Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

janula_nz
26. júl 2007

ahojte tehulienky nase 🙂

ako sa mate? pomaly tu uz ziadna nechodite, neviem nic o nikom ☹ no tak halooo, kade sa tulate?

veva1
26. júl 2007

ahojky 😵
nemam dnes casu,ozvem sa zajtra poobede 😉

janula_nz
26. júl 2007

jeeeeej vevus, ake krasne brusinko mas 😅 no neviem, ci tu zas ja budem pretoze mam strasne vela vybavovaciek ohladom deticiek. ale vecer sa urcite zastavim

kikinka
26. júl 2007

caute babule ako sa mate vsetky? rastu vam radostne bruska? 😉 ,nikto tu nie je tak sa ozvem zajtra

nadka01
27. júl 2007

Ahojte kocky.Tak sa pripajam.Som podobne "postyhnuta".Minuly rok som bola tri tyzdne v nemocnici na zaciatku tehotenstva lebo som zacala trosku krvacat a nakoniec moj pobyt v nemocnici skoncil MA.Doktori sa rozhodli,ze mi to musia vziat.Rastol mi len plodovy obal a vraj plod vo vnutri nebol.Na sone nevideli ziadne bitie srdiecka...A dobre sa stalo...Potom mi povedali,ze to bolo presne tak a mohla by som dostat infekciu maternice.

nadka01
27. júl 2007

Ale dnes som si robila test a vysli mi dve ciarky.Na kolko percent mozem byt tehotna?Su testy naozaj spolahlive na 100 percent?A co ssa vravi o tom kde zena je "asi" tehotna a nechuti je sladke?

svetluska.p
27. júl 2007

nadka - ahoj a gratulujem 😀 . No fakt je, ze ja som mlsnik vyhlaseny a ked som sa otehulkovala, sladke mi prestalo chutit. Ale uz som pomaly rok po MA a stale mi chuti sladke ☹ 😔 ....

zouzi
27. júl 2007

Ahoj Nadka,
mas aj ine priznaky? Napr. citlive prsia... Podla mna je vysoko pravdepodobne, ze si tehotna... Ale ja by som si to sla dat potvrdit lekarovi... Kolko ti to meska?

nadka01
27. júl 2007

ahoj zouzi.Meska mi to len 2 dni.Test mi vysiel.Bolia ma prsia.Mam take horuce dvorce a napate ako ked mam tyzden pred menzesom.

zouzi
27. júl 2007

nadka, myslim, ze Ti mozem gratulovat 😀 😀 😀

Baby, mame tu dalsiu TEHULKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

svetluska.p
27. júl 2007

hihihihihi, to je supeer.

h0blinka
27. júl 2007

Dobre ranko baby 🙂 vitaj nadka, gratulujem, si na najlepsie ceste 🙂
Ja som opak, predtym som sladke dala tak raz za mesiac, stale len maso, maso, maso a teraz ho nemozem ani vidiet, zato vsetky sladke jedla, buchty, slize, palacinky mnaaaaaamii nemozem sa dozerkat 😀 😀 😀

nadka01
27. júl 2007

ja mam strasne rada sladke.cokoladu spucim na posedenie a teraz sa mi sladke torchu hnusi.Vcera sme mali na obed palacinky a zjedla som len jednu!!Mammka mi vravela,ye ked mi nechti sladke moyno to bude dcera.vraj dievcata nie su sladke :D
A vsetkzm dakujem za povzbudenie.Asi by som mala ist cim skor k lekarovi ked som po MA?

svetluska.p
27. júl 2007

no to by si mala....

nadka01
27. júl 2007

skocim tam bud.tyzden a uvidime

svetluska.p
27. júl 2007

nadka - si ako ja. milujem cokosku. tiez spucim behom 2 minut celu tabulu.... 😝 😝 😝 .

nadka01
27. júl 2007

zopakoval sa vam niekomu po 2 x MA?Moja mamka aj svokricka o prve babatka prisli prave MA.Svokricka mala to iste co ja a mamka mala samovolnz potrat.Druhe tehotenstvo cize prve babatko bolo v pohode,len boli vedene uz akio rizikove

svetluska.p
27. júl 2007

nadka - samovolny potrat nie je MA. To je rozdiel. Moze sa to popakovat aj viackrat po sebe. su tu babulky, ktorym sa to stalo 3-4x....

nadka01
27. júl 2007

ved ja viem..ja aj svokricka sme mali MA.Dufam,ze sa to nezopakuje ☹

svetluska.p
27. júl 2007

nadka neboj, nezopakuje. mysli pozitivne a tes sa na babo 😀 .

nadka01
27. júl 2007

ved sa s muzickom tesime.Taky bol rano zlatucky..sa tesil aj ranajky mi spravil do postele 🙂

svetluska.p
27. júl 2007

nadi, vypln si pls pas, nech o Tebe nieco vieme. Aj fotku by s mohla hodit do albumiku. Ta v pase je pekna, ale malicka 🙂 .

nadka01
27. júl 2007

musim vyhrabat nejaku vhodnejsiu foto 🙂

mm1
27. júl 2007

ahoj nadka: tak GRATULUJEM 😀 😀
vždy nás tu poteší nová tehuľka a vždy čakáme s radosťou na ďaľšiu 😀

Baby čo je s TRIBITKOU????????

svetluska.p
27. júl 2007

fakt, tribitka tu uz dllho nebola. len neviem, ci nesli na dovcu....Asi ano. su v egypte. fuj, ale normalne si ma vystrasila.... 😕 .

keikei
27. júl 2007

ahoj babulenky 😉

ako sa máte?
mm: gratulujem, teším sa, že si k nám pribudla 🙂 držím palce 😵 😵 😵

nadka: aj tebe gratulujem, ty si nejaká nová, však?

svetluška: a ty ako, čo nové? kedy idete na dovolenku? tuším až v auguste si spomínala.

mm1
27. júl 2007

svetluska: práveže som Tribit čítala v téme Krvácanie, ale sem nejako zabudla zavadiť... tak su už podľa mňa doma.......

kei: ahoj keikei.... už 25???? no super... ako sa mi máš????????? mne býva vždy k večeru ťažko......

svetluska.p
27. júl 2007

ahoj kei, no mam sa fajn, dik za opytko. ano, dovca az na preloma august, september...ale tesim sa uz. Tebe to krasne ubieha.....25tt. Ako sa mate? kedy doplnis album o nove fotky bruskatej kei? 😀 .

svetluska.p
27. júl 2007

magdii - plasis, ten prispevok tam tribitka dala v maji. teraz je juuuul....Su na dovci. 😀 .

keikei
27. júl 2007

mm, uteká veru uteká 🙂 mám sa fajn, len mi naposledy doktor zapísal do knižky CS 1, čo ma trošku vyľakalo. v pondelok sa ho na to musím spýtať, či to nie je skoro. inak sa mám fakt dobre.
k večeru ti je ťažko? aspoň že nie celý deň 😀 aj si už bola u doktora?

svetluška: nových fotiek mám dosť, len akosi nemám čas sa s tým pohrať a dať do albumu. budem sa musieť viac posnažiť 😉
tak až tak neskoro? aby bolo ešte teplo, či pôjdete do nejakej horúcej krajiny? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre