Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

zellvicka
6. jan 2016

@spolienka
@iwulqa veľmi Vám ďakujem kočky...nemôže sa mi to stať zase :(

spolienka
6. jan 2016

@zellvicka nemysli na zlé neboj o chvílu kočíkuješ 😉

iwulqa
7. jan 2016

Baby drzte mi palce dnes sa objavila krv ale len kvapka hned som isla k doktorke ale stale cakam v xakarni uz dve hodiny som nervozna myslite na mna nech to vsetko dobre dopadne. Robila aom si tesne pred tym test a take kolajnice ze az normalne isli vyskocit s toho testu 😀 😀

spolienka
7. jan 2016

@iwulqa tak ako si dopadla?myslím na teba

iwulqa
7. jan 2016

@spolienka tak ze mam duphastol a mam lezat a mat kludovy rezim ale stale mam vytok tak uvidime zajtra , teraz sa to chystam oznamit nasim som a toho nervozna.

spolienka
7. jan 2016

@iwulqa ale nie si v nemocnici to je fajn, tak teda hlavne klud ja to poznam aj ja som tak bola

iwulqa
7. jan 2016

@spolienka do nemocnice nebolo treba mam sa sledovat a za tyzden na kontrolu len neviem ci ten duphaston mi to nespusta viacej aj ked je to viacej vodovy ten vytok ze neni taky husty hlienovy ale je ho vzdy ked idem na wc predtym bol len raz za den

spolienka
8. jan 2016

@iwulqa mysli pozitívne polial vela nekrvácaš a nemaš bolesti v podbrušku tak je to dobré 😉

iwulqa
8. jan 2016

@spolienka dnes je to uz lepsie uz ani nespinim

spolienka
8. jan 2016

@iwulqa tak to je super som rada

liluska7
17. jan 2016

Taka som šťastná, v piatok som bola u dr. Malinke bolo veľké na 8tt dnes by som mala byť 8+2tt. A už bola aj akcia srdiečka. Skoro som sa rozplakala od šťastia. O dva tyzdne idem zase na kontrolu čiže v 10tt a ked bude male v poriadku tak mi da tehotensku knižku a vypíše ma na rizikové keďže som pred rokom mala MA. Dúfam ze bude v poriadku. Veľmi sa naň teším 😊

zellvicka
17. jan 2016

@liluska7 Gratulujem ;) ja som bola teraz piatok, dostala som knižku a aj fotocku koncil mi 9tt a všetko bolo v poriadku našťastie ;) ručičky nožičky...a môj drahý povedal, že futbalová lopta ;)

iwulqa
17. jan 2016

@zellvicka super ze je vsetko v poriadku

iwulqa
17. jan 2016

@spolienka tak asi som to zakrikla vtedy lebo 13-teho som skoncila u kocha na pohotovosti a nasledne na druhy dennu svojej dr.zvysili mi davky duphastonu ale spinim stale a zakazdym tak je zaschnuta krv a nevedia preco ze vsetko je v poriadku male sa vyvija pekne. Robila mi stery s maternice a o tyzden kontrola ze co to moze byt mam prisny kludovy rezim. Som s toho cela smutna

spolienka
18. jan 2016

@iwulqa pokial babatečko rastie a ty nemaš bolesti tak je to dobré neboj po čase to hadam prejde a bude to ok ty si len davaj pozor a pekne kľud 😉

iwulqa
18. jan 2016

@spolienka dakujem dnes ma boli krize neviem ci to je dobre stale zvazujem navstevu pohotovosti ale nechcem stresovat zbytocne lebo som citala ze to moze bolet.

spolienka
18. jan 2016

@iwulqa ved to keby človek vedel koľkokrat čo ma urobit ale kríže môžu bolieť v tehotenstve, doktor tvoj čo ti povedal dufam že aspon častejšie na kontrolu chodit

iwulqa
18. jan 2016

@spolienka kazdy tyzden tam chodim. Len dnes mi fakt vrta v hlave ci neist na pohotovost ale koli bolesti krizov neccem robit velku paniku lebo viem aky su na pohotovostiach ked ich otravuje niekto. Bojim sa ich.

spolienka
18. jan 2016

@iwulqa to poznam tu pohotovosť mna zvrzala sestrička ked som prišla v 5tt s krvacaním že načo som došla tak skoro ved v takom skorom štadiu tam nič vidno

iwulqa
18. jan 2016

@spolienka tak o babo sme prisli :'( :'(

charity
18. jan 2016

Baby, taketo potraty mozu byt sposobene histaminovou intoleranciou. Diagnostikuje sa to na imunologii.

maryhs
18. jan 2016

@charity chcem sa ťa spýtať,no to sú potom nejaké lieky?

charity
18. jan 2016

@maryhs Clovek s HIT musi drzat dietu. Velmi dobra je na to vysokonutricna nizkohistaminova dieta s vylucenim silnych zdrojov histaminu ako je baklazan, paradajky, kysla kapusta, drozdie, veskere hotove potraviny, konzervanty, maso ktore nie je uplne cerstve alebo po zabiti rychlozmrazene, jahody, banany, ananas, cokolada, alkohol, cierne korenie,... Dieta je to tvrda, ale zlepsenie stavu je na nezaplatenie.

monika1791
20. jan 2016

Čaute baby.Ja dnes končim 6tt..MA som mala pred rokom v 7tt.Tak som taka nervoooozna ci bude vsetko ok

spolienka
20. jan 2016

@iwulqa o to nie to mi je hrozne ľúto moja som smutna s tebou viem čo prežívaš ten smútok to prazdno ja som to zažila tiež už som z toho ako tak vonku ale nieje dna kedy by som si nespomenula, musíme sa cez to preniest íst dalej a mysliet pozitívne 💔

lucka1022
24. okt 2021

@myounghee prečo by sa nemohlo podariť,ja som necelý mesiac po cisteni a našla som si // ,síce mám aj spinenie ,ružový výtok tak idem ešte k lekárovi ale je to isté....lebo ciarka silnie každý druhý deň...hadam to tento dobre dopadne držím palce aj tebe, nech sa čím skôr podarí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre