Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

keikei
12. nov 2007

ahoj emik 😉

no fotky už sú, ešte horúce 😵

mm1
12. nov 2007

emma: hoblinka nam poplietla mena... Natalku mam ja.... 🙂

emmaelzer
12. nov 2007

no ja este stale neviem, ako sa babo bude volat, a ci to vlastne bude dievcatko...Najnovsie je to medzi Isabel a Elizou....S tymito dvoma menami muz suhlasi...

keikei
12. nov 2007

emik, a čo vlastne hovoríš na to, že máme dievčatko? nemal to byť chlapec? 😀

keikei
12. nov 2007

emik, Natálka papká tak všelijako, aj na 3 krát, nikdy neviem kedy má dosť 😵
spinká pekne, keď zaspí tak aj na 3 - 4 hodinky. v noci spinká tak celkom dobre, niekedy si aj poplačká, ale veď to patrí k tomu 😲 😲 😲

ja som mala v pôrodnici na izbe babu s bábätkom Izabelkou 😵 zlaté baby to boli 🙂

mm1
12. nov 2007

kei: tak to je super, ze ti tak dlho spinuska...
A co Tatianka??? ako berie sestricku????

keikei
12. nov 2007

už som tu, dala som Natálke papať aj obed som dovarila 😝 a už zase spinká 😔

magdi, Tatianka je šťastná, že má sestričku, aj keď občas mi ešte ukáže na bruško a povie, že je tam ešte braček 😀 je zlatá, chce mi pomáhať, len niekedy je to skôr na škodu, ale snaha sa cení 😀

emmaelzer
12. nov 2007

kei, co sme vyvestili chlapceka? To je dobre, ze je take dobre babatko

keikei
12. nov 2007

emik, veru chlapčeka 😀 😀 😀 a priznám, že aj my s mužíkom sme čakali skôr chlapca ako dievčatko 😀 aké bolo naše prekvapenie, keď nám oznámili, že máme dievčatko 😵 😵 😵 v tom je to čaro nevedenia a prekvapenia 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emily3
12. nov 2007

ahoj kei dvojnasobna mamina 😀 😀
ako si zvladala porod?

keikei
12. nov 2007

ahoj emily 😉
no myslím, že celkom dobre aj vďaka manželovi 😵

sloniiicek
12. nov 2007

keikei - a vy ste nevedeli pohlavie dopredu?

keikei
12. nov 2007

sloniček, nevedeli 😀 a zase by som si nedala povedať dopredu 😀

keikei
12. nov 2007

sloniček, ty si tuším chcela mať istotu výsledku na testoch 😀 😀 😀 som pozerala album, a teda toľko testov... 😀 😀 😀 tak to máš aspoň isto isté 😵

emily3
12. nov 2007

kei ani ja som nechcela vediet ale mi to vzdy dr. prezradil....inac by to bolo zaujimave, lebo sme mali vymyslene dievcenske meno a chlapcenske nie...uz vidim akoby to vyzeralo po porode..."ake meno davate svojmu synovi?"" Miriamka 😀 😀

keikei
12. nov 2007

emily, to bol presne náš prípad 😀 po pôrode ako nám povedali, že máme dievčatko, tak sa spýtali "a aké meno jej dáte?" do poslednej chvíle sme totiž nemali rovnaké meno vybraté 😀 😀 😀 😀

keikei
12. nov 2007

chlapca sme napísaného mali, len dievčatko nie 😵

keikei
12. nov 2007

emily, inak vitaj na materskej 😉 pozerám, že si ju užívaš ako sa patrí, s dvomi chorými deťúrencami 😝 viem si predstaviť... a čo im je?

emily3
12. nov 2007

keik nejaka viroza...asi chripka. Mon ma teploty ale jej kolisu cez den nic a vecer horucky...a kasle....Marek zatial len kasle a obidvaja su zachripnuti....takze sa napchavame liekmi a kvapkami a piju cajicky a tak. teraz som ich nahnala do postele dufam ze uz spia

keikei
12. nov 2007

emily, ale aspoň ich budeš mať aj naraz zdravých... horšie by bolo keby najprv jeden potom druhý, nie?
aj Tatianka nejako pokašliava už pár dní, hlavne v noci. bola som na vážkach, či ju mám dať dnes do škôlky, ale dala som. hádam jej to prejde. ja jej dávam propolisové kvapky.

vilkakatka
12. nov 2007

Ahojte babulky 😉

Uz som pokukala vsetky albumceky 😎 pekne rastieme 😵

emily3
12. nov 2007

ja som rano volala do skolky ze odhlasujem Mon, ale Marek pride...a ked som pocula ako kasle Marek tak som znova volala a odhlasila aj jeho...inac dnes im tam vyzvanal telefon...lebo mali stale obsadene...to ten prvy sneh

emily3
12. nov 2007

ahooj vikakatka 😀 , aj tebe sa to neuveritelnou rychlostou blizi. pripravena na prichod potomka?

vilkakatka
12. nov 2007

Emily, ani sa mi to nechce verit... 😕
Este mam pred sebou tri pracovne tyzdne, no a od zaciatku decembra sa hadam zacnem naostro pripravovat...hihihi 😀
Ved ja ani neviem, kedy si mam pobalit tasku? 😨

keikei
12. nov 2007

ahoj vilka 😉

no ako, uteká to, pravda? 🙂

vilkakatka
12. nov 2007

Keikei...uteka...bude to sranda 😀

emily3
12. nov 2007

vika: ja som sa dala na matersku , ale k teme babatko som sa este nedostala. momentalne sme vo faze stahovania a vobec netusim kde mam detske vecicky a co tam mam, o kociku ani nehovorim. budem rada ked si ten byt zcvivilizujeme ako tak aby sme mohli prezit pojójne Vianoce a prichod nasho potomka. a potom nas caka kompletna rekonstrukcia celeho bytu....( je v takom zdevastovanom stave ze mi je do placu ked ho vidim. jedine co ma drzi je ze je stvorizbovy nic viac...nemame tam ani vytah a sme na 4 poschodi...
a taska by mala byt zbalena minimalne da tyzdne pred terminom ak nie skor...lebo nikdy nevies kedy to pride.
a to je potom ina panika, ver mi zazila som to dvakrat 😀

keikei
12. nov 2007

babulky moje, už musím utekať. ešte som neupratala, nepožehlila, nepovysávala..... uf, idem aby som to stihla...
majte sa krásne, hádam sa sem zas čoskoro dostanem 😉

vilkakatka
12. nov 2007

Emily, tak vela stastia ... ved postupne to vsetucko zvladnete a ani sa nenazdate a budete mat krasnucky bytik 😉

Keikei, tak papa 😉

Aj ja sa lucim, lebo tu mame ako po vybuchu bomby, tak sa idem aktivizovat 😵

emily3
12. nov 2007

majte sa krasne...mna tiez caka kopec roboty aj ked som na "dovolenke"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre