriadku srdiečko nám bije ako o závod. Som len strašne vystrašená po zážitku ktorý sme prežili takto pred rokom. Dúfam že teraz budeme len rásť do krásneho miminka. 🙂

lucka0122
24. nov 2007

ahoj simsonek a v kolkom tt ste?

veva1
25. nov 2007

ahojte 🙂
simso-nebojkaj hlavne ze bubak rastie a ze vas maju pod kontrolou.No a za chvilucku to budes mat ako ja ze 6 dni 😵

lucka0122
25. nov 2007

ahoj vevus ako ?este si tehulka bambulka?

emily3
25. nov 2007

ahojte mamulky
veva tak ako sa drzite? stale pohromade?
dnes prisla k nam svagrina s malym 6 tyzdnovym babatkom..zaucam sa 😀 , neviem si predstavit ze o par tyzdnov budeme mat aj my takeho drobca...ale tesim sa.
strasne to letiii

svetluska.p
25. nov 2007

ahoj babule, kde ste setky? cez vikend 8.-9.12. sme s muzickom v BA. Spime u kamosovej segry. tak si mozme dat spicha. hmmmmm?

veva1
26. nov 2007

ahojte takze za 5 😎

svetluska.p
26. nov 2007

vevuuuuuuuuuuuuuuuus, ahoj. nikto nie je v MA. uz tu umieram sama. samicka ako prst...

emily3
26. nov 2007

dobre ranoko, teda uz den
veva este v kope 😀

loss
26. nov 2007

vevus 5 super
ahojte zlaticka moje

vilkakatka
26. nov 2007

Ahojky 😉
Vevus, a ty tu este strasis??? 😲

Ja mam pred sebou posledne dva dniky v praci ... jupiii 😵 😵 😵

veva1
26. nov 2007

strasim 😀 pockaj ti to pripomeniem 😀
tak si poriadne vychutnaj tie dva dniky

vilkakatka
26. nov 2007

Ved ja som to myslela v dobrom 😉 😀

veva1
26. nov 2007

ja viem vilka 😉

vilkakatka
26. nov 2007

Tak ja palim do mesta a na plavaren 😉
Zelam vsetkym bruskam peknucky dnik 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre