Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

sloniiicek
20. nov 2007

zuzanka - presne tak ako pisu babenky. netreba mysliet tak dopredu. mne tiez napisal, ze mam rizikove tehu, ale ze ked mam sedavu pracu a cely den sedim v kancli,tak mozem chodit do prace. a neboj vsetko zvladnes. a kde si mala nastupit?

zuzanoska
20. nov 2007

teraz mám dobrú prácu..robím v Slovensko národnom stredisku pre ľudské práva....pomáhame obetiam diskriminácie...v robotke boli strašne milí a dovolili mi aby som pracovala doma ...urobili mi taký program aby som mohla vypracovávať odpovede doma...ale ako právnik si musím urobiť bud justicné alebo advokátske skúšky a tie mozem absolvovat až po troch rokoch praxe a tu kde robím sa mi prax neráta...Mala som robotku kde sa mi to rátat bude..takže neviem čo bude...ale máte pravdu musím spomaliť 🙂

veva1
20. nov 2007

zuzi bude ako nebolo 😉

sloniiicek
20. nov 2007

zuzanoska. neboj vsetko dobre dopadne. niekedy je dolezitejsie zalozit si rodinku. a nezamerat sa len na karieru. ta pocka. neboj bude to uzasne, ked budes mat maleho drobceka.

mam sesternicu, ktora skoncila pravo a ekonomiu, teraz si spravila judr. hoci hrozne tuzi po babatko. je jej prednejsia kariera. stale ma vyhovorku, ze este nemoze. bojim sa toho, aby si v 40 neuvedomila, ze je konecne cas na rodinu a bude mat problemy s otehotnenim. ☹

sloniiicek
20. nov 2007

stale hovori, najskor potrebuje prax, aby mohla spravit judr, teraz potrebuje prax, aby mohla nieco dalsie, ze potom z toho vypadne.ze sa zakony stale menia a nebude mat potom prehlad. ale ked raz bude mat dieta, tak aj tak z toho vypadne. a je jedno, ci teraz alebo o par rokov. raz to musi prist.

loss
20. nov 2007

vevus vsak aj ja som pisala ze ked drahy nebude po ruke odveziem sa sama a zavesim transparent-z cesty zacinam rodit 😀

mm1
20. nov 2007

loss: tak to mam v plane i ja... idem papat.

loss
20. nov 2007

magdi to bude adrenalin aspon skor vyskoci male von no nie?

zuzanoska
20. nov 2007

sloniiiček máš absolútnu pravdu...ja si to uvedomujem ale potrebujem aby mi to stále niekto vtláčal do hlavy.... 🙂 inak kedy máš termín??

h0blinka
20. nov 2007

sakris zase ste toho stihli napisat 😀 😀
uz sme tri co ideme rodit same 😀 😀 , vlastne v trojici, my, babo a kontrakcie 😀

sloniiicek
20. nov 2007

zuzanoska - tak som rada, ze ti to mozem pripominat. 😉 treba to zvladnut a robota pocka. miminko nie. 😉 ja mam zatial podla poslednej menstruacie 6.7.2008 ale kludne to moze byt aj skor. zalezi, ako sa bude babatko vyvijat a tlacit v brusku. lebo bude mat k dispozicii menej miesta. nakolko mam taku srdieckovu maternicu v stredu trochu predelenu. tak ako hoblinka.

mm1
20. nov 2007

jeeeej vy mate dve srdiecka? to je dobre... teraz uz vlastne tri lebo mate este i babuliatkove srdiecko v sebe.,

sloniiicek
20. nov 2007

mm - teraz akosi nechapem. 😀 😀 😅

mm1
20. nov 2007

no maternicu mate ako srdiecko, potom tvoje srdiecko a drobcekove srdiecko... to znamena, ze mate teraz v telicku tri srdiecka 🙂

sloniiicek
20. nov 2007

jaaaaaj. tak to je fakt dobre. 😀

h0blinka
20. nov 2007

ahaa uz chapem aj 😀 😀 to ma nenapadlo 😀
zato sme taky dobračiskovia 😀

sloniiicek
20. nov 2007

ze hoblinka. 😀 ani mne to v prvom momente nenapadlo. 😀

loss
20. nov 2007

slonik a na menach ste sa v pohode dohodli?Co by si chcela?

sloniiicek
20. nov 2007

no, dlho sme sa nevedeli dohodnut, tak sme zvolili kompromis. budes sa smiat, ked ho budes pocut. neuveris, ako sa volaju rodicia. Andrejka a Martinko a neuveris, ake su alternativa pre deticky. Martinka a Andrejko. 😀 to bol jediny kompromis, na ktorom sme sa zhodli. mena uz vyberame hroooozne dlho. este pred svadbou. 😀

loss
20. nov 2007

no my sa nevieme dohodnut tiez ale kazdopadne musim presadit svoje aspon ak to bude chlapcek,pre dievcatko je to stale otvorene 😀
Andrejko sa mi paci 😵

mm1
20. nov 2007

loss: nahodou i Tesa je zaujimave meno...
u nas je to tak, ze ja som si vybrala dievčenské meno a zvažovala som medzi Tamarkou, Tatiankou a Natáliou. no a chlapčenské vybera polovička.. ja som chcela Lukáška, ale on si zvolil Adamka.

loss
20. nov 2007

ked ten moj chce Peter a Linda no uznaj dala by si take mena 😖

sloniiicek
20. nov 2007

moj nechce nejake zahranicne. ja som chcela Rebeku - on ze to je take zidovske. ze to nie. 😠 tak sme zvolili kompromis. najvacsia sranda bude, ked budeme cakat druhe. ako sa mi dohodneme, ak to bude rovnake pohlavie. 😉

loss
20. nov 2007

no ja nad dalsim ani nerozmyslam 😀

emmaelzer
20. nov 2007

Loss mne sa paci Tessa aj Alex

mm1
20. nov 2007

ani ja nie... nad dalsim nerozmyslam..... 🙂

a emma, vy uz ste sa zhodli?????

loss
20. nov 2007

emmus dakujem pekne ze?A co vy ake mate vybrate?

mm1
20. nov 2007

Peter a Linda by som urcite nedavala. Lilly je tiez velmi pekne meno... take jemne.

loss
20. nov 2007

magdi dakujem myslela som ze sa len mne nepacia som rada ze si na mojej strane 😉
zacina mi vychadzka idem sa vyluftovat dojdem tak za hodinku pa
drahy mi isiel do Blavy a pride len zajtra vecer tak som sama ☹

loss
20. nov 2007

Lilly je krasne meno 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre