Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

mm1
28. nov 2007

ahoj emus... vcera som skoro vyvratila dusu... tak mi bolo zle z tej zahy... babuliatko sa tam vrtelo a vrtelo a mne bolo zle a zle.... brrrrr. 😠 snazila som sa zaspat co najskor. uz 21.30 som spala....

takze tvoje boje so zaludkom su mi zname... 🙂

svetluska.p
28. nov 2007

no v stadiu snazenia...ani neviem. prestalo ma to bavit. som nejaky 26 DC....ale nechystam sa testovat. myslim, ze mrcha pride...

emmaelzer
28. nov 2007

no mm, pomaha ti aspon ten Gaviscon? Ono ta nechcem strasit, ale cim je babo vacsie, tym to je horsie...ale aspon ze mozes spat...

svetlus, mozno sa milo prekvapis 😉

lucka0122
28. nov 2007

ahojte babule .teraz som prisla s prehliadky od obvodneho ...a zachvilu do roboty...

veva1
28. nov 2007

baby a to neviete ze na tych nasich zaludiskach sa tym nasim krpcekom santi najlepsie? 😀
svetlus moja predstava je v sobotu rano ti napisem uz to na mna prislo a ty mi odpises testla som a ciarky su dve 😵 tak toto by som presne chcela a bola by som v tej chvili urcite najstastnejsi clovek pod slnkom.

mm1
28. nov 2007

veva: super predstava 🙂

svetluska.p
28. nov 2007

vevik, to by bolo naadherne 😀 .

mm1
28. nov 2007

svetluska: vsak? aj ja to hovorim,..... 😀

svetluska.p
28. nov 2007

😵

mm1
28. nov 2007

😵 😵 😵

svetluska.p
28. nov 2007

mame zachvat smiechu? 😀

veva1
28. nov 2007

len nemaj z toho natlak a pocit zodpovednosti svetlus,ja budem aj stastna ked mi to nenapises v sobotu,ale az na vianoce. 😵

loss
28. nov 2007

vevusdo soboty 2dni ale ty este nepojdes 😅 len Svetluska nam oznami ze bude maminka 🙂

svetluska.p
28. nov 2007

och babulky, nevstepujte mi taku nadej. lebo je potom na zblaznenie to sklamanie. ani nescem testovat. nescem nescem nescem.

loss
28. nov 2007

Svetluska teraz to vyjde citim to 🙂 kedy mam marha dorazit?

svetluska.p
28. nov 2007

2.12. ma dojst. ale snazilkovali sme len 2x. bo sa nam nescelo.

veva1
28. nov 2007

nedeptaj sa svetlusik.To nechcem ak by to vyslo tak by to bolo uzasne,strasne by sme sa s tebou vsetky tesili,ale vies ze cyklus nedas len tak rychlo dokopy,tak je pravdepodobnost ze to bude na vianoce ovela vacsia. Vakzdom pripade drzim palcule uz teraz.Hlavne vsak je aby si bola aspon v akej takej pohodicke a nekazila si vstahy pripadnym neuspechom,lebo ak si si vsimla,ked v pohodicke nie si tak sa to na teba vali z kazdej strany. 😉

svetluska.p
28. nov 2007

>> Mišo príde za kamarátmi do krčmy a je strašne doškriabaný. Kamaráti
sa
>> pýtajú, čo sa mu stalo.
>> "Padol som z bicykla." odpovedá Mišo.
>> "A prečo si poškriabaný aj na chrbte?"
>> "Veď vravím, že som spadol z bicykla."
>> "Ale to si poškriabaný aj na nohách a na tvári?"
>> "Do kelu, je to moja mačka a budem ju trtkať, kedy chcem..."

veva1
28. nov 2007

losik brusino je riadne,sak to by si uz fakt mohla citit 😉
uces pekny

mm1
28. nov 2007

loss: no krasny účes a aj brusko 🙂

loss
28. nov 2007

svetluska a my raz a som v 17tt 😀
vevus uz sa mi zda ale co ja viem 😅
magdi dakujem zajtra idem k doktorovi chcem vyzerat ako clovek 😵

emmaelzer
28. nov 2007

loss fakt velke brusisko, vecer lahni na brucho a uvidis, ze zacnes citit bublinky

emily3
28. nov 2007

ahojte ...taka som unavena, doobeda som upratovala v nasom byte, teraz tam naklusali kamosi a davaju nam parkety...bola som na kontrole vsetko je ok a od buduceho tyzdna uz budem chodit na Kramare, lebo tam chcem rodit.
uuufff uz sa nevladzem ani hybat.

veva tak v sobotu sa tesime s babatka 😀

svetluska.p
28. nov 2007

heeeej baby, podte do MA. som tam samicka ako prssst.

veva1
29. nov 2007

2 🙂

emmaelzer
29. nov 2007

veva, ako dnes?
ja som mala celu noc kontrakcie, a dost pravidelne, kazdych 10mi..uz som fakt pripravila tasku a cakala cely cas , ci praskne voda...
Ale mozno to je len to, ze male sa posunulo dole nie? Inak strasne ma boli brucho, ako pred kramami, pri kazdom pohybe...Boze dufam, nepride babo tak skoro...

veva1
29. nov 2007

odpisala som ti aj v decembrovkach,ale neboj babo je uz pripravene,nic mu nehrozi a ked pride tak bude tu a ty budes najstastnejsia mamina na svete.Sak ty si bola velmi malo na UZV,tak moze kludne byt ze si popredu s babom a od 38 tt sa uz povazuje za donosene 😉

emmaelzer
29. nov 2007

no keby sa to veva malo merat podla velkosti brucha, tak u z by som mohla asi rodit min. tyzden.... 😀
to mas ale pravdu, nemam ani ponatia , mozno som fakt aj popredu a babo je vacsie...no hadam ale vydrzime aspon do vikenu....
bude sranda, keby sa Tomasko narodil spolu s mojim babulkom

veva1
29. nov 2007

by bolo super,by sme sa tesili naraz a dvojnasobne 😀
inac mas niekoho kto poda info na konika? Sice ked teba po dni pustia tak to asi zvladnes aj sama 😉

emily3
29. nov 2007

emma nestrachuj sa to su falosne kontrakcie
ja som tiez tak mala par noci som nespala a pocitala kontrakcie a nic sa nestalo mala sa narodila presne na termin.
s marekom som tiez par noci nespala a ked prisli prave som myslela ze to prejde 😅 ...
takze sa nestrachut, pripravujete sa na porod 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre