Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

svetluska.p
18. máj 2007

AHOJKY VEVULI, CO nove, ako sa matye? sorry za caps lock 😀 .

veva1
18. máj 2007

mame sa fajn a kedze mame aj net tak je to uz uplna pecka.Len aby som nemala nedostatok cerstveho vzduchu. No ale cez vikendy je na PC manzel tak sa mozem vetrat.
Od vcera vecera mi je znovu zle a to som uz mala pokoj s grckanim 3tyzdne. No mam pocit ze to bude PC obrazovkou. Ale aj napriek tomu ma uz od nej neodtrhne nik.
Ako sa mas ty? Mrsica utoci no dufam ze ak by aj na buduci mesiac znovu prisla tak ,pride aspon presne.

keikei
18. máj 2007

ahojte babulky 😉
tak pripájam sa aj ja do tejto krásnej témy 😵

vevula: dllllho som ťa nevidela, ako sa máš? 🙂

veva1
18. máj 2007

ahoj keicek. Mam sa fajn ty sa pochval? Mas uz brusino?

keikei
18. máj 2007

vevi: ráno také menšie už je, a večer po celodennom papaní krásne nafúknuté 😀 a ty ako, už v poriadku ? už máš peknú 12tt tak najhoršie máš za sebou 😉
a ty ako s bruškom, tiež rastie?

keikei
18. máj 2007

vevi: koľko krát si už bola na sone?

veva1
18. máj 2007

presne neviem. okolo 6-7 x . Pre mna je najhorsi mesiac kei teraz. Som mala MA v 16tt 😔
brucho mam velke stale 😀 ,len to este asi nema s tehu nic spolocne 😀

keikei
18. máj 2007

vevi v 16tt???? hrozné, ani nehovor. neviem si predstaviť, žeby sa mi to mohlo ešte prihodiť. ale ja verím, že tentokrát to bude u nás všetko v poriadku. u mňa zatiaľ je, tebe čo hovorí doktor? dúfam, že aj u teba 😉
ja som bola na sone len 2x, málo. prvý na potvrdenie tehotenstva a druhý v 12+3tt. a to ma doktor trochu zaskočil, keď mi povedal, že počítač nameral bábo veľké 13cm. vraj to nie je možné a nebudeme si to všímať, lebo to je určite skreslené, bábo malo zaklonenú hlavičku. ale akosi mi to stále behá po rozume, či je to ozaj nepodstatné, neviem. ☹

veva1
18. máj 2007

neboj kei,to by bol nejaky zazrak nie? To urcite nemohlo byt s tym jeho meranim ok. A to ze si bola len 2x znamena ze je vsetko ok. Ja som uz presla spinenim ,krvacanim a teraz najnovsie mam riadne tocaky,ale som si uz vsimla ze najcastejsie ked nie som najedena. No aj tak ked mam niekde dlhsie stat na jednom mieste tak ma mota. V pondelok idem na kontrolu po 3tyzd.tak mam bobky,ale tiez verim ze teraz sa to uz nemoze zopakovat. MA v neskorsom obdobi tehu je zriedkavy a tak neverim ze sa znovu zopakuje,ale aj tak v kutiku duse ma to stale strasi.

janula_nz
18. máj 2007

ahojte tehulienky nase 😉

keikei teba tu nikdy neviem zastihnut, ako sa vam dari? 🙂

keikei
18. máj 2007

ahoj janulka 😉
veru sme sa dlho nechytili 😀 díky, máme sa dobre, malinká mi ešte spinká, mala by som to niekam zapísať. to sa už dávno nestalo, aby takto spala. tak to tu využívam.
a vy s Laurikou ako? a Rišo poslúcha? 😉

janula_nz
18. máj 2007

my sme hore od 6h a akurat som lauriku dala do postielky a je ticho, tak hadam zaspi. a ak nie, tak si oddychne aspon 😝

007 poslucha ale ide na daleku cestu a ani nevie dokedy tam bude, tak z toho som trosku smutna . ale berie si pc, tak budeme v kontakte cez skype 😀 este predtym ma chce vidiet, tak aspon si to uzijeme ako sa patri 😔

my tiez nic nove, v podstate mame kazdy den taky rovnaky. vidim, ze uz si v 15tt, to je krasne. a vsetko je v poriadku?

keikei
18. máj 2007

vevi: tiež si hovorím, že keby niečo nebolo v poriadku, doktor by mi povedal. ale ako píšeš, v kútiku duše vždy musí hlodať nejaký červík potvrorský 😠
tak ty si si teda preskákala všetko možné, ale určite ti to čoskoro prejde a budeš si to užívať ako sa patrí. mne bývalo "len" zle, a po 12tt to prestalo, a už je to v pohode, už si to užívam 😀
v pondelok ti budem držať palčeky, aby si bola spokojná a s dušou na mieste 😵
ja idem v utorok 😉

veva1
18. máj 2007

tak si tie palce podrzime navzajom 😉

keikei
18. máj 2007

janulka: to máš teda dnes skorú šichtu. šľak by ma trafil, byť od 6h hore 😀 občas aj Tatianka má také rána, ale len občas. a už ju počujem, už je hore 😲
na aké dobrodružstvo sa dal tentokrát? čo ide loviť? 😀 ešteže je ten skype, je to super výmysel, aspoň tak byť v kontakte. neboj, ubehne to, ako svetluške 😵
u mňa zatiaľ všetko v poriadku, už mi je fajn, do poradne idem teraz v utorok, uvidím, čo sa dozviem nové 🙂

keikei
18. máj 2007

vevi: 😀 veľmi silno 😵 a si doma, pravda? robotka nechýba? 😀 😀 😀

janula_nz
18. máj 2007

vevus aj ja ti drzim palceky a neboj sa. urcite je vsetko tak ako ma byt 😉

veva1
18. máj 2007

uprimne??? tak robotka mi nechyba ani trosku 🙂 .Som doma uz 3tyzden,v nasom novom bytiku na dedine. Je tu total klud a riadne si to vychutnavam. Cim dlhsie som doma tym viac si neviem predstavit ze by som mala chodit do roboty.
Janulka dakujem. Ako si ty na tom s tvojim planom mat dietatko? Uz si podnikla nejake vysetrenia?

keikei
18. máj 2007

janulka: ozaj a ako si dopadla u toho doktora? niečo som zbežne čítala, verím že dobre? 😵

emmaelzer
18. máj 2007

ahoj veva, dlho som ta tu uz nestretla, vydim, ze si uzivas teho

keikei
18. máj 2007

vevik: aj som čakala, že nechýba 😉 doma je doma. tak už ste aj presťahovaní? tak to si máš čo vychutnávať, taký krásny bytík. verím, že tam máte kľud, to u nás nehrozí ☹
a aj sa chystáš ešte do robotky? asi nie, načo?

emmaelzer
18. máj 2007

kei 15tt....to uz ale leti, uz aby som tam bola aj ja a presli vsetky tie nevolnosti

keikei
18. máj 2007

ahoj emik 😉
a ty ako, čo nové? stále ti je zle?

emmaelzer
18. máj 2007

vcera mi nebolo, dnes mi je...a co ty?

keikei
18. máj 2007

emik ani sa nenazdáš, a budeš aj ty 15tt. aj mne bolo hrozne zle, do 12tt. len som ležala, nič sa mi nechcelo. a horšie som to mala v tom, že som s malou doma. niekedy mi nedovolila si ani ľahnúť, opica jedna 😀

veva1
18. máj 2007

ahoj emus. Tehu ani velmi nie,ale PN naplno 🙂 A ty ako ? este grckas? Mna to v ak nepocitam ten vcerajsok preslo v 10 tt. Videla som fotecky,vacok sa pekne naplnil

janula_nz
18. máj 2007

vevus no buduci utorok idem na konzultaciu do gyn-fivu, tak som zvedava, co mi povedia. beriem tam moju celu dokumentaciu z onkologie, tak budu mat co studovat 😝 no co viem, urcite mi budu robit tie prefuky vajcovodov pretoze sa mi neda urobit laparoskopia kvoli zrastom v bruchu. toto mi uz dr. povedal. ale ja zvladnem vsetko, zazila som aj horsie veci 😉

no a s tym babatkom, ak to vyjde s 007, tak potom aj babatko snad bude. ale teraz v podstate este nemam s kym ☹

keikei no laura chodieva spavat vecer o 18h takze to ani nie je tak skore vstavanie. ja si to volno vlastne vycerpavam vtedy 🙂 vies, ze neviem na co sa zas chysta 007? on ma stale niecim prekvapi 😀

keikei
18. máj 2007

janulka, moc ti držím palce, aby ti všetky vyšetrenia dopadli dobre a raz mala aj to vlastné bábätko 😵 je dobré, že si veríš, a nezúfaš, to je dôležitý prvý krok, nech ťa to neopustí 😉
laurika ti teda chodí riadne skoro spať, to potom naozaj vlastne pekne spí, 12h. a v noci sa ti ešte budí, či už prespí celú?
no to som zvedavá aj ja, čím ťa zase prekvapí 😀

veva1
18. máj 2007

kei do robotky sa asi vratim,ked budem mat brusko a nebudu uz ziadne problemy.Ale uz nie na prevadzku,ale len potroske na recepciu,aby som doma total nezlenivela,lebo mi da drobcek potom riadne zabrat 😀 Aj ked co sa financii tyka tak ked mi vypocitaju socialku z platu prevadzkarky tak sa to vyrovna praci recepcnej 😕 tak sa este uvidi ako sa rozhodnem

emmaelzer
18. máj 2007

tie nevolnosti prichadzaju bez varovanie, ale dufam, ze uz to nebude trvat dlho.
Len mam taky tusak, ze toto bude velmi velke babo, normalne stale citim tlaky v bruchu,akoby som tam mala 10kg kamen...
Citite to aj vy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre