Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emmaelzer
29. okt 2007

papa kei

veva1
29. okt 2007

ahojky.
svoj zdravotny stav som opisala v missedkach a tiez sa uz tesim na povodnu vevu 😀 takze za 33 😵

emmaelzer
29. okt 2007

veva, ja este skoro 60 dni....

emmaelzer
29. okt 2007

veva, tak to s tym tvojim stavom, je naozaj zvlastne, myslis, ze babo ti tam sedi na nejakom nerve?
Inak mas uz 36tt, takze to uz je fakt bezpecne , keby si musela aj porodit...

veva1
29. okt 2007

neurolog sa vyjadril,ze nie samotne babo,ale tlak vyvolany tehotenstvom mi zatlacilo na nejaky nerv.Sak hadam to zajtrajsie vysetrenie nieco objasni,lebo ja by som sa celkom rada zbavila uz toho trpnutia,alebo ak musim tak vydrzim,len nech to nie je nic vazne 😉

svetluska.p
29. okt 2007

vevuliacik, budes ok. uvidis moja. inak si hrdinka. vyzera byt pokojna. ja by som mala bobky uz...

emmaelzer
29. okt 2007

vevka, vsetko bude ok, a fakt hlavne mozes byt kludna, ze keby aj babo malo prist na svet teraz, uz je to uplne bezpecne...ale v podstate u nas su super doktori, tak sa nemusis obavat

veva1
29. okt 2007

veru emus,uz by som ho aj brala teraz,ale ked uz som vydrzala cakat tolko tyzdnov tak pockam este tych par 🙂
A ty sa mas ako? Ako so zaludkom?

emmaelzer
29. okt 2007

no od 38 tt, to uz fakt asi moze byt hocikedy,
Uz to je lepsie, odkedy som doma viac oddychujem a ked nespim v noci, dospim cez den, a aj babo sa umudrilo a netlaci na ten zaludok tak casto...

veva1
29. okt 2007

tak to je dobre emus,nech ta tolko netrapi,lebo aj ked uz finisujes,este je to dost ak mas mat bolesti 😉

loss
29. okt 2007

ahojte
vevuska daj vediet ako zajtra
emuska tak len pekne oddychuj ked sa malicke narodi budes sa venovat jemu,tiez to bude coskoro,kolko si pribrala?

veva1
29. okt 2007

dam vediet urcite 😉

loss
29. okt 2007

jasne drzim palce

emmaelzer
30. okt 2007

Veva, mas pravdu, bolesti brucha su fakt posledne co teraz potrebujem...
loss, ja uz som pribrala 15kg...teda este mam 2 mesiace, ale uz hadam nebude viac ako 5kg....
co ty loss?

keikei
30. okt 2007

ahojte tehulky 😉

emik si tu ešte?

emmaelzer
30. okt 2007

ahoj babula, tu som, ako si sa vyspala?
ja super, po dlhej dobe som ani len na zachod nemusela ist...

h0blinka
30. okt 2007

AHOJTE TEHULE
vevus, losik kolto to mate dnes? 😀

keikei
30. okt 2007

emik, tak to ti je čo závidieť 🙂 mne sa vlastne tiež celkom dobre spalo dnes, i keď záchod musel byť aspoň 4x 😠

čo robkáš dnes?

keikei
30. okt 2007

ahoj hoblinka 🙂

emmaelzer
30. okt 2007

dnes asi pojdem trochu von, lebo mame krasny slnecny den, asi pojdem plavat a trochu vyskusat auto.
A co ty?V podstate uz mas len tyzden, kazdym dnom babo uz moze prist...to je uzastne..
ahoj hoblinka, uz 26tt aj tebe sa to dost krati....

keikei
30. okt 2007

emik, my tu máme zamračené, škaredo tak von ma to vôbec neláka. a nejako dlhšie chodiť sa mi nechce. budem doma leňošiť. Tatianku som odviedla do škôlky, tak mám božský kľud 😵 😵 😵
len čo som trošku nesvoja, lebo nám v škôlke učiteľka oznámila, že je tam slintavka. tak dúfam, že ju tam nechytí a že to nemôže mať už vplyv aj na mňa... nevieš niečo o slintavke a tehotenstve?

keikei
30. okt 2007

veru, bábo môže prísť hocikedy, Tatianka už by bola na svete 🙂

emmaelzer
30. okt 2007

no o slintavke nic neviem, a radsej by som asi ani neriskovala, kedze babo moze prist kazdu chvilu , nebolo by lepsie, keby si tatianku nechala zopar dni doma?

keikei
30. okt 2007

veď od zajtra majú chvalabohu prázdniny až do pondelka... a keby nemali určite by som ju už zajtra nedala.
na internete som bohviečo nenašla, žiadnu inkubačnú dobu... len príznaky. dúfam, že nás to minie.

loss
30. okt 2007

hoblinka dnes je to 31 🙂
emuska kamoska pribrala 20kg brusko jej ostalo ako keby v nom mala jedno no malicky ma len 3tyzdne takze to schudne,neboj vsetky potom schudneme ja som uz pribrala 5kg a to som skoncila 1.trimester takze tiez budem diskogula 😀

emmaelzer
30. okt 2007

kei, tak to neboj, ked budu prazdniny, uz to nechyti.
Tasku uz mas pripravenu? Boze ake to je napinave...Kei urcite nam daj vediet ako pokracujes.

Loss, ani mi uz na vahe velmi nezalezi, pretoze fakt vidim, ze vacsina toho ide do bruska, a v podstate posledne 2 mesiace priberam najviac. Ale po porode s kojenim, a behanim okolo baba a trochu posilovne to pojde dole...
Inak ako sa citis? co nevolnosti?

loss
30. okt 2007

emma
okrem toho nahodneho grckania je to fajn,uz nie som taka ospala a aj prsia uz bolia menej,este nezjem hocico ale uz je to lepsie,2.trimester je uzastny

emmaelzer
30. okt 2007

No mne sa v 2 trimestri zacali dalsie problemy, brusko uz islo von a ja som zacala mat problemi s bolenim brucha a spanim..ale dufam, ze teba to obide

keikei
30. okt 2007

emik, práveže ona bola v kontakte s deťmi už včera...aj s kamoškou čo sme boli vonku, už dnes nám oznámila, že včera museli ísť na pohotovosť so synom a majú to potvrdené ☹ tak ozaj už len dúfať, že nás to minie

tašku mám už pripravenú, a ako pokračujem s čím ? 😀

lossik 😵

emmaelzer
30. okt 2007

No myslim, ked ti zacnu bolesti, ako sa citis kazdym dnom
No a keby nahodou tatianka dostala tu slintacku, mozes ju nechat u vasich?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre