Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emmaelzer
17. okt 2007

mamik, tak gratulujem k chlapcekovi, aj ked dievcatko by uz fakt po 4 chlapcoch potesilo...Na buduce skuste robit babo par dni pred ovulkou aby len dievcenske spermie prezili.

Mamik, moje teho nie je proble. zo stranky zdravotnej, babo krasne rastie, a ja som relativne v poriadku, len ja ho prezivam dost tazko, prve 3 mesiace som mala strasne nevolnosti, a ako babo rastie, tak uz nespavam pomaly od 4 mesiaca a rozne ine neduhy...

Loss, mozno ucitis pohyby aj skorej, ked sa budes na to sustredit kazdy den okolo 18tt.

emily3
17. okt 2007

ahojte mamulky 😀
loss tesim sa stebou ako krasne ti rasstie babatko 😀

ja sa mam ako tak...brusko mi rastie, okolie na mna pozera ze ci uz idem rodit...
kolegyne v praci pozerali ci si nahodou neschovavam futbalovu loptu pod trickom 😀 , nastastie mi to ide vsetko do brucha, sice manzel mi hovori nieco ine....
dnes som bola na kontrole ...pocitam si dni do materskej...a rozmyslam ci mam ist v 32tt alebo 34tt.

lucka0122
17. okt 2007

keikei idem okolo pol 12tej.tak drzte palceky.picha len sem tam...

veva1
17. okt 2007

luci drzkaj sa.Budem na vas mysliet 😉

lucka0122
17. okt 2007

dakujem.este ze vas mam.......teraz so zjedla tri kolace,banany atd boha uz nevladzem...

veva1
18. okt 2007

losik 44 😵

loss
18. okt 2007

vevuska malicke ma 3,1cm a sme 10tt+6dni tak sa tesim 😵
dnes je to kolko?od toho stastia ani neviem dokonca ked mi vypisovali tehu knizku nevedela som poslednu MS dobre ze? 😅

veva1
18. okt 2007

jej losik to je super sprava od dokiho 😵 tak bubo dorastol na velkost podla konika 😵 Tak to zlte teliesko zamakalo a teraz ho moze vystriedat placenta.Takze tychto 44 dni cakania by uz malo byt lahsich a krajsich 😵

loss
18. okt 2007

jasne boze vies ako sa tesim a 4čdni to je tiez super sprava pre obe 😵 ozaj dalsiu poradnu mam 8.11

veva1
18. okt 2007

8.11 to je fajn ze ta nenechavaju cakat cely mesiac,to je potom o nervy 😉

loss
18. okt 2007

chcel 1.11 ale je tam sviatok a potom chcel 30.10 ale zase nebude v praci 🙂 tak az 8.11 co je tiez super
no povedal mi ze uz sme ako tak za vodou ale dalsi kriticky tyzden je 20tt no dovtedy daleko tak sa tesim 🙂 som taka stastna ze som tehotnaaaaa

veva1
18. okt 2007

preco 20tt?

svetluska.p
18. okt 2007

preco 20tt?????

trpezliva
18. okt 2007

preco 20tt 🙂 ?
A potom bude 25tt kriticky?

svetluska.p
18. okt 2007

kikusa, nedobre ratas. potom bude 30 kriticky 😀 . on ide po desiatkach...

trpezliva
18. okt 2007

a posledny kriticky je 40tt? 🙂

veva1
18. okt 2007

tak mna uz caka len ten 40tt a mozno ani nie 😀

angellinka
18. okt 2007

lossik blahozelam!!!!To musi byt krasny pocit!!
Ja uz ani spavat neviem,este tyzden a caka ma ultrazvuk,po 4 tyzdnoch.Strasne si zelan nech je vsetko ok

angellinka
18. okt 2007

lossik,preco je kriticky 20tt?Ma to zaujima,lebo aj ja som na rizikovom

loss
18. okt 2007

ja neviem dne ssom bola vedla nevedela som ani poslednu MS ani kolko meriam a vazim taka som bola nervozna kedze som bola pred sonom,ale slubujem ze ked pojdem nabuduce opytam sa a dam vam vediet

tribitka
18. okt 2007

loss, ani nesranduj že je 20 tt kritický, ja som teraz v nom.... 😒 😒 😒
ale som rada že si ok, to poteší, však??? 😅 😅 😵 😵 😵
blahoželám, už bude len dobre, neboj...držím palčeky.... 😅

keikei
18. okt 2007

ahojte tehulky 😉

losik, tak gratulujem k tehu knižke 😵 viem si predstaviť tvoju radosť aj tú rozpačitosť, to je normálka. určite ťa aj doki chápal 🙂 🙂 🙂 niet nad takúto radosť, pravda? tak nech vám to pekne odsýpa, aj tých 44 dní 😵

keikei
18. okt 2007

lucka, dúfam že sa rýchlo ozveš s dobrou správou, myslím na teba 😉

janninka
18. okt 2007

ahojte tehulky, ako sa mame? 😉

veva1
18. okt 2007

ahojte babule

pripajam sa k mysleniu na lucku

jani a co takto sfotit brusino?

janninka
18. okt 2007

ahoj vevus, idem na vec 😀

trpezliva
18. okt 2007

Lucka, ako bolo u lekara? Cakam aj ja na spravy a drzim palce!

lucka0122
18. okt 2007

ahojte mamulky tehulky....som stastna sme v uplnom poriadku zaciname 10tt a meriame 14,7mm..mam aj fotku ale dam ju vecer alebo ako sa mi podari...som velmi stastna...dakujem za palceky

veva1
18. okt 2007

super spravicka luci 😵

vedvies
18. okt 2007

babulky drzim vam vsetkym paste, lossik, lucka je to super ked ste oki
o chvilu ku nam pribudme kubko a keikei - tesime sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre