Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

svetluska.p
27. júl 2007

kei - co je to CS 1????? ideme do chorvatska. tam myslim je este v septembri teplucko. nie?

keikei
27. júl 2007

svetluška, to sme si mysleli aj my, že sa dá ísť do Chorvátska aj v septembri a mali sme teda riadnu kosu. Je to už síce pár rôčkov dozadu, ale z celej dovolenky sme sa kúpali možno 3x v mori. Aj domáci vraveli, že taký studený september nezažili. Asi sme to blbo vychytili, dúfam, že vás to obíde a bude teplo.
CS je cervikálne skóre a je 0,1,2. To sú stupne otvorenia krčku. A 1 sa mi zdá dosť skoro už v 23tt. V pondelok budem múdrejšia, uvidím čo mi povie doktor.

svetluska.p
27. júl 2007

ahaaa, dik za vysvetlenie. no hadam bude vsetko tak ako ma byt. Drzim palcule.
No verim, ze pocasie nam vyjde. prideme tam 25.8., a zo septembra len par dni budeme...tak hadam sa bude dat. scem nachytat farbu od mora 😀 .

keikei
27. júl 2007

svetluš, to dúfam aj ja, že je všetko v poriadku. inak by ma hádam doktor už minule na to upozornil, ale nepovedal mi nič.
no farba od mora, je farba od mora, máš pravdu. len či ju budeš môcť ešte tu ukázať, či už sa nebude chodiť v dlhom? 😀

a cucuška sa ako má, vieš o nej niečo? koľký je už tt?

mm1
27. júl 2007

svetlus: my sme boli v Chorvátsku na tom Ugljane od 27.8 do 5.9 a čvachtali sme sa každý deň, lebo bolo teplúčko...

kei: áno bola, vtedy sme mali len 8 mm a boli sme 6tt + 5 a teraz idem na budúci týždeň v stredu, tak dúfam, že sme podrástli a máme sa k svetu, keď sa večer zlostíme 🙂 🙂

kei: no možno to nie je skoro nie?????

keikei
27. júl 2007

mm: určite ste podrástli, nemaj strach 😉
neviem, či je alebo nie, pri Tatianke som mala skoro do konca 0 - uzatvorený. možno zato, že je to druhé tehu, tak je to skôr. uvidím v pondelok.

keikei
27. júl 2007

babulky, budem končiť, musím ísť niečo ukuchtiť. a to nemám ešte ani šajn, čo asi.
som rada, že som vás tu zastihla po dlhšej dobe, majte sa mi krásne, pekný víkend 😉 🙂 😀 😵

mm1
27. júl 2007

papa keikei a dobrú chuť k obedíku🙂

svetluska.p
27. júl 2007

paaa kei , dobru chut a opatrujte sa. a dopln prosiiim fotkyy, som taka zvedavka.... 😀 .

mm1
27. júl 2007

volala som s cucuskou... pozdravuje vás... je týždeň popredu a maju sa k svetu...

svetluska.p
27. júl 2007

p e r f e k t n e

tribitka
27. júl 2007

ahojte babulky. Tak pisem len na sekundicku...včera sme sa vrátili, bolo mi straaaašne teplo, ale doma to nie je o nič lepšie... ☹
prvý týžden bol v pohode, ten druhý som prevracala.... 😖
o 20 min idem na UZV, tak som zvedavá, ako to znášalo bábo...v pondelok sa vám ozvem, posielam Vám všetkým obrovské objatie, strááááááááášne ste mi chýbali..... 😅 😅 😅 😅

veva1
27. júl 2007

ahojky tehule.

ahojky tribitka som ta davno nevidela. Verim ze u dokiho dopadne vsetko dobre,len vies spravicky od dokiho sa pisu hned a nie az v pondelok 😀 No neboj vydrzim 😉

loss
27. júl 2007

caute mamule
teda male rastu ako z vody co ma velmi tesi takze sa pekne opatrujte a zelam vam pekny vikend 🙂

dorotka
27. júl 2007

cucusku pozdravujem a lossik som rada ze ta tu vidim

loss
27. júl 2007

juj Dorotka ahoj ako sa mate a co mala poslucha?

tribitka
27. júl 2007

ahojteeee.....takže bábo je krásne, má 2 cm, srdiečko mu bije o stošesť, je nádhernéééééé a ja som taká šťastnáá, že som sa u dokiho rozplakala.... 😀 😀
no a sme v 8tt a 2d.... 😅
ahoj lossik, rada ťa čítam..... 😅

loss
27. júl 2007

tribitka som stastna s tebou 🙂 cmuk aj malemu

tribitka
27. júl 2007

lossik, dakujem, si zlatúšik.... 😀
len aby si neotehotnela aj ty ešte pred Kubou.... ja som to tiež plánovala uskutočniť v Egypte, a odišla som už tehotná..... 😀

loss
27. júl 2007

to by ma len a len potesilo 🙂 🙂 🙂

tribitka
27. júl 2007

no ale to nesmieš sedieť po večeroch pri PC..... šup k drahému.... 😀 😀

veva1
27. júl 2007

ahojky,je tu este ktosi?

veva1
27. júl 2007

tak asi nikto. ☹

no aj tak tribit gratulujem 😵

lossik velmi si prajem ,aby si sa uz co najskor ako to ide pridala 😉

tak dobru noc moje virtualne kamajdy najzlatsie,idem este pokecat s Tomaskom ,pozrieme filmik a spinkat 🙂

tribitka
27. júl 2007

vevusik. ahoooooj, už si asi odišla.... 😖 ďakujem pekne, aj keď sa stále bojím...... a ty sa ako cítiš? úprimne ti závidím 2ľ tt.... 😅 😅 😅

loss
28. júl 2007

babule dakujem,prijemny vikend vecer dojdem pa 🙂

emily3
29. júl 2007

ahojte mamulky. vcera sme sa vratili po dvojtyzdnovej dovolenky...bolo nam super a nechcelo sa nam ist domov...zazili sme aj pobyt v nemocnici v Bojniciach..Monika schytala hnacky grcacky tak bola na infuzkach, mohla som tam byt snou a bolo to uplne ine ako u nas v Blave. bol tam klud, nikto nas nebuzeroval, mohli sme si zobrat hracky na izbu, mali aj peknu detsku hernu...nastastie sa Mon rychlo zotavila a mohli sme sa vratit do tabora.

moje brusko rastie, za tieto dva tyzdne mi tak narastlo ze sa toho sama desim...zase sa budem kontulat 😅 , ale tesim sa, mala som pocit ze citim babatko ale iba jeden den a to som lezala a bola v klude. asi si na to prave kopanie este pockam 😉
zajtra idem na kontrolu a konecne by som mala dostat knizku...zeny tak dlho na nu cakaaaam. a dufam ze aj vysledky krvi budu ok.

emily3
29. júl 2007

a zabudla som...sestra ma tyzdnove babatko dievcatko, vola sa Ester Maria. miery 51 cm 3560g .
doma ma troch chlapov a konecne dievcatko princezna...porod mala super, ani nevyzerala ze by rodila. prisli do porodnice a za 20min bola mala na svete. este som ju nevidela len na fotkach...ale je zlatucka. 😀 😀 😀

loss
29. júl 2007

emily segre gratulujem 🙂

emily3
30. júl 2007

ahojte...konecne mam knizku. vsetko je zatial ok a na buducu kontrolu idem aj na ultrazvuk tak zas uvidim svojho drobca. tesim sa 😀 😀 😀

nela10
30. júl 2007

ahojte babule. Dllllhhooo som tu nebola. Konečne mi v pondelok potvrdili tehotenstvo a hneď v utorok ma šupli až do dnes do nemocnice kôli hroziacemu potratu ☹ -kedže som už jedno MA mala. No dúfam, že tentokrát to už výjde.

Ale chcem sa opýtať čo je s cucuskou. Neviete niektorá. Pozerala som trochu históriu správ ale nenašla som tam žiaden príspevok. Dúfam, že je ok. Pozdravujte ju baby, viem že niektoré z vás sú s ňou v kontakte. ďakujemmm.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre