Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

h0blinka
27. sep 2007

Caute krpcekovia v brusku

loss
27. sep 2007

ahojte mamulky
veva naozaj uz len dva mesiace aj kusok 😵 tie dni lepsie vyzeraju ze?

veva1
27. sep 2007

jasnacka 😵 ,na stretku by to malo byt okolo 40 😵

miriamka
27. sep 2007

Baby,
nemate niektora skusenost...preco doky radi uzivat Anopyrin v tehotenstve?

lante
27. sep 2007

Vevi tak ja ak pôjdem na cisarák 15-teho tak to mám za 18 😨 Hrôôôôza ako to preletelo.....sa mi ani nezdá a aké to boli na začiatku pre mňa stresy....

Miriamka: Netuším, ak nezabudnem (čo sa mi v poslednej dobe stáva až pričasto) tak sa zajtra skúsim nato spýtať dokiho. Idem na kontrolu, doobeda, ale potom mám dosť nabitý program, takže ak budem vedieť odpoveď napíšem ju až podvečer.
Inak anopyrin nie je na riedenie krvi??? 😕 😕 😕, zdá sa mi že hej, možno by to mohlo zabraňovať tvorbe zrazenín....to je iba moja domnienka.

veva1
27. sep 2007

ahoj lante.S tym anopyrinom si myslim bud to iste,alebo je to na zastavenie krvacania.
uf 18 to je sila a ked sa vilkovi zachce skor tak aj menej 😉 Uz ide do tuheho 😀 .Ocakavam ze napises potom svoje dojmi 😉 aj ked rozmysliet si to uz nemozem 😀

mm1
27. sep 2007

ahoj Kati, skoro mi oči vypadli. teraz ako si to napísala, tak som si uvedomila, že to je už fakt za chvíľku...... joj teším na Vilíka...

emmaelzer
27. sep 2007

Lante, tak to je uz fakt za par....ako ti zavidim, ze uz budes mat babuliaka v rukach...

veva, pozrela som album, si taka stihlica....

veva1
27. sep 2007

emmus sak uz ani ty nemas vela dokonca,to uz naozaj ubehne. Dakujem za kompliment 🙂

emmaelzer
27. sep 2007

No veva 3 mesiace sa mi zda dost vela...ale este mesiac pracujem a potom veget...

veva1
27. sep 2007

mne to teraz nejako rychlo ide,lebo kazde dva tt musim ist na kontrolu cukru a idem tam strasne nerada,tak ani sa nenazdam a musim ist znova 😨 Ja idem do roboty zajtra,ale len do nedele a potom este nejaky vikend v oktobri.Som 4 mes. nebola tak sa tesim 🙂
brusino uz mas poriadne,si taka riadna tehulienka 😵

emmaelzer
27. sep 2007

no veva, taka riadna baculka skor....

lante
27. sep 2007

Vevi: Každé dva týždne je nič, ja už chodím každý týždeň a to je ti zábava 😀 , zajtra idem zase, tak som zvedavá čo z dokiho vypadne.

veva1
27. sep 2007

emus-tehulienka ako ma byt 😉

no lante,len mna tam bodaju do prsta zakazdym 2x 😀

emmaelzer
27. sep 2007

baby o vas sa tam ale staraju teda...mna videl doktor raz za cele teho, a na poradni som teraz raz za 2 mesiace.....

veva1
27. sep 2007

emus ja chodim raz do mesiaca,poradnu mam u dokiho a zakazdym mi spravi aj UZV. Len ku koncu tehu sa u nas chodi kazdy tt. 😉

h0blinka
27. sep 2007

lante este chviilu a uz vypadne vilko 😀
no emus tam za oceonam niejako na kaslu, nie?

vilkakatka
27. sep 2007

Ahojky Babulky 😉

Naozaj sa nam to nejak priblizuje 😅 ... ja uz chcem toho naseho drobca drzat v naruci 😵

Emmka, to chodis naozaj nejak riedko...ja mam poradnu raz za mesiac...akurat v pondelok mam termin (idu mi brat krvicku na kontrolu cukru v krvi) 😎

Idem obzriet tie vase brusinka 😀

veva1
27. sep 2007

no co vilka kukla si?

loss
27. sep 2007

aj ja som kukla ste uzastne s tymi bruskami 😵

h0blinka
27. sep 2007

cau lossik
este si tu?
aj ty budes mat hned uz len 65 dni a bude velikáánske krasne

emmaelzer
27. sep 2007

No tu u nas su na poradni asi dost busy...hadam teraz na konci oktobra uz v 30tt zacne moja midwife trochu ukazovat viac zaujmu...

h0blinka
27. sep 2007

ááá ahoj emusik
tak to dufam ze vam budu venovat viac pozornosti lebo jeden krat vidiet lekara a uz si 28tt? tak to by som bola nasrata, mala by tam byt mula za 1

loss
27. sep 2007

no hoblinka uz aby to bolo 🙂

h0blinka
27. sep 2007

neboj hend bude
drobcurik poslucha, nechcem drazdit vedla babenky snazilky tak radsej sem o tehu pisem 😉
hopsika si kazdy den, o dva tyzdne ideme na 4D ultrazvuk, velmi som zveda a tesim sa aj bojim. ale to uz je tak.
Uz nam povedali ze pojdeme rodit skor podla situácie koli mojej vade maternice tak dufam ze to nepride az velmi priskoro
kedy ides teraz do poradne?

loss
27. sep 2007

ja idem v pondelok dufam ze vsetko bude Ok
tad kolko stoji 4D?

emmaelzer
27. sep 2007

hobli tak to 4D ti zavidim, ja som tam bola v 20tt a nebolo to tak dobre vidno ako okolo 25tt
loss, tak uz mas fotku drobca?

h0blinka
27. sep 2007

u nas stoji 1850 aj s dvd a foto 2 ludi mozes doniest
som zvedava ake to bude, vraj to robia tak ako v 3D kine s okuliarmi a priestorovo vidis vsetko. noneviem sa dockat 😀

h0blinka
27. sep 2007

emus a co nebolo dobre vidiet? ja som povodne chcela ist v 20tt ale lekar ma objednas az v 23tt ze tvedy to bude lepsie

emmaelzer
27. sep 2007

hobli babu sa tvori tuk okolo 23tt-25tt a vtedy crty vidno lepsie, u mna (pozri album nemozes vydiet poriadne tvaricku, a aj telicko bolo velmi kostnate. Ked pozres niektore albumy okolo 25tt tak krasne uvidis crty, ako ma uz normalne babo, niekedy si uz aj vies predstavit ako bude vyzerat, ked sa narodi.
Takze keby som mala moznost urcite by som isla az okolo 25tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre