Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

trpezliva
1. apr 2008

Bianca, kamoska tvoja ma termin skoro ako ja. Este bude mozno aj prenasat..ci preco si myslis, ze uz to vyzera na porod? 😨

bianca
1. apr 2008

trpezliva :no dr.ju uz dlho strasi ze to bude skor.lebo sa jej skratil krcok a teraz aj busko kleslo poriadne.Tak cakame

bianca
1. apr 2008

sloniiicek :tak si potom vymenime dojmi a dufam ze budes mat novu fotky Vasej malej slecny

sloniiicek
1. apr 2008

bianca - tak to asi tazko. lebo nema vecne papier. ☹ ale to vobec nevadi. 😉

sloniiicek
1. apr 2008

caute babule. koncim.

bianca
1. apr 2008

joj decka.Ja som dnes upratovala len sa tak prasilo a to som nemala robit.Teraz mam trasnu alergicku nadchu ☹

loss
1. apr 2008

bianca neprehanaj to

evitkamalicka
1. apr 2008

lossik, este nespis? my sme dnes definitivne vybrali mena 😀

loss
1. apr 2008

ake ? napis mi do PI lebo uz idem pred telku 😉

bianca
1. apr 2008

pozeram ze uz ste asi off tak idem aj ja.Manzelik sa vratil z prace tak ideme hajat.Pa

bianca
2. apr 2008

kuk.Kde ste kinderka? 😉

sloniiicek
2. apr 2008

caue babule. pridala som si fotky, co sme malovali detsku izbicku. tak ak sa vam chce. nakuknite. 😉

evitkamalicka
2. apr 2008

sloni pozerala som, krasa 😉

bianca
2. apr 2008

sloni ja uz som tiez pozarala a asi daco aj odkukam.Mozem?

sloniiicek
2. apr 2008

jasne bianca a vdaka babule.

idem si trochu oddychnut. lebo som cely den na nete.papa 😉

bianca
2. apr 2008

sloni:pa

loss
2. apr 2008

caute evi,bianca 🙂
slonik ahoj izba je nadherna aj ja odkukam,neva ale tie kvietky a motyliky ste lepili ?

bianca
2. apr 2008

joj ja som dnes neaka spava.Cele poobedie som predriemala 😖

macica
3. apr 2008

Ahojte, asi sa k vám pridám aj ja, pred rokom som mala MA, a teraz som pravdepodobne v 6.týždni, ešte nejdem k lekárovi, radšej až keď bude mať akciu srdiečka, užívali ste všetky Duphaston?

veva1
3. apr 2008

ahoj macica
ja ano lebo som od zaciatku spinila

macica
3. apr 2008

Ahoj veva, teba si ešte pamätám z MA, ja som prispievala len minimálne. Inak gratulujem k bábätku. Mne nič nie je, len ma bolia prsia a trochu mi je na zvracanie, ale inak pohoda, gynekológ mi povedal ešte po MA, že keď budem tehotná tak by som ho mala brať, ale sa bojím, že z neho priberiem, tak neviem 🙂

veva1
3. apr 2008

dakujem

no s tym priberanim neviem. Ja som pribrala za cele tehu nejakych 12kg a aj to polovicu z toho posledny mesiac. A ak ma zachranit bubacika tak by som obetovala aj 50kg 😉

sloniiicek
3. apr 2008

macica - ja som tiez uzivala duphaston. a vobec som z neho nepribrala. praveze mi vobec nechutilo jest a jedlo som ani nemohla vidiet. a na to ma aj upozornil doktor, ze niektore zeny ho mozu horsie znasat.

loss
3. apr 2008

macica aj ja som uzivala Duphaston do 17tt a vidis mame sa zatial k svetu
uvidis co ti povie doktor a daj nam úotom vediet a inak gratulujem nech je toto tehulkovanie pre vas bez problemov 🙂

evitkamalicka
3. apr 2008

ahojky kocky 🙂

loss
3. apr 2008

ahoj evi

evitkamalicka
3. apr 2008

vcera som mala infarktove stavy, isla som do chranky kuknut ci nemame postu a nevedela som sa dostat do bytu, zasekol sa nam zamok, tak som 2 hodiny sedela na schodoch a cakala kym mi nepride svokor pomoct, islo ma porazit, a chytila som fajny prievan

loss
3. apr 2008

teda a on to otvoril?

evitkamalicka
3. apr 2008

hej nastastie otvoril, ale musel nejak zaroven tocit klucom a zaroven kopnut do dveri

loss
3. apr 2008

NO ASPON SI MALA VZRUSO

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre