Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

veva1
28. okt 2007

angel,stat sa to moze hocikedy,ale pravdepodobnost je cim dalej mensia. 😉
musime sa na to fakt povzniest,lebo si skazime celu radost.Takze pekne az do uspesneho konca 😉
vstal manzel tak sa idem trosku povenovat,potom mame v plane riadit.Peknu nedelu vsetkym.

angellinka
28. okt 2007

veva-viem ze sa to moze stat hocikedy,ale musime verit,ze sme z najhorsieho vonku....tak babenky pekny zbytok vikendu 😉

loss
28. okt 2007

vevus 34 super tebe bude uz teplejsie pretoze sa blizis do cielovej roviny a mne bude veselsie pretoze ked zacnu pohyby budeme vediet ze malicke je OK

angellinka
28. okt 2007

vevik podarilo sa 😀

loss
28. okt 2007

angellinka aj ja ta chvalim si sikulka 🙂

loss
29. okt 2007

kde su vsetky tehulky?

keikei
29. okt 2007

ahoj tehulky 😉
ako sa máte? pekný začiatok týždňa prajem 🙂

lucka0122
29. okt 2007

ahoj kei mame sa fajn a vy?dnes volno tak varim riadim a periem

tribitka
29. okt 2007

ahojte babule....ja ležím tak ako posledných 5 mesiacov..... 😠 😠
keikei, tašku do pôrodnice už máš zbalenú?? 😀 😀

keikei
29. okt 2007

ahojte babenky 😉

lucka len sa šetri, nepreháňaj 😉
ja sa mám celkom fajn, malú mám v škôlke, tak mám kľud a pokoj 😵 tiež upratujem, varím ...

tribitka a prečo toľko ležíš, máš príkaz od doktora?
tašku už mám zbalenú, jasné 🙂 bola by odvaha nemať už teraz pripravené veci do pôrodnice 😀

lucka0122
29. okt 2007

KEIKEI ved sa setrim do roboty chodim este a zvraciam v sobotu to bola katastrofa.....

keikei
29. okt 2007

lucka no čo narobíš, to k tomu patrí 😉 mňa to našťastie obišlo pri obidvoch tehotenstvách 😵 hlavne, že to nemáš každý deň, či hej?

tribitka
29. okt 2007

lucka, ja som grcala prvé 4 mesiace nonstop...schudla som 5 kíl.... potom to prešlo z ničoho nič.... 😀
keikei, najprv som mala hematom, potommyom na krčku maternice, tak zase krče, o ktorých sa až v nemocnici na monitore zistilo že boli kontrakciami, no a môj krčok má už iba necelý 1cm....ale kvôli tvrdnutiu bruha a krčom mi ho nemôžu podšiť aby sa neamputoval......takže ležím a čakám a čakám a čakám..... 😖 😖

keikei
29. okt 2007

tribitka, tak to máš zložité, naozaj... nezávideniahodná situácia. to čakanie je určite najťažšie. a doktor ti čo vraví na to, aké má skúsenosti s takýmito prípadmi?

tribitka
29. okt 2007

vraj je to individuálne...niektorá žena vydrží s centimetrovým krčkom až do pôrodu, dokonca museli jej vyvolávať pôrod, u dalšej to zase nabralo rýchly spád..... takže uvidím do ktorej kategorie patrím.... 😖
keikei ešte stále neviete pohlavie? 😉

keikei
29. okt 2007

tribitka tak sa držte, nech bábo vydrží čo najdlhšie v brušku 😉 držím silno palce 😉 dôležité je, že je nádej k úspešnému koncu...
no nevieme stále pohlavie, už to vydržíme do konca 😵

emmaelzer
29. okt 2007

ahojte, kei, tak ako, babo tu uz kazdu chvilu bude

tribit drz sa

keikei
29. okt 2007

ahoj emik 🙂 😉 😵

hej každú chvíľu 😲
a ty ako, máš sa? oddychuješ?

emmaelzer
29. okt 2007

ano, konecne oddychujem a ti poviem,z e to potrebujem, skoro vobec uz v noci nespavam...
a ty ako prezivas posledne chvile teho? da sa to vydrzat? Vies kedy sa babo otocilo hlavickou dole? Moje je totiz stale hore hlavickou

keikei
29. okt 2007

no ja tak všelijako, raz dobre, raz horšie... keď mám kľud a pokoj ako teraz, keď mám malú v škôlke, tak super 😵 ale keď je doma a hnevá ma, neposlúcha a ja sa musím rozčuľovať a kričať tak je to niekedy na nervy 😠 v noci sa už ani ja bohvieako nevyspím, stále chodím čúrať, aj 5x. bolia ma kríže, lonové kosti, tak asi tak. aj sa teším, keď už budem bez brucha, niekedy mi už vadí, (dúfam, že sa bábenko nenahnevá na mňa za to) 😲
hlavičkou dole sa mi otočilo dosť skoro, tuším okolo 32tt. ale nestrachuj sa, tvoje má ešte čas, poznám prípady, keď sa bábo otočilo aj týždeň pred termínom, tak pohodička 😉

lucka0122
29. okt 2007

ja tiez chodim kazdu chvilu curat aj 5 krat za noc a za den ani nevravim.a strasne ma bolia krize picha ma to tam....

keikei
29. okt 2007

lucka a už to bude len horšie 🙂 ale veď čo nevydržíme, no nie ? 😀

emmaelzer
29. okt 2007

no v poradni ma dost nastrasili...povedala mi, ze cim neskor, tym to aj viac boli...o 3 tyzdne idem na kontrolu a ked nic, pojdem na sono
kei, skusas aj cvicenia aby sa ti tie lonove kosti trochu natiahli? Zevraj to pomaha, skusaj take natahovacie cviky.
Ako ti zavidim, uz mas len 2 tyzdne...
Mala sa tesi na surodenca? Alebo hneva, lebo ziarli?

lucka a to je len zaciatok.. 😉

keikei
29. okt 2007

emik, neskúšam žiadne cvičenia...ani mi myseľ na také niečo nejde. som rada, keď môžem v kľude sedieť alebo ležať 😀
a to s tou hlavičkou som ešte nepočula, že by to tak bolo. mojej kamoške sa otočilo bábo hádam týždeň pred termínom, už si pomaly zajednávala cisársky a nakoniec nemusela. zbytočne sa nad tým nezamýšľaj ešte. aj keď viem, že stále je nad čím rozmýšľať, či toto, či hento. ja sa tiež bojím, aby bolo všetko v poriadku...
a uteká to aj tebe, veď už máš po 30tt už finišuješ aj ty 😀 keď si pomyslím na nedávne časy, keď sme ešte neboli tehulky, už sa mi ani veriť nechce, ako sme čakali kedy, ktorá budeme mať dve // 😀
malá sa teší, uvidíme čo potom, keď už bude bábo na svete, či ju to nezmení. ale očakávam nejakú zmenu určite...

lucka0122
29. okt 2007

este horsie?ja idem az 22.11. na kontrolu...zda sa mi to dlho

keikei
29. okt 2007

lucka, ja som prvé mesiace teda až do 7, chodila tiež len 1x do mesiaca na poradňu. neboj, doktor vie ako často treba. to značí, že je všetko v poriadku 😉

emmaelzer
29. okt 2007

No na tie casy si veru pamatam...aj ked sa mi uz zda tehot strasne dlho, akoby vecnost....teoreticky velmi o nicom nepanikarcim je mi to jedno ako, len nech uz je babo vonku, uz sa totizto neviem dockat, kedy sa stretneme a tiez, kedy sa moje telo vrati do starych kolaji...
Tatianka ked sa teraz tesi, tak bude rada, ked bude male na svete, len ju treba neustale zapajat do aktivit okolo baba

lucka ako babo rastie, viac tlaci na vsetko, a potom pridu problemy zo spanim,este navyse koli pohodlnej polohe

keikei
29. okt 2007

emik, veru na moje "staré telo" sa teším aj ja 😀 teda dúfam, že sa vrátim do pôvodnej formy 😀
to mi je jasné, že Tatianku musíme zapájať do všetkého okolo bábenka, musí sa cítiť užitočná...uvidíme ako nám to pôjde, aj jej 😲
a pohlavie ešte stále neviete asi?

emmaelzer
29. okt 2007

nevieme veru, bude to take polovicne prekvapko .
Najviac sa tesim, ze zas budem pohybliva, aj keby sa moje telo nevratilo do povodnej vahy (teda pevne verim, ze behanie okolo baba napomoze)...

keikei
29. okt 2007

babulky budem končiť, už mi príde mužík z práce 🙂
majte sa krásne, zajtra doobeda som tu ako na koni zas 😵
papa 😉 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre