Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

lucka0122
14. okt 2007

ahojte maminy ako sa mate?my zajtra zaciname 8tt.v sobotu v robote ma strasne pichalo brucho lebo som umyvala regale....a vy sa ako mate?

veva1
15. okt 2007

ahojky 🙂
veru uz len 47 😵

lucul preco 8tt,ked ti svieti 12tt?

lucka0122
15. okt 2007

podla sona som v 8tt a podla mrchy tak ako tam je...

keikei
15. okt 2007

ahojte tehulky, ako po víkende? odpočinuté? 😉

lucka0122
15. okt 2007

ahopj keikei.ako sa mate?

keikei
15. okt 2007

ahoj lucka 😉
momentálne sa mám super, užívam si kľud a pohodu 😵
a ty ako? 😉

vilkakatka
15. okt 2007

Ahojte babulky 😉

My mame za sebou pracovny vikendik, tak som trosku vycerpana, ale dnes je volno, tak znova nacerpavame energiu 😎

Zelam vam krasny dnicek 😵

keikei
15. okt 2007

ahoj vilka 😉
a čo ste robili, že ste mali pracovný víkend?
aj tebe krásny dník plný slniečka 😵 je aj u vás tak krásne? nám svieti od rána slniečko 😵 😵 😵

lucka0122
15. okt 2007

ja celkom fajn az na sobotu som bola v robote a umyvala som regale a tak ma strasne zacalo pichat brusko ze som musela ist domov teraz sa bojim lebo moj doktor ordinuje len vo stvrtok.....

keikei
15. okt 2007

lucka, to nerob, také veci... pekne v robote povedz, že to by si nemala. a pri najhoršom sa daj na PN, ak ti to doktor odporučí. zvlášť keď máš fyzickú prácu...

lucka0122
15. okt 2007

vo stvrtok ideme na kontrolu a bojim sa ze co povie.....asi ma da na pn ale kupili sme auto a scoho ho budeme platit a este najom a seky ved ma porazi

keikei
15. okt 2007

lucka, na to všetko sa vykašli. bábo je prvoradé, nie? alebo si v robote vybav aspoň nejakú pohodlnú prácu, nenáročnú ... a kde vlastne pracuješ?
dúfam, že teraz len oddychuješ s vyloženými nohami 😉

lucka0122
15. okt 2007

papam stale tukam do pc lezim este musim zehlit...robim v tescu...ale veduca povedala ze nebudem nic robit len stat za pultom a obsluhovat

keikei
15. okt 2007

tak len pekne odpočívaj kým si doma 😉 ak sa dá s vedúcou dohodnúť, tak to je fajn. veď uvidíš čo ti povie doktor, neboj štvrtok je tu za chvíľu. budem na teba myslieť. a určite bude všetko ok. 😉

vilkakatka
15. okt 2007

Keike, no mi pracujeme aj cez vikendik...tak normane v praci (hotel a restika musia fungovat)...ale zato mame vzdy 2 dniky volna cez tyzden...

Ale aj dnes trosku makam...tak prijemne...uz mam za sebou nakup, strihanie vlaskou, farbila som si vlasky, no a teraz idem nieco fajnucke navarit 😝
Poobede mam kontrolu s porodnou asistentkou a pomaly bude vecer 😵

U nas ranko trosku smoklilo, no a teraz je pod mrakom, ale nie je chladno 😎

lucka0122
15. okt 2007

dakujem velmi pekne tak myslite nanas....

keikei
15. okt 2007

vilka, to máš pravdu, tuším ťa tá robotka aj baví 🙂
tak si nová, to poteší... ja som si dnes tiež kúpila farbu teda šampón na vlasy. tak aj ja budem nová, alebo aspoň vynovená 😀
daj vedieť, čo nové od asistentky 😉

lucka, hlavne pohodička 😉 😉 😉

vilkakatka
15. okt 2007

Lucka, aj ja drzim palceky, urcite bude vsetko v poriadku 😉
Ja som mala take pichanie na pravej strane asi az do 12tt...moze to byt aj uhniezdovanie babatka 😎

lucka0122
15. okt 2007

dakujem len aby to bola pravda tesim sa na sono ale aj bojim...tak drzte palcekyaby drobcek bol zdravy

keikei
15. okt 2007

lucka, máš úplne normálne pocity, ako by sme mali každá na tvojom mieste 😉 ako píše vilka, pichanie môže byť normálna vec 🙂

h0blinka
15. okt 2007

ahojte tehule
lossik takze dnes uz 11tt 🙂 jupíí
lucka a teraz tehotenstvo beriete podla podla utz? 8-12tt to je dost velky rozdiel

lucka0122
15. okt 2007

ja nevie podla coho to mam brat asi podla sona nie?

keikei
15. okt 2007

lucka, ja si myslím, že vierohodnejšie je to podľa sona...

ahoj hoblinka 😉

lucka0122
15. okt 2007

aj mne sa vidi ze podla sona je to istejsie...nie?ked to tak tam bolo tak asi som len v 8tt

keikei
15. okt 2007

lucka určite, veď doktor ti to upresní. a potom si môžeš aj pas zmeniť, aby ti sedel.

loss
15. okt 2007

caute tehulky
veva 47 🙂
hoblinka takze este kriticke dva tyzdne a vykricim to do celeho sveta 😵

keikei
15. okt 2007

ahoj lossik 😉
no aj 11tt je už krásna, no nie? 🙂

keikei
15. okt 2007

a vevulka je dnes kde?

loss
15. okt 2007

jasne ale do 12tt sa stale bojim 😔

h0blinka
15. okt 2007

ultrazvuk rata dni podla rozmerov takze urcite je ultrazvuk presnejsi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre