Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

tribitka
30. okt 2007

svetlus a ako dopadol mužíček na testoch?

keikei
30. okt 2007

tak držím palce už po niekoľkýkrát aby ste nemuseli ani jeden 😉 aby sa vám zadarilo 😵 tigre predsa musia zabrať, inak choď reklamovať, že plodné tigre nefungujú 😀

svetluska.p
30. okt 2007

dakujem kei 🙂.

keikei
30. okt 2007

babulky moje, budem končiť, treba mi trošku aj niečo poupratovať...
možno ešte dnes nakuknem ak stihnem, inak zajtra 😉
majte sa krásne, papa 😵 😵 😵

svetluska.p
30. okt 2007

kei, ve upratujes kazdy den 🙂! oddcyhuuuuj.

tribitka
30. okt 2007

keikei a to vládzeš ešte aj upratovať????? Boooooooooooooooože.... 😅

veva1
30. okt 2007

ahojky 🙂
losik dnes este 32 😉

loss
30. okt 2007

juj ozaj ja ze je streda 😅

emmaelzer
30. okt 2007

veva tak ako bola si na vysetreni?

veva1
30. okt 2007

emus bola vysledky budu zajtra 😉

emmaelzer
30. okt 2007

tak drzim paste, ako sa mas dnes, si ok?

veva1
30. okt 2007

som v pohode,znacne unavena a este varim teraz do toho tak uz padam na hubu 🙂
a vy ako?

emmaelzer
30. okt 2007

veva, cely den som presedela pred PC a teraz idem varit polievku. V noci som uzastne spala a ani sa nepamatam po akej dobe som sa ani raz nezobudila cikat. Takze som vo vybornej nalade.

emily3
30. okt 2007

ahojte mamulky. dnes som bola na ultrazvuku...maly je velmi zlaty, bolo vidiet ze probral. ale dnes spal...takze nerobil na nas ziadne grimasy 😅 ale mozem povedat, podobal sa na ocka 😀

emmaelzer
30. okt 2007

emily to je super, muselo to byt uzastne vidiet uz take velke babo

emily3
30. okt 2007

heeej tesime sa nanho. no ked si predstavim ze za dva mesiace ma pribrat viac raz tolko...tak dakujem...uz teraz fucim ako lokomotiva 😅 ,
budeme ho mat na cd...len dnes nemal cas nam to napalit.

loss
30. okt 2007

kukucky este ste tu?

veva1
31. okt 2007

ahojte,tehulky 🙂
ja som sa dnes relativne dobre vyspala,kedze tie strpnute ruky viem uz celkom dobre ignorovat.
Dnes sa dozviem vysledky od neurologa,potom idem na prietoky a dnes asi budem 1xpocut srdiecko nasho Tomaska 😵

cucuska
autor
31. okt 2007

ahojkajte 😀 😀 😀

emmaelzer
31. okt 2007

veva tak to srdiecko je perfektny zvuk, ja ked som ho prvy krat pocula tak som bola na vetvy, ked si mozes nahraj si to na telefon, ja ho dodnes mam.
daj hned vediet, co tie vysledky
Ahoj cucus ako?

Inak ja som mala v noci zase tie krce brucha..je to strasne, neviem od coho to mavam. Je to ako pokazeny zaludok, no strasne....

cucuska
autor
31. okt 2007

ahojte tak už som tu. ja zas ukecávam cvrčka nech kopká inde ako dole. nebolí to ale je to nepríjemné a niekedy keď tak silno kopne mám pocit, že vypadne. 😖 😅
a ono nie a nie ma poslúchnuť 😀 😀 😀

emmaelzer
31. okt 2007

no cucus, ono ja mam podobny proble. pretoze babo je hlavickou hore, a kej je takeho velke, poriadne to uz tlaci na zaludok..ale zas je to pekne pozorovat ako sa natahuje a ked sa da citit chrbatik

lante
31. okt 2007

Čaute babulky 😀
Včera sme mali dosť besný večer, ešteže sa aj Feri dosť snaží. Malý začal okolo 22:20 strašne vrieskať, tak som ho ešte asi ani nepočula. Nič nezaberalo, ani hojdanie, ani prsník, ani masírovanie bruška. Tak mu Feri začal potom cvičiť s nožkami a to po chvíli zabralo, a prestal plakať, no akonáhle Feri prestal cvičiť nožkami tak bukot spúšťal opäť. Tak sme usúdili, že má chúďatko asi zastavené prdíky. Takže Feri mu cvičil s nožkami asi hodinu. Skúšala som rektálnu trubičku, ale buď to neviem alebo nezabrala. Potom začal prdkať a to už bol hneď aj hladný, ale my dvaja sme už boli úplne vyflusnutý, takže som ho prvý raz čo sme doma kojila v posteli v polo spánku, Feri ho pritom hladkal. No a takto nejak sme zaspali. Potom o jednej som sa precitla a poprosila Feriho, aby ho preložil do postieľky. Som nebola schopná vstať. Znova som sa precitla až o pol štvrtej, že malý sa stále nebudí, tak som ho zobrala na ruky, že ho nakojím, cucal asi dve minúty a potom už ani kvapku. Tak som ho uložila naspäť do postieľky a spal až do siedmej. Celý čas som uvažovala, čo som zožrala, čo som nemala, ale nevedela som nato prísť. Až teraz ráno ma osvietilo. Včera som na obed robila ryžu. No a robila som ju tak ako vždy.....na kari korení.....trúba, takto som mu chúďatku narobila starosti.

emmaelzer
31. okt 2007

lante, no to bola fakt noc....este ze ti fakt Feri tak pomaha...no museli ste byt riadne vystraseny....a chuda male, nemohlo prdkat...

keikei
31. okt 2007

ahojte tehulky 😉

tak sa hlásim z poradne... ešte týždeň že by malo bábo v pohode vydržať v brušku 😲
emik, ty si si nahrala srdiečko na mobil? a vieš že som nad tým aj ja rozmýšľala? len som si myslela, že by som mohla rušiť vlnami ten prístroj, tak som to nechala tak. ale ak sa to dá a stihnem, tak nabudúce si to nahrám.

lante, no chlapci mávajú veľmi často problémy s bruškom. môžeš sa aj super stravovať, jednoducho chlapci sú na to háklivejší. viem si predstaviť, akí ste museli byť všetci unavení 😨

lante
31. okt 2007

Som musela ísť nakojiť hladoša, už som ale späť 😀

keikei
31. okt 2007

a už aj spinká malý Vilko? 😔

emily3
31. okt 2007

ahoj keike tak ako sa mas? uz sa ti to neuveritelne blizi.

janula78
31. okt 2007

lante mas krasne foto maleho velkeho vilika, ja ked som kojila pripadala som si ako na diete ale maly nemal potom problemy s bruskom a na plac sa dovod najde... to jeho zatial jedna z hlavnych komunikacii
drz sa 😉

keikei
31. okt 2007

ahoj emily 😉
kráti, kráti ... 🙂 mám sa fajn, len ma bolia už hrozne kríže a som unavená. v noci mi robí problém obyčajné otočenie z boku na bok 😨
a ty sa ako máš, čo nové? takže bude druhý chlapček? spokojní? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre