Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

janula_nz
22. máj 2007

mm ale naplanujeme stretko v ba, ok? ja aj tak nemam co robit, takze ziadny problem.

keikei
22. máj 2007

vilka: súhlasím s tebou, zmeň pas 😀 Vilko a Adelka je krajšia dvojica mien 😉
prosím pošli mi ten kalendár, a sú tam aj iné mená ako v našom klasickom? aj tak pošli, ďakujem 😉

mm: ani Tomáško ma akosi neupútal. tiež som rozmýšľala, že by mohli byť obaja na T, ale moc výberu nie je ☹ celkom sa mi páči Timotej, ale nemohli by mu hovoriť Timo, to by ma fakt štvalo 😀

mimima: bohužiaľ to neviem, ale môžem sa jej najbližšie spýtať, aké majú RH. dám ti vedieť potom. neboj, ako vravíš, medicína je pokročilá 😵

vilkakatka
22. máj 2007

Dobre, tak ste ma presvedcili...tak bude Vilko alebo Adelka 😵

Babulky, my asi nechceme vediet pohlavie...volakedy som to velmi chcela vediet, ale odkedy sme tehu opat...chcem prekvapko 😎

vilkakatka
22. máj 2007

Janninka...poslane...Keikei...uz sa na tom pracuje 😉
Je to menny kalendar vsetkych SVK mien...teda aj tych, ktore v kalendari nie su 😵

mm1
22. máj 2007

keikei: a co Tobias??????

vilka: správne Vilko a Adelka 🙂 a to vydržíš 9 mesiacov? no ja by som nevydržala....

cucuska: ty budeš mať princa Martinka na hrášku 🙂

janula_nz
22. máj 2007

vilka posli aj mne prosim ta, niekedy sa to zide 🙂

keikei
22. máj 2007

vilka aj deti budú rady, uvidíš, keď poviete Vilkovi, že skoro bol Hugo, bude šťastný 😀
a s tým pohlavím súhlasím, ja som to nevedela ani pri Tatianke, čo to bude, a určite si ani teraz nedám zistiť. je to krásne čakať do poslednej chvíle, čo to bude, ver mi 😵

vilkakatka
22. máj 2007

Janulka...odoslane 😉

Mm1...mozno to este zmenim a budem zvedava, ale si predstav ten pocit, ze nevies, co v brusku je a az pri porode ti povedia...#mate dievcatko# alebo #je to chlapcek# a zatial ma to nelaka vediet 😉

lante
22. máj 2007

vilkakatka: No prvé čo napadlo môjmu bráchovi, keď som povedala meno Vilko bolo:"To ako ten trúd zo Včielky Maji??" No a bolo to, ešte sa ani nenarodilo a už sa mu vlastný ujco smeje 😠 😀

janula_nz
22. máj 2007

ja by som to zas nevydrzala nevediet. ale ktovie , mozno ked budem tehu, ze to chciet nebudem vediet 🙂 mne sa pacia aj marco napr. take talianske mena

keikei
22. máj 2007

vilka ďakujem mooooc, je toho teda hooodne. dúfam, že tam niečo nájdeme 😵

mm: Tobias sa mi zdá zase moc zahraničné. ja asi neviem čo chcem, sa mi zdá 😠 zahraničné vymýšľance sa mi moc nepáčia a ani klasické slovenské moc nie. asi by to chcelo niečo medzi tým 😀 😀 😀 aspoň že pri Tatianke sme nemali takýto problém, to bolo ľahšie.

emmaelzer
22. máj 2007

Ja si myslim, ze najkrasjie meno je Martin.

keikei
22. máj 2007

lante ono to máš tak, na každé meno sa niečo nájde. to je aj môj problém, na všetky mená niečo mám 😀

vilka naozaj je to krásne prekvapenie čakať do konca 😉 preto to tak spravím aj pri druhom bábätku, hoc mi je to jedno čo to bude, stále je to prekvapko 😉

lante
22. máj 2007

No mojej kamošky otec sa volá Šebastián, nie nepomýlila som sa na začiatku mena má naozaj Š. Neviem ako to kamoškinu babku pred 55 rokmi napadlo. 😕

janula_nz
22. máj 2007

vilka velmi pekne dakujem.

uz sa s vami rozlucim. vecer som tu 🙂

pekny zvysok dna zelam , papa

mm1
22. máj 2007

keikei: skús si meno napísať a prirovnať i k priezvisku...
ale vieš čo je sranda? že my tu vymýšľame chlapčenské mená a nakoniec to možno bude dievka....🙂

vilka: pošli i mne zoznamčok..... kto vie, možno sa to bude hodiť, i keď zatiaľ u mňa vedie Natália a Oliver. i keď tiež som už počúvala že Oliver Guliver....

lante
22. máj 2007

Emma brácho by s tebou na 100% súhlasil......je Martin 😀 😀 😀

keikei
22. máj 2007

janulka papa
emik: tak prečo máte potom v zálohe Kuba?

lante: tak to je ozaj des, Šebastián, to som ešte nepočula. ale rodičia si niekedy navymýšľajú také mená, potom chúďatá deti 😒

janula_nz
22. máj 2007

no parada, tak som sa nasmiala na niektorych menach 😅

aj kevin je pekne

mimima
22. máj 2007

strašne to mám pomalé. 😠
Keikei, keď budeš taká dobrá, tak sa spýtaj tej tvojej kamošky na tie detičky.

keikei
22. máj 2007

mm: jasné, musí to ladiť aj k priezvisku 😀 no, chlapčenské preto rozoberám, lebo dievčenské by sme vybrali asi ľahšie 😵 Natália je veľmi pekné meno, tiež sme ju mali v zálohe pri Tatiane, ale kamoška ju mala skôr, tak som ju nechcela tiež. a potom ma zrazu osvietilo meno Tatiana, z ničoho nič sa mi zapáčilo a bolo to. možno to aj teraz bude tak 😀 ktovie, čím sa prekvapím 😀 😀 😀

tribitka78
22. máj 2007

lante....a nemohla len babička šušlať a matrikár bol blbý že to tak zapísal?
😀 😀

cucuska
autor
22. máj 2007

VILKO A A ADELKA JE KRÁSNE MENO

emmaelzer
22. máj 2007

kei, ved ty sa zachvilu dozvies, ci bude chlapcek albo dievcatko

Ja Martina mat nemozem, pretoze je to moja velka prva laska a muz na neho doteraz ziarli...takze navrhnut meno Martin by bola pricina na rozvod... 😀 😀

Okrem Kuba nic nemame, ale necham trochu muzovu rodinu nech nam poradia, nejake zaujimave meno

keikei
22. máj 2007

mimima, keď nezabudnem, lebo nebývame moc často spolu. ale budem sa snažiť to mať na mysli a hneď ti dám vedieť. síce často som s jej manželom, tak snáď bude vedieť aj on 🙂 možno aj dnes s ním budem, zajtra napíšem 😉

keikei
22. máj 2007

emik, ako to myslíš, že sa to za chvíľu dozviem? veď termín mám ešte ďaaaaaleko 😀 😀 😀
tak preto je Martin pre teba najkrajšie meno, už chápem 😵 a ty máš tuším mužíka angličana, on nechce nejaké english name?

mimima
22. máj 2007

super, ďakujem kei, bola by som ti vďačná. 😉

keikei
22. máj 2007

mimima, nemáš zač, aká vďaka 😉 rada sa opýtam a pomôžem 🙂 to je to najmenej. len aby to vedeli, ja napríklad vôbec neviem, akú krvnú skupina má moja malá.

lante
22. máj 2007

Kei: No veď to, chúdence deti. Ja dokonca nie som ani zástanca vyslovene cudzích mien na Slovensku. Pokiaľ niekto žije v zahraničí, tak je to iné. Naša známa žije dlhodobo v Taliansku, takže mi nepríde divné, že sa jej dcéra volá Leila, ale pokiaľ by žila tu a dá jej také meno, je to také.....no divné.

keikei
22. máj 2007

lante, úplne súhlasím. a ešte keď sa to bije aj s priezviskom, tak to je koniec.
lante, pýtala som sa ťa, asi si to prehliadla, kedy si začala cítiť prvé "šteklenie" ako si to nazvala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre