Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

veva1
4. sep 2007

julik-mozem ist na tie dve hodky kde len chcem. No tak skoro rano,nemas velmi kam ist 🙂

keikei
4. sep 2007

vevi, to ja by som veľmi ťažko odolávala sladkému, tak ho ľúbim 😝
tak držím palce, aby boli zajtra výsledky dobré. a to budeš takto chodiť až do konca tehu?

jul
4. sep 2007

vevi dufam,ze to budes mat zajtra v norme 😉 nas tam nechali sediet tie 2 hodky,uz som tam skoro vysedela vajicka 😀

kei operuje sa,ale ked som u nej bola dva roky dozadu,tak bol ledva vidiet,bol este maly na operaciu.Teraz je urcite vacsi,aj som sa pytala svojho dokiho ci sa to robi tak,ze pri cisarskom mi hned zasiju ten pruh,povedal,ze hej,ale musi rozhodnut chirurg.

veva1
4. sep 2007

kei az dokonca a po porode ma este pre istotu popichaju ci si moje telo nerobi zasoby cukru aj nadalej. 😒

jul
4. sep 2007

vevi,uz musis mat pekne prsty dopichane ☹

keikei
4. sep 2007

jul, tak to by ti bol asi cisársky naozaj lepší, ale doktorka ti určite poradí a dobre rozhodne. uvidíš.

vevi veru, chudátka tvoje prsty. ja si pamätám, že mi to bolo hrozne nepríjemné keď ma pichali do prsta. tentokrát mi pichali normálne do žily. to som bola rada.

veva1
4. sep 2007

jul- pri tom glukozovom som musela aj ja sediet v cakarni 2hod. No a zatial ma pichli len 4x,no do konca mi to vychadza ak bude vsetko ok. 12x 😀

keikei
4. sep 2007

babulky budem končiť, idem sa chystať pre malú do škôlky 😲
tak pa zajtra, majte sa krásne 😉 😵

jul
4. sep 2007

vevi,drzim palce,neh vsetko bude v poriadku 🙂

papa kei 😉

veva1
4. sep 2007

neprijemne to je poriadne,mohla by som byt aj bez toho,lebo cele je to dost obmedzujuce tolko hodin tak casto u lekara na to nie som zvyknuta,ale su aj horsie veci. Vydrzim aj kona. Do vcera so sa dokonca aj tesila na porod,len som si pozrela tu rekapitulaciu ruzovej zahrady a zenula mala nejake komplikacie,tak ma premkol taky strach az mi zle prislo a radsej som to vypla.Ale dnes pohodka zasa sa tesim. 🙂

veva1
4. sep 2007

pa keikei.

julik dakujem-veru nech je vsetko ok. a robim zajtra palacinky 😀

jul
4. sep 2007

ja sa tiez jeden den bojim a druhy zase nebojim... 😒 😀

veva1
4. sep 2007

a tiez sa uz nevies dockat? Uz aby bol aspon november.

musim ist do obchodu,vyzera to znovu na dazd a po tom blate tu u nas nie je bohvie co ,tak nach ma tu hladnu neodreze od sveta 😀 Zatial pa

keikei
7. sep 2007

ahoj babulky 😉
sem sa vám nechce chodiť? taká krásna téma a tak poriedko sem chodíme ☹
tak halooooooo 😀

vilkakatka
7. sep 2007

Ahoj Keikei...uz som tu 😉

keikei
7. sep 2007

ahoj vilka 😉
no nemám pravdu?
ako sa máš? niečo nové?

vilkakatka
7. sep 2007

MAme sa fajn, len vcera som bola nejaka podrazdena a nervozna...a schytala si to moja mamka cez Skype 😅 ... ale uz som jej napisala mailika, nech sa na mna nehnevka...

Rastieme a priberame, takze sa radsej ani nevazim 😅 ...

V pondelok som mala kontrolu u porodnej asistentky, vsetko je v poriadku, tak sa vytesujem 😎 A uz sme konecne vybrali kocik...kuk v albume... 😵

keikei
7. sep 2007

vilka z podráždenosti si nič nerob, máme na to nárok. ja bývam tiež niekedy dosť nervózna a jedovatá. pri prvom tehu som síce nebývala, ale teraz keď mám už aj dcérku, tá ma vie niekedy riadne rozčúliť. opica jedna.

ja som sa už tiež dlhšie nevážila, nechám sa prekvapiť na budúci týždeň na poradni 😵 idem vo štvrtok, aj na posledný ultrazvuk, tak sa teším, dúfam že tiež bude všetko ok 🙂

idem ešte kuk ten kočík

keikei
7. sep 2007

vilka akosi si sa stratila ☹
tak pôjdem aj ja, čo to porobiť, upratať a tak. tak papa, pekný deň aj víkend 😵

loss
9. sep 2007

tehulky ozaj nejak tuto temu nenavstevujete,co je s vami 🙂

tribitka
10. sep 2007

jééééééééééééééééééj, lossík, ty si tehušik, jéééééééééééééééééééééééééj, to som si až teraz všimla...... 😀 😀 😀 tfuj, tfuj, tfuj, želám ti zdravé tehotenstvo, nech je pre vás máj dvojnásobnýmmesiacom lásky.... 😅
tak sa teším s tebou, to je úpln esuper, dalšia z nás nešťastníc otehotnela, to je tak povzbudzujúce, to je super, lossík, držkaj sa!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

cucuska
autor
10. sep 2007

POZOR POZOR:

Všetky povinne pozrite sem !!!!!!!!!!!!!! platí to pre všetky: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

veva1
10. sep 2007

svetlus ma pravdu,asi by sme mali tehu temy preberat tu. 😉

keikei
10. sep 2007

vevi, pridávam sa sem k tebe 😀 tiež sa čudujem, prečo ste vždy v missede a nie tu, kedykoľvek sem nakuknem 😨

janula78
10. sep 2007

ale je fajn ked dojdete aj do stareho fora trocha povzdvyhnut naladu.. 😉 mne osobne to nevadi ked su vsetky pohromade, aj ked vas az tak dlho nepoznam 🙂

svetluska.p
10. sep 2007

ale babuleee, v pohode to rozoberajte aj u nass. Ale ked to robite tak dlho, tak potom mi je dlho, lebo sa nemozem zapojit do rozhovoru.... 😠 😉 😀 .

veva1
10. sep 2007

lebo je to tak praktickejsie,nemusim behat z temy do temy az mam z toho chaos,lebo obsadenstvo je aj tak vzdy rovnake a tak napr. debatujem tu s tebou ,ty prispejes aj tam a uz debatujem tam a tak.
tak ako sa mate?

janula78
10. sep 2007

v celku fajn ak sa pytate aj mna, chcela som sa spytam po akom case sa vam podarilo otehotniet po MA ci ste so snazilkovanim dodrzali 3 mesacny "post"

veva1
10. sep 2007

jani- podarilo sa na siesty mesiac a nezvladla som cakat ani do prvej mrchy,aj ked prisla bola som rada ze sa to este nepodarilo.Ty si kolko po?

keikei
10. sep 2007

janula ja som po MA dodržala poctivo 3 mesačný pôst, a za ďaľšie 3 mesiace sa nám zadarilo naše prvé bábätko 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre