Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

petruci6
6. nov 2008

preco koncis s kojenim??

ja som tiez hrozne leniva,nic sa mi nechce,ani zit 😀

bianca
6. nov 2008

petru lebo ma malo mlieka od zaciatku a od porodnice je na umelej vyzive.Stale sme sa trapili s kojenim a mala bola iba hystericka s toho a aj to co vypila nakoniec od zlosti vyvracala

zuzkaprofant
6. nov 2008

no mame sa dobre uz mi chuti papat som dako uz mobilna takze je vsetko ako ma byt , brusko pekne rastie en ma dost svrby tak musim natieaz dost casto aj prsia,
inac aj vy ked ste sa kukli do zrkadla tak ste si pripadali tak smiesne

bianca
6. nov 2008

zuzi sak pockaj ked budes v 36 tt.az potom ti bude do smiechu ked sa uvidis v zrkadla.ja som sa stale divala na brucho a uvazovala ako je tam mimino poskladane

smejko1
6. nov 2008

babule vela sa natierajte...... lebo mne sa napriklad strie urobili teraz posledny mesiac a som z toho nestastna.... som si myslela aku mam elastikos pokozku a uz som realitou vyvedena z omylu........ cmuky

zuzkaprofant
6. nov 2008

no to asi bude cecky mam take velke ze sa smejem s 1ciek mam asi 3-ky 😀

ja sa natieram v kuse aj musim kvoli mojej chorobe ale vkuse mam supiny po tele aj v hlave 😖 neboj nic smejko ja sa sfotim po porode tak siu povies ze aka si krasna

ja mam stie az ku kotnikom no co poviem ani plastika mi uz nepomoze 😀

smejko1
6. nov 2008

zuzka..... hlavne ze mame dobru naladicku, no nie? 😉

zuzkaprofant
6. nov 2008

jasne ja sa len smejem po sprche na zadku take stie az ryhy no co uz a nohy kratasky mozem vyhodit 😀 😀 ta co sa budem idem sa nejst bo sme hladny 😀

smejko1
6. nov 2008

spravne..... ja som uz tiez jednu zo svojich porcii spapkala....... jedla by som stale suncicku a potom sa ma rano muzik pyta, ze ci sme nekupovali aj suncicku........... no kupovali haha

zuzkaprofant
6. nov 2008

ja len kapusticku matinko mi volal ze mi pave kupil kyslu tak sa tesim 😀

smejko1
6. nov 2008

ty si typicka tehula...... ze kapusticka kysla 😉

zuzkaprofant
6. nov 2008

ta hej ved so vyhodniarka a este varene zemaciky 😀 😀 😀 pecim akuat plnenu kapustu tak slintam tu este nie je dopecena tak si pockame este

musim papat kapustu lebo v kuse som taka prechladena tak nech dake vitaminky mam

a ty ako smejko co robis cele dni ked si sama

smejko1
6. nov 2008

varim, upratujem..... idem na prechadzku ... pospim si a podobne...... inak uz ma boli zas pri PC vsetko tak sa idem natiahnut na gauc..... zelam dobru chutku...... hned by som si dala aj ja,,...... mnam...
papa

petruci6
7. nov 2008

ahojte tehulky,no konecne sa to aj tu rozbehlo 🙂

zuzkaprofant
7. nov 2008

no caf petruci ako sa mas

lucim
7. nov 2008

ahojteeeeeeeee 🙂

petruci6
7. nov 2008

my sa mame dobre zuzi,len uz sme strasne tazky a nemotorny,dufam,ze do vianoc to uz budem mat za sebou

co vy?

luci kedy si zmenis nastavenia? 😵

petruci6
10. nov 2008

kde ste vsetky? smejko wau ty uz mas 39 😕

petruci6
13. nov 2008

zuzi co sa chces opytat?

zuzkaprofant
13. nov 2008

no pod do mamiciek som si pomylila 😀

bianca
13. nov 2008

petru smejko uz nema 39tt.uz ma Damienka

petruci6
13. nov 2008

😀 bianca ja viem,to bolo 10.11

bianca
13. nov 2008

aha.Som ja ale truba

trpezliva
13. nov 2008

tak kedy smejo porodila...11.11. ci 10.11?

zuzkaprofant
13. nov 2008

v mamickovskej teme mas link si to mozes tam precitat kika

petruci6
13. nov 2008

11.11. porodila, ale ja som prispievala sem naposledy 10.11. 😉

sssiska
14. jan 2012

😉 Dievcata, chcem sa spytat kolko ste sa po MA snazili, kym sa z vas stali tehulky? 😉

lussi2
15. jan 2012

ahoj po prvej mrche po MA (prisla po 4 tyz.) som zostala tehu na prvy krat. Zatial sa drzime , teraz som 13+4 tt. . poviem ti pravdu ani sme necakali, ze by sa to mohlo tak rychlo podarit. Po prvom MA som ju dostala po 8 tyz. a otehote. sa mi podarilo do 3 mes. Je to individualne, zial trvalo to len 10 tt. Ja uz mam 2xMA zasebou:(. Drzim palce aby to bolo co najskor tehu 🙂.

zuzana2608
15. jan 2012

ahojte, som po MA v 8tt. Je to už druhý krát, čo som potratila. Prvý krát to bolo v 5.mesiaci; myslela som, že teraz to už určite bude ok a zasa. Som z toho veľmi smutná; bojím sa, čo bude ďalej :(

sssiska
16. jan 2012

@zuzana2608 Zuzka, mas uz aj nejake vysetrenia za sebou? Drzim prsty nech to tentokrat dobre dopadne. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre