Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

vilkakatka
5. dec 2007

Gratulujemeeeeee 😵 a maminke aj Tomaskovi posielame vela sily a bozteky 😵 😵 😵

emmaelzer
5. dec 2007

vevaaa gratulujem...uz sa neviem dockat foto

vilka aj ja sa uz chystam, mavam dost caste kontrakcie, len uvidim, ci sa aj babo chysta, alebo pride presne na termin
co ty?

keikei
5. dec 2007

ahojte tehulky 😉

vevuška držím palce, už máš asi Tomáška aj na svete o tomto čase, pravda?
mooooc gratulujem k decembrovčiatku 😲

keikei
5. dec 2007

a ostatné tehulky ako sa máte?

emik teraz si na rade tuším ty? 🙂

emily3
5. dec 2007

ahoj keikei, ako sa mas?
ja mam Mareka doma, rozbil si hlavu tak akoze PN...
inac fungujem tak ze doobeda ako tak a poobede si musim lahnut tak spinkam ako babatko aj s Marekom, horsie je ze sa mi nechce vstavat 😖 ...
ako sa maju prinzezne? 😀

keikei
5. dec 2007

to ste tu žiadna neni???
už musím aj ísť, tak sa majte krásnučko, opatrujte si brušká, papá 😵

emily3
5. dec 2007

kei ja som tu...no zase sme sa minuli...budem musiet ist, lebo mam Mon v skolke a Marek uz nevie co zo sebou

keikei
5. dec 2007

ahoj emily, tak kvôli tebe ešte na skok zostanem 😉

ooooj, tak to ti nezávidím, rozbitú hlavu... viem si predstaviť ten strach. a boli aj štichy?
musíš to mať inak ťažké už teraz, okolo dvoch detí 😨 mne stačila tá moja jedna niekedy... a máme sa asi tak, že Tatianka má zas kašeľ, v noci sa mi z neho aj povracala. ale dnes je to už oveľa lepšie, dávam jej cibuľový sirup, tak asi zaberá 🙂 a Natálka má soplíky ☹ inak fajn 😵

keikei
5. dec 2007

no tak asi som ťa zas minula ja ....
a už aj musím ísť naozaj, Natálka sa mi zobudila, od pol 11 mi spinkala 😲

papa babulky tehulky 🙂 🙂 🙂

emily3
5. dec 2007

kei...uz raz mal zasivanu...takze nic nove..len teraz bola rana vacsiu a hlbsia tak ma asi tak 6 stehov..ked sme prisli domov z pohotovosti tak pre velky uspech si urobil ranu aj zo zadu...vyzeral ako raneny vojak 😅 no chalan sa nezaprie, a nema problemy vymysla dalej...

sopliky, to som nemala rada u malych babatiek, to je take bezmocne, tazko sa vyberaju a nemoze poriadne papat...tak sa cim skor uzdravte

emily3
5. dec 2007

tak sa majte a niekedy inokedy..papa

vilkakatka
5. dec 2007

Emily, Marek mi pripomina mna s braskom ... my sme mali stale nieco zasivane alebo v dlahe ... sme boli take male-velke sidielka 😉

Keikei, teba som uz asi nestihla, tak aspon posielam dvom princeznickam sladucke bozteky 😵

Emmka, ja sa aj chystam ... teda taska je uz pobalena, ale zatial sa na porod necitim.Akurat som predminulu noc mala take tie mrskovske bolesti, ale velmi slabucke. Este pekne periem, zehlim, upratujem, nech je vsetko ako ma byt 🙂

loss
5. dec 2007

caute
vevus gratulujem
uz som vas asi nestihla ani jednu,ze?

emily3
5. dec 2007

cau loss. teraz sme sa vratili zo skolky...po ceste domov sa musime este zastavit na ihrisku a tam a tam...

loss
5. dec 2007

cauky emily takze teraz uz si na rade ty 😉

emily3
5. dec 2007

loss este nie este je tu emmaelzer, jedine ze by ona par dni prenasala a moje sa narodilo skor 😅 ...alebo budeme spolu

loss
5. dec 2007

jasne no kazdopadne uz coskoro uz mate vsetko?

lucka0122
5. dec 2007

gratulujem vevuske aj malemu tomaskovi ....

loss
5. dec 2007

luci ahoj

fazuliatko
5. dec 2007

ahojte babulky,no ja som tu nova,aj ked stranku poznam dokonale.tiez som po MA a po styroch mesiacoch cakame malinku fazulku. dufam,ze sa nam to podari a malinky anjelik nam ju ochrani...
chcem sa vas spytat,po akom case ste zostali tehotne vy...prva navsteva ma caka za dva tyzdne,lebo zijem v zahranici a prvu prehliadku chcem absolvovat doma.velmi sa bojim,co mi povie lekarka.teraz sme v 7.tyzdni...dakujem vam vsetkym,ktore odpisete... 🙂

emily3
6. dec 2007

ahojte mamulky
fazuliatko" ahov vitaj medzi nami a dufam ze to bude so stastnym zaciatkom 😀
to je otazka ako dlho treba cakat, je to individualne aj u jednej zeny. ja som po prvom spontannom potrate otehotnela hned, ani mi nenabehol cyklus a tehotenstvo som mala bez problemov a narodil sa nam syn Marek. potom som otehotnela ale mala som spontanny v 5tt. to sme si davali pozor a po pol roku som znova otehotnela. vsetko vyzeralo ok ale v 12tt zistili ze babatko nezije, bol to moj najhorsi ultrazvuk v zivote. ☹
po pol roku som znova otehotnela a velmi som sa bala ze sa to zase vsetko zopakuje ale chvala bohu je vsetko ok a 6babatko sa nam narodi o par tyzdnov 😀
takze mozes mat uplne bezproblemove teho ale nemusis...nikdy nevies. hlavne sa nevzdavaj a teste sa z kazdeho dna a bude to dobre.

emily3
6. dec 2007

loss nemam este nic pripravene, mali by sme sa teraz uz konecne stahovat tak az potom nastanu velke pripravy na babatko a dufam ze to stihnem do porodu 😀

emmaelzer
6. dec 2007

vilka tak to s malych bolesti postupne prejde do vacsich. Ja uz mavam poriadne pomaly 3-tyzden.

fazulka gratulujem k tehu. Tym strachom sme tu vsetky presli, ale si myslim, ze radost s noveho teho je vacsia a este k tomu, ked uvidis prvy krat srdiecko...Ja som otehotnela po 2 mrchach od potratu.

Emily, tak to ta obdivujem, ze si neni nervozna, ze este nemas nic pripravene. Ja uz teraz pripravujem manzela kto ma na co mysliet pred cestou do nemocnice. A este k tomu to pranie a zehlenie s takymto brusiskom...

emily3
6. dec 2007

emmm som nervozna az moc ...musim sa krotit, vobec som si taku matersku neprestavovala...ked na to myslim niektorych ludi by som vrazdila 😠 😠 , ze mi to tak super "sprijemnuju"
a moje mile deti ma nechcu nechat samu doma, s kedze mam teraz zas mareka doma, nic neurobim...
myslela som si ze ked nastupim na matersku deti strcim do skolky a mam do tretej cas pre seba..ze budem chodit na cvicenie, pripravim si veci pre babatko...ale nemam kedy, vzdy mi do toho nieco vojde.... 😠

emily3
6. dec 2007

emm nic teraz som napalena, lebo som bola s malim v skolke na mikulasa a celu cestu domov sa mi hadzal o zem a trucoval, ze sme ledva prisli domov...mala som sto chuti ho tam na ulici vyzliect a capnut mu poriadne po riti...a strasne milujem tie mudre tety a ujov ktori zjedli vsetku mudrost sveta a zacnu dohovarat malemu alebo mne 😠 😠

vilkakatka
6. dec 2007

Dobre ranko 😉
Aj ku vam prisla mikulasska nadielka? Maminka ma zase co papkat 😝 ... ale mala by sa trosku krotit 🤐

Emmka, tak sa ti to uz pekne rozbieha 😎

Fazulka, gratulujem k tehu ... a naozaj to je individualne ... my sme otehotneli po prvej mrsky od potratu 😵 A urcite to tentoraz bude v poriadku 😉

Emily, tak to naozaj nepotesi ... posielm ti vela sily a energie 😵

emily3
6. dec 2007

ahoj vikakatka uz sa ti to blizi...ja na to ani nechcem mysliet. tak vam v tichosti zavidim ze si to mozte bez stresom a inych hluposti vychutnat.
jaaaaj je mi do brekuuu ☹ ...(to asi tie hormony)

vilkakatka
6. dec 2007

Emily ... nejak tu MK strasi ... ja mam dnes zacinat len 37tt a ono mi to tu nahodilo 38tt ... asi ma chcu cim najskor poslat do porodnice 😀

emily3
6. dec 2007

vika divila som sa ako to ze ty uz 38tt ked ja mam len o par dni neskorsi termin...asi preskocil silvester 😀 . no este kludne mozme mat vianocne babatka...

vilkakatka
6. dec 2007

Emily, ja by som aj bola za ... po tom 20-tom uz aj moze prist...nie som ani narocna 😅
Uz som skoncila 36tt, tak som pripravena 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre