Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

petruci6
18. jún 2007

svetlus super 😀 😀

lucim
18. jún 2007

svetluska to je dobreeeee
cucus mi este do svadby snazilkujeme cez gumku, potom uz bez nej 🙂

mm1
18. jún 2007

lucim: že by o svadobnej noci? kamoška tak otehotnela... normálka nechápala, veď tak boli z toho všetkého unavení, že normálka neverila tomu. 😀

petruci6
18. jún 2007

mm ja viem vsetko,tajne zdroje 😀

lenuliatko
18. jún 2007

Ahojte, dlhšie som sa neozvala, ale stále som s vami.
MM1, gratulujem z celého srdca. Tentokrát sa svojho drobčeka dočkáš. Vedela som, že budeš mať pozitívny test, len ty si tomu nechcela veriť. Krásne tehulkovanie 🙂

Inak, prišla som aj omrknúť tému, tu som ešte nebola a dúfam, že skoro budem. Pracuje sa na tom 😉

lenuliatko
18. jún 2007

Petruci, ty ako? Včera som čosi zahliadla, že slabá druhá palička, potom nejaké špinenie a nakoniec nič, tak ako je to s tebou? ďalšia tehuľka?

keikei
18. jún 2007

ahoj babulky moje 😉
chcem vás všetky pozdraviť, dlhšie som sa tu neukázala, akosi mi nevychádza čas na koníka 😒 stále niečo máme, často chodím s malou von, keď je takto krásne alebo doma niečo robím, proste v jednom kole. ale už mi to nedalo, bola som zvedavá, čo je tu nové... tak ako sa mi máte? je nejaká nová tehulka? 🙂

keikei
18. jún 2007

asi ste tu už neni, tak idem aj ja... majte sa krásne, pekný deň 😵

petruci6
18. jún 2007

lenuliatko no myslela som si to, ale prave mi dorazila mrcha v plnej parade 😠 takze nic z toho,ale dalsiu uz nechcemmmmmmmmmmm

lenuliatko
18. jún 2007

To mi je ľúto 😔 , ale tá ďalšia už hádam nebude. To je sila, keď sa po potrate tak pretiahne cyklus a potom, aby sme si nerobili nádeje. Aspoň vieš, že ti cyklus pekne nabehol. O koľko bol dlhší, než tie predtým? Ja som dnes cca 24DC a ovu bola v piatok-sobotu, takže tiež tak skoro mrcha nepríde. Ale nemusela by chodiť vôbec. Si v pohode?

petruci6
18. jún 2007

lenuliatko prepac,uz ked som dopisala odpoved spadol mi net 😠
bol dlhsi o 6 dni, no som v pohode ako tak,dala som vypoved,uz o dalsie babo kvoli stresom nechcem prist,takze budem domka kludna odpocivat a verim,ze fazulka hned pride

emmaelzer
19. jún 2007

haloooooo
mm, tak ti straaasne gratulujem

cucuska
autor
19. jún 2007

ahojte 😉 😉 😉

svetluska.p
19. jún 2007

caute 😀

svetluska.p
20. jún 2007

caute neee, kde ste setky?

mm1
20. jún 2007

čafandes mojko.... čo novô 🙂

cucuska
autor
20. jún 2007

ahojte, ste tu?????

emily3
20. jún 2007

Ahojte mamulky. tak ako sa mate?
ja som si vymyslela este jednu skolu bakalar a dnes mam prijimacky. prihlasku som davala v osiale a dnes rozmyslam ci vobec pojdem na tie prijimacky...nic neviem, nechce sa mi ucit...

inac mi je stale zle, uz som si myslela ze by to mohlo prestat ale este nie. a v piatok mam promocie, som zvedava ako to tam vydrzim...

cucska tak ako este si v nem?

cucuska
autor
20. jún 2007

emily veď ty si večný študent 😀 😀 😀
ešte som v nemocnici. 😒

emily3
20. jún 2007

cucka som. mam ucitelsky smer a povedala som si ze budem studovat kym nezvysia ucitelom platy....tak cakam a studujem a ked zostanem na materskej (co stale dufam) tak sa aspon nebudem nudit 😀
az na to ze teraz som v stave, kedy by som len spala spala spala....a zaludok sa mi stale zdvyha do vysok...

cucuska drzim ti palce, ale zatial je to vporiadku nie?
ja idem na buduci tyzden na kontrolu tak som zvedava...tesim sa a aj bojim. mama vymyslala aky promocny darcek mi daju...ja nechcem nic, budem stastna ked dostanem matersku knizku 😀 😀

cucuska
autor
20. jún 2007

emily ja materskú knižku dostanem ak ma odtiaťo pustia a bude všetko v poriadku. V nedeľu som bola na sone a bolo všetko o.k. tak dúfam, že to tak ostane.aj mne je zle ale začina sa to až poobede a potom to trva až dovečera., ale mne to nevadí, nech mi je zle a nech je babo v poriadku

svetluska.p
20. jún 2007

cucuus - uzivaj si to 😀 😀 .

cucuska
autor
20. jún 2007

svetlu to si naozaj uživam.

babuľky prepáčte že vás opúšťam ale idú na mňa driemoty. Idem hajať. tak zatial papa

mm1
20. jún 2007

svetlus: inak poslala som ti mailošík 🙂

janninka
20. jún 2007

dobre ranko, ako sa dnes mame?

haannka
20. jún 2007

Ahojte žienky,
mám k Vám prosbu, chcem sa spýtať, v ktorom tt ste mali ZP a či ste to nejako vycítili alebo ste o tom vôbec nemali tušenie. Na kontrolu mám ísť až o týždeň a naposledy som bola v 7tt. Nemám totiž žiadne príznaky, ani prsia sa najeko nezväčšili, žilovanie žiadne nevidno, bradavky sú svetlé....veľmi sa bojím, dočkali sme sa až po 6 rokoch a mám neustále strach. ☹

janninka
20. jún 2007

ahoj hanka, ja som mala MA v 10 tyzdni,ale babo nezilo uz od nejakeho 6, 7 tyzdna. A nemala som o tom ani tusenia,az ked mi robili ultrazvuk som sa to dozvedela 😔
a neboj sa zbytocne, isto bude vsetko v poriadku, ved nie kazda tehulka musi mat rovnake priznaky 😉

dzudulik
20. jún 2007

Ahojte babulky. Ako sa mate, vidime ze je rec o cokolade aj by som chcela vediet povedat si nie na cokoladu ale nejako to nejde. Chcem sa vas spytat mam taky blby pocit mala som normalne menstruaciu ale strasne ma odvtedy bolia prsia a mam take divne pocity ked som si robila test tak mi vysiel taky strasne divny lebo bola tam druha ciarka ale taka strasne slaba a taka ako keby bola rozpita. Mali ste niekdo takyto test. Prajem pekny den aj ked moc horuci a vsetko dobre a stastne zdrave fazulky. PAPA - dakujem

mm1
20. jún 2007

hanka: nebojkaj... nie každá žena musí mať príznaky...
pozri na www.tehotenstvo.academy.sk
a tam je popísaný každý týžnik.

Ja som mala MA v 10 tt ale od 6 tt sa so mnou ťahali problémy... špinenie a špinenie, až to vyvrcholilo....:(

emmaelzer
20. jún 2007

dzudulik, zopakuj test o 2 dni, ked si teho ciarka by mala byt silnejsia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre