Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

evelyin
24. máj 2007

Nie, ja teraz nesmútim, akosi som sa s tým už zmierila aj keď mi je niekedy ľúto, ale je fakt že koľko vecí sme doma odvtedy porobili, asi by sme teraz investovali len do bábätka a nemali všetko nové. Určite to tak malo byť.

keikei
24. máj 2007

evelyin 🙂
babenky budem končiť, idem ešte niečo porobiť. zajtra sa ukážem aj s aktuálnymi výsledkami 😉

evelyin
24. máj 2007

Papa, aj ja sa lúčim, idem si ľahnúť.
Držkaj sa, určite je všetko v pohode, ver tomu. 🙂

janula_nz
24. máj 2007

ahojte. no neviem ci tu niekto je, ale aspon vam poviem, ze som nepochodila dobre ☹

mamik
24. máj 2007

čo to janulka znamená?

vilkakatka
24. máj 2007

Ahojte babulky 😉

My sme boli s manzelikom v prirode...vyvalovali sme sa na slniecku na deke...no...romantika 😵

vilkakatka
24. máj 2007

Evelyin...mne tiez vzdy horuci kupel pri mrche prospel...alebo aspon horuca sprcha na brusko...kolkokrat som takto predumala nociiii, tiez som mavala hrozne bolesti 😒

Janulka, tak ake su vysledky???

janula_nz
24. máj 2007

ahoj vilka. 🙂

takze ste mali super den,ze? aj tu bolo horuco, ani dychat sa nedalo. a ja som sa parila v ba 😝

janula_nz
24. máj 2007

no nic slavne. mam tam prist ak budem mat manzela resp. druha a budeme spolu zit v jednej domacnosti. takze na figu borovu ☹

froschka
24. máj 2007

evelyn mimi pride v spravny cas uvidis, niekto zial musi cakat dlhsie, niekomu sa postasti skor... 😉

vilkakatka
24. máj 2007

No, som cely den nejaka mrsna 😒 ... taka som nespokojna sama so sebou, asi hormony so mnou lomcuju...ale manzelik to aj tak so mnou vydrzal 😨 ... obdivujem ho 😅

evelyin
24. máj 2007

Ahoojky Janulka, včera som prišla neskoro, už som bola unavená, preto som už neprišla. Prečo nemáš dobré správy? Mne bolo dnes príšerne, ale nacpala som sa liekmi a už sa to dá vydržať, bolia ma len kríže a hlava.
Tak nás nenapínaj a napíš, nemôže to byť také zlé... 😅

Ahoj Vilkakatka, ty si mala dneska asi ako jedna z mála pekný deň, všetkým z môjho okolia bolo dnes zle alebo mali deň na figu.
Taká siesta v prírode ale neznie zle... 🙂

vilkakatka
24. máj 2007

Tak naco sa ti tam nakazali trepat samej??? Aby ti povedali, ze mas prist znova v dvojici??? Cudneeeee 😲

Ahoj Froschka 😉

janula_nz
24. máj 2007

froschka no ty uz ides rodit pomaly, ze? ako sa citis?

eve nespravia mi ani len vysetrenia, tak sa ani nedozviem, ako na tom som. a tak som to chcela vediet 😢

vilkakatka
24. máj 2007

Evelyin...dnik bol pekny, ale ako som uz napisala, dnes sa sama so sebou vadim 😅

Janulka, neboj coskoro tam nabehnes aj s 007 😎

froschka
24. máj 2007

janula nejdem, zrusim ten cisarsky a necham to na nahodu lebo mozem spontanne rodit 🙂

janula_nz
24. máj 2007

vilka veru nie s 007, to nema vyznam moja, vies? som to vzdala ☹

no uz viac ani nebudem snivat o nikom a o nicom, mam proste smolu 😒

evelyin
24. máj 2007

No ja si aj tak myslím, lepšie než sa dozvedieť blbú správu je žiť v sladkej nevedomosti, pretože psychika robí svoje, a žiadny lekár ti nemôže povedať na 100% že otehotnieš alebo sa ti to určite nepodarí.
Lekári by mali liečiť ale patent na vševedúcnosť určite nemajú, hlavu hore, keď nájdeš vhodného partnera a neskôr manžela potom budú aj deti, miesi taká stará, zlá ani škaredá aby si si nemohla vybrať normálneho chlapa s ktorým budeš šťastná. Keď ho nájdeš budú aj detičky. Ja si vždy hovorím: "to se bude řešit pak" pretože čo teraz nevyriešime, urobí sám život a zbytočne sa proti nemu budeme búriť, nepomôže nám to.
Ty máš minimálne 3 dobré dôvody aby si nemala pochmúrne myšlienky:
- si mladá, pekná a dobrá
- máš veľa priateliek na koníkovi /minimálne celá naša téma
- máš krásne dieťa ktoré ťa miluje a potrebuje a je len a len tvoje

🙂

vilkakatka
24. máj 2007

Janulka, tak to som nevedela, ale asi vztah na dialku a neustale sa hrat na cakajucu nie je sranda ☹
Ale ako pise Evelyin...ten spravny a ten tvoj ta este len caka za rohom a cochvila po tebe skoci 😵

janula_nz
24. máj 2007

to ano, tesim sa z toho , co mi zivot dal a to je zdravie a hlavne moja laurika 🙂

vilka vela robot y ma a to mu brani vo vztahu, nie dialka. ale nech je teda ako chce. inak aj tak pride ku mne a mam mu to vsetko este raz povysvetlovat

vedvies
24. máj 2007

ahojte babenky,
dnes som toho moc nezjedla - to tepllo je otrasne, ale zato teraz vecer mi chutilo - vratili sme sa z MC Donaldu a som napraskana - ani sa necudujem, ze sa mala tak velmi vrti. Hlavne som vam chcela zazelat dobru nocku. V Trnave stale neprsalo 😠

vedvies
24. máj 2007

keikei uz si v 16.tt? to ale leti, ved nedavno si bola v 8.tt 😀
kedy ides na dalsiu kontrolu? ja 5.6. rano

mamik
25. máj 2007

Ahojte mamulky, prajem krásne ráno. práve som sa vrátila z ultrazvuku a moja fazuľka má 4mm a srdiečko jej bije.. je to 6tt ... ani si neviete predstaviť ako mi odľahlo, lebo špiním stále..
som vravela lekárke, že mi je celý deň zle a hneď mi povedala: Tehotenstvo ktoré zvracá, nikdy nepotráca 🙂 Tak sa utešujte milé maminky a vychutnávajte si svoje nevoľnosti 🙂 Je to strašne zlatá skúsená staršia pani...

emily3
25. máj 2007

ahojte zienky.
mamik tak to mas super. ja som mala ist povodne vcera na ultrazvuk ale mi do toho vosla skola a aj doktorovi nocna...takze idem az utorok. som z toho nervozna lebo sa blizi moj krizovy tyzten.
mam nevolnosti a zelam si aby mi bolo dobre, a ked mi je dobre tak sa bojim ci je vsetko vporiadku.

vcera som bola vskole, tak ma vytocil ten skusajuci. mame to jednu z poslednych skusok celkovo a on sa k nam spraval jak soplackam. polovicu vyhodil. neviem na com som, lebo mi nezapisal znamku, lebo "nema moju pracu" pritom mu to osobne priniesla jedna spoluziacka. tak ani neviem ci som to urobila alebo nie. jednoducho si mysli ze zjedol vsetku mudrost sveta 😠 😠 . a opravny termin dal v stredu rano o 8..akosi zabudol ze sme externisti a dialkari a pracujucu, ze nemame sancu sa rano dostat do skoly a este k tomu cez tyzdnen.... 😠

no nic uz nech to skoncim, mame chut s tym prastit uz teraz...

mm1
25. máj 2007

mamik: no ahoj moja, gratulujem ku fazulinke 🙂 berieš aj nejaké tabl. proti tomu špineniu?

tribitka78
25. máj 2007

mamik, ja som zvracala takmer celých prvých 8 tt...nakoniec som v 12 tt potratila.... ja už neverím ničomu.... 😒

lante
25. máj 2007

Bré ránko babulky.
Čítam o nevoľnostiach, koré vás trápia. Mne nato môj doki (a aj jedna kočka z októbroviek) odporučil homeopatikum COCULINE. Myslím, že to pomáhalo. Niekedy to iba zmiernilo no niekedy úplne odstránilo. Skúste si to vypýtať v lekárni. V Bratislave stála jedna krabička okolo 60,-Sk A keďže tá kočka si to kupovala vo Francúzku, mohli by to mať aj v Anglicku (neviem kde sa všade nachádzate). 😉

mm1
25. máj 2007

lante: ahoj Lanti, idem ti poslať IP-ku som trošku znepokojená.... 😖

lante
25. máj 2007

mm1 kľudne píš, len ma nedes, šoky mi akosi nerobia dobre.

mm1
25. máj 2007

neboj... idem si prečítať odpoveď 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre