Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

sloniiicek
8. júl 2008

petru - co riesite tu cukrovu vodicku? mne brala rano krv - iba z prsta, ptoom som vypila tu vodu s cukrom (dalo sa to zniest, bolo to ako hroznovy cukor) a po 2 hodinach mi brala krv znova. pit som mohla max. cistu vodu a to aj s mierou.

bianca - tak to mate fakt blbe. a nemohli vas tam este nechat. ved po porode sa tusim chcete stahovat na SK? neda sa s nimi nejako dohodnut?

bianca
8. júl 2008

ahojte

sloni oni nas tu nechaju ale za 8500 kc na mesiac.To nas lacnejsie vyjde hotel

petruci6
8. júl 2008

kolko izbovy bianca?

bianca
8. júl 2008

1+1

petruci6
8. júl 2008

to neni vela,zalezi od toho kde samozrejme,my platime 16.000,- za dvojizbak 😝

bianca
8. júl 2008

to hej ale tu sa da v pohode najst 2+1 za 7000 a k tomu sme pred tym platili 5000 kc tak trosku privelky skok nemyslis?

petruci6
8. júl 2008

to ano a uz nieco hladate?

bianca
8. júl 2008

no hej ale som zvedava ako zvladneme stahovanie s bruchom

petruci6
8. júl 2008

niekto vam bude musiet pomoct,drahy nema znamych,kolegov?

bianca
8. júl 2008

ma ale oni vsetci robia 16-tky tak neviem

sloniiicek
8. júl 2008

bianca - tak to je fakt super. 😠 riadny skok!!! to uz nevedia co pytat za ubytko.

bianca
8. júl 2008

sloni tak tak.Ja uz nemam sil.Peter ma teraz nocne tak cez den spi a v noci je v robote a ja som tu sama so svojimi hormonami a uz my slusne hrabe.Ani hlad nemam

sloniiicek
8. júl 2008

a kedy sa chcete stahovat na sk? a manzel nerobi na slovensku? som mala taky pocit, ze si nasiel pracu, tam pri vasom bydlisku.

bianca
8. júl 2008

hej nasiel ale museli sme to zrusit takze sme stale tam kde sme boli ☹

sloniiicek
8. júl 2008

jaj tak. tak to ma mrzi. 😒

bianca
8. júl 2008

aj mna ale co uz.Keby mal aspon denne tak aspon v noci sa vyspim lebo by bol pri mne ale tak len uvazujem a uvazujem a uvazujem

sloniiicek
8. júl 2008

ale hlavne, ze je konik. 😀 to velice dobre poznam. 🙂 ked som zostala pn, takto mi aspon rychlo ubieha den. takze sa na slovenko tak lahko nevratite?

bianca
8. júl 2008

no asi nie

bershka
8. júl 2008

ahojte.

bershka
8. júl 2008

ste tu?

petruci6
8. júl 2008

uz som tu,mali sme tu "kontrolu"z ciech,konecne odisli,tak sa vam mozem venovat
bianca vy ste sa chceli vratit?muzik je tiez slovak?ja som myslela,ze ste tam nastalo

bianca
8. júl 2008

petru hej chceme sa vratit ale zatial nie lebo...no stale je neake lebo

bianca
9. júl 2008

dobre rano

petruci6
9. júl 2008

caute baby,od rana som makala ako fredka,co nove?
bianca volala si na tie vysledky?
slonik uz mozno rodi 🙂

sloniiicek
9. júl 2008

caute babule.
tak sa vam opat hlasime doma. zatial nas poslali domov. vyzeralo to tam dost perne. najskor rano moja doktorka operovala, tak ma zatial poslali na monitoring a o 11.h som isla za nou na 10. poschodie. kukla vysledky, malinka sa ma ok. ale stale sa neotvaram poriadne. tak ma zatial poslala domov. v piatok si to zopakujeme. a ked ani vtedy nie, tak sa uz definitivne dohodneme na termine.
prepacte, ze som sa hned neozvala, ale dosli sme tak strasne unaveni z tej nemocky, ze sme s manzelikom hned zalahli do postele. a spali sme vyse 2 hodin. lebo v noci som akosi zle spala a rano bola dost vypata. a potom sme sa zobudili a najedli. a hned som sadla k netu.

bianca
9. júl 2008

petru nevolala.V piatok mam poradnu tak sa to dozviem

sloni ja som sa uz tesila ze uz a nic

inak baby tak sa nakoniec nestahujeme.Lucidne sme sa dohodli s majitelkou ze jej dame 1500 kc viac a basta.Bol to tvrdi boj ale som rada ze je to za nami

loss
10. júl 2008

bia ahojky
slonik este si cela?

bianca
10. júl 2008

ahoj moja ako sa mate?

loss
10. júl 2008

no vcera to bolo hrozne mama plakala a tak sme sa cely den nosili narukach juj strasne
idem s nou do poradne takze som zvedava co mame nove sme objednane na 1Oh
a co vy ako sa mate?

bianca
10. júl 2008

no my asi dobre.Par dni bolo kritickych lebo som zhanala novy byt ale nakoniec sme s dohodli a i ked za strasne prachy zostavame v starom.Stalo ma to -5 kg na vahe ale ja mam zasoby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre