Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

smejko1
21. dec 2007

emma - prajem Ti krasne sviatky a nech malicke pride na svet rychlo a co najmenej bolestivo 😉

loss
21. dec 2007

emmus to male vas teda natahuje tak len si davaj pozor drzim palce a hned ako bude nieco nove ozvi sa som velmi zvedava,aj tebe krasne sviatky nech to mas co najskor za sebou a v pohodicke
inak kolko si pribrala ?
ja som v prestnej polovicke s tebou 🙂

emily3
21. dec 2007

emma. to je dobre ze mas kontrakcie, t.j ze uz sa pripravujes na porod a potom samotny porod bude kratsi.
ja uz tiez niekolko noci mam pocit ze rodim...ale zatial to prestalo, takze ak to bude intenzivne a veeelmi caste potom budeme utekat.
kamoska co mala termin 9.1 jej odtiekla plodova voda a zastavilo sa jej to ale asi uz porodola, lebo by sa malo babo narodit do 24. hod ked odtecie voda.

nemam nic pre muza, rozmyslam ze si zaviazem brucho a urobim si maslicku a po stedrej vecery pojdeme rozbalit darcek 😀 ,

loss
21. dec 2007

emily aj vas ten maly natahuje moc sa mu nechce ist von z teplucka 🙂

emily3
21. dec 2007

loss teoreticky ma este cas tak 2 tt. aaaa to letiiii a na druhej strane to chcem mat za sebou, len sa musim na to veeelmi dobre hlavne psychicky pripravit. niekedy mi to nedochadza ze budem znova rodit...

loss
21. dec 2007

ja sa tiez porodu velmi bojim ale ja mam pred sebou 20tt takze este sa na to pripravim 😀

emmaelzer
21. dec 2007

smejko mas krasne foto, si tam fakt super.

emily aj ja si myslim, ze toto predporodne trapenie hadam bude mat nejaky vyznam, a ze lahsie porodim..

loss ja som pribrala uz 20kg....ale v podstate asi len za posledne 2 mesiace som pribrala polovicu z toho....

loss co prve pohyby?

lucka0122
21. dec 2007

ahojte babule..teraz som prisla z roboty.tk na chvilu som kukla .mna uz kopka skoro dva tyzdne...je to super pocit

loss
22. dec 2007

emusa pohyby citim take 3aleno 4dni je to uzastne
lucka ahoj

neroriso
23. dec 2007

ahojte spolutehulky..asi tu nie ste ze??? 😔

lucka0122
23. dec 2007

ahojte mna kopka cele dni od rana do vecera uz dva tyzdne.je to krasny pocit......a vy ako sa mate?lossik a ty ako?

emily3
23. dec 2007

ahojte mamulky tehulky
nero drzim silno palce a aby sa ti fazulka zachranila a rastla do krasy, to je ten najkrajsi darcek.....

lucka to je super ze uz citis pohyby teraz to bude zaujimavejsie 😀 ,

tuto noc som mala take kontrakcie, ze uz som rozmyslala ze zobudim muza, ale prestalo to, sice som bola nevyspata, unavena....uvidime, maly sa uz uz hlasy na svet. a aby ma netrapilo len moje brusko, tak Moniku bolelo brusko, tak som v noci predychavala aj s nou, uuuzasna noc. uz by som to chcela mat za sebobu.
bytik uz sa zacina podobat na bytik a mam poprane par veci pre babatko, neviem ci sa vobec dostanem k zehleniu...

prajem vsetkym krasne vianocne sviatky, plne pokoja a nadeje. "Sláva Bohu na vysostiach a na zemi pokoj ludom dobrej vole"

neroriso
23. dec 2007

ahojte.....prajem vam krasne vianoce...plne pokoja, lasky a darcekov...tehulkam nech sa fazulky drzia a maminky nech miminka pocuvaju 🙂

emily dakujem,...stale pevne verim ze to tento krat vyjde

emmaelzer
23. dec 2007

ahojte babulky, tak vam oznamujem, ze uz som mamina, mala Eliza sa narodila 23.12 o 6.21 porod bol velmi rychly,trvalo to 2hod 50...je krasna a zlatucka. Pridam nejake foto. Ja som uz doma, citim sa super, fakt akoby som ani nebola po porode...
Tak prajem prijemny vecer a ozvem sa zajtra

svetluska.p
23. dec 2007

emmaaa, gratulujem 🙂. Hlavne nech ste vsetci zdravi a malicka nech krasne rastie 😵 .

loss
24. dec 2007

emmuska srdecne gratulujem
a vsetkym Vam zelam anjelske Vianoce a certovsky dobry rok 🙂

keikei
24. dec 2007

ahojte babulky, tehulky a maminky 🙂

emik, tak najprv ti zo srdiečka gratulujem k princezničke, prajem vám hlavne veľa zdravíčka 🙂

a samozrejme všetkým Vám prajem krásne Vianoce, plné radosti a lásky 🙂 😉 😀 😵 papa 😵

lucka0122
24. dec 2007

ahojte emik gratulujem.......a nech ste ydrave obe....vela stastia

penelope2066
24. dec 2007

ahoj lulu

evitkamalicka
24. dec 2007

cafte kocky

emily3
25. dec 2007

emmi gratulujem to je rychlovka, a uz si doma? tak to tam maju asi ine zvyky.
kamaratka je este v porodnici a rodila 21.12.
mate krasny vianocny darcek 😀 😀 ( aj ti trosku zavidim ze to mas za sebou, aj ja chcem)

loss
25. dec 2007

emily uz coskoro budes uvidis 😉

neroriso
25. dec 2007

ahoojte

emma gratulujeeemm

emily tes sa si na rade🙂

emmaelzer
25. dec 2007

dakujem babenky, tehulkam prajem rychle porody (nechcem strasit, ale je to hroza, ale ako vsetky hovoria, stoji to zato) a snazilkam rychle otehotnenie.
Uz som doma s malou 2 noci a este som nespala...., cela som ubolena je to fakt unavne pretoze este mam problemi s pohybom, ale je to krasne. Tak prajem krasne sviatky a ozvem sa ked uz budem trochu silnejsia.

neroriso
25. dec 2007

emma malicka je uzaaaaasna 🙂 dostali ste ten najkrajsi darcek pod stromcek 🙂 a aj vam krasne sviatky

emmaelzer
25. dec 2007

dik neroriso, a ja tebe prajem krasne sviatky a aby si nemala ziadne nevolnosti a mohla sa do sytosti najest vianocnych kolacov a kapustnice (tak tu by som si teraz fakt dala 😉 )

neroriso
25. dec 2007

emma nie je zaco a dakuuujeem...sice ja som tohto roku skoro nic neochutnala z vianocnych dobrot pretoze mam pocit z emi je aj z vody zle 😔

cucuska
autor
25. dec 2007

ahojte. gratulujem k novym tehukkám, prajem vám krásne sviatky a krásny nový rok a všetkym tehulienkam drzim paluchy.

papapapapapa

mame sa dobre i ked musim iba lezat ale nevadi. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

KRÁSNE SVIATKY

katy2
25. dec 2007

Jeeej, cucus, strasne ti drzim palce, uz sa ti to krati.... 😵 😵 😵

vilkakatka
25. dec 2007

Ahojky 😉
Aj ja sa pripajam ku gratulacii a Elizke a mamke zelam vela zdravicka 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre