Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

mm1
25. máj 2007

emma: čo ty pôjdeš domov????? to fakt??????? superkovo... 🙂

lante
25. máj 2007

Emma u nás to majú v obyčajných lekárňach. Myslíš, že v Londýne to je inak 😕 ?

emmaelzer
25. máj 2007

mm rozmyslam nadtym, ale neviem, ked mi bude takto zle, cele dni prelezim...

lante, nemyslim, si, ze homeopatika maju v lekarnach, viem, o jednom obchode, kt. som nasla na nete, len to je dost odmna daleko....

lante
25. máj 2007

Angličania sú nejaký divný......ja si mylsím, že je najlepšie keď to majú v lekárni.
Ako pôjdeš na Slovensko?? Len nenapíš, že autobusom, by som asi zomrela...

svetluska.p
25. máj 2007

caute zienky, som spat. boli sme na obede a kus sme sedeli s kolegosmi.

janula_nz
25. máj 2007

cudne, laurika spi nejako dlho . uz od 11h 😖

svetlus vitaj, co dobreho si papala?

svetluska.p
25. máj 2007

tofu so zeleninkou.

janula_nz
25. máj 2007

mnam tofu. my zvykneme robit tofu na cinsky sposob a s ryzou, to je fantasticke tiez 😉

svetlus to babo v albume je cije? krasny chlapcek 🙂

lante
25. máj 2007

Svetluš ty budeš žiť určite 100 rokov samé zdravé jedla vždy od teba vidím, že ješ.

emmaelzer
25. máj 2007

lante, keby som mala ist autobusom, tak by ma slovenska zem velmi dlho nevidela....
pravdaze lietadlom, dnes je to uz take lacne ako autobus...

lante
25. máj 2007

Emma: No veď to. Ale ja dúfam, že ti to nepotrvá viac ako 2tt.

emmaelzer
25. máj 2007

lante, nech ta ten hore vyslisi...aj ked verim, ze mas pravdu.

janula_nz
25. máj 2007

svetlus a nezvyknes papat soju? ja napr. zboznujem plnene sojove platky, ktore obalim ako rezen a vysmazam. sice to vysmazane nie je zdrave ale niekedy si to dooprajem. 😝

emus a uz vies kedy sa chystas sem ci este len uvazujes kedze ti byva zle

lante
25. máj 2007

Ja som sa modlila, aby moje tehotenstvo neprebiehalo tak ako u mojej babky. Tá totiž šablila ešte aj na pôrodnom stole 🤐 🤐 🤐 🤐

emmaelzer
25. máj 2007

janula akurat som isla kupit listok a teraz som zas rozhodnuta ze nejdem...zas miniem tolko penazi a v lete chceme ist na tolko dovoleniek....

lante, tak to nie je normalne sablit na porodnom stole...

moja mama hovori, ze to je mi preto zle, ze budem mat dievcatko...tak neviem...

vilkakatka
25. máj 2007

Ahojte babulky 😉

Od ranka tu pisete len o jedle, a kym som vas precitala, tak som vyhladla a normalne mi bolo zle 😉
Niekto tu pisal o segedine 😝 ...juuuj, dala by som si 😵
Zatial stacili oblozene chlebicky a na veceru asi bude paradajkova polievocka alebo nejake cestovinky 😎

emmaelzer
25. máj 2007

vilka ahoj moja, ja o jedle len snivam....asi budem mat babu, pretoze ma nuti do diet (ked neratam sladkosti, ktore jedine mozem aby mi nebolo zle)

za ten segendinsky gulas by som teraz dala asi...ani neviem....a ked si spomeniem na bryndzove halusky, alebo madarsku klobasu, je mi do placu...

ako sa inak mas, ako zvladas robotu? ja som zas dnes nesla...a to bol posledny den pred prazdninami a mohla som sa tam tak pekne zasit...

mamik
25. máj 2007

Emmka asi máme rovnaké chute.. včera som už manžela vytiahla na maďarský guláš a tiež snívam o klobásach a salámach. pritom ja som predtým také vôbec nemusela... večer som sa skoro napila takej chilli omáčky na mäso. nakoniec stačila horčica 🙂 pritom mi je tiež zle, a nemám chuť na nič. ale keďže mám stále pocit hladu a premietam si tak, čo by som asi zjedla, vždy to končí pri klobáskach 🙂 takže zajtra budú francúzske zemiaky s klobásou a nejaká čalamáda alebo kyslé uhorky.. 😀
Ten segedínsky by som sa asi bála. Lebo keď som čakala malého, tak mi stačilo len pozrieť na kyslú kapustu a išlo mi prasknúť brucho... ale to len do 3.mesiaca. potom som to dobehla 🙂

emmaelzer
25. máj 2007

mamik, ja mam tu smolu, ze jest ani nemozem a keby som aj mohla, tak tu nemaju madarske salamy... ☹ ☹

vilkakatka
25. máj 2007

Emmka, tak ja navarim ten segedin (ale knedlu sa mi nechce 😅 ) a ty nasadni na nejake rogalo a prid...uvidis, hned ti bude lepsie 😵
Este sa stale citim unavenucka, ale uz je to trosku lepsie ako minuly tyzden...a rano, ked sa zobudim a som hladna, tak mi je blbo 😝 ...tak prve palim do ladnicky..urcite sa ti to papkanie skoro napravi...ved uz ti svieti krasna desiatka 😀

Mamik, teraz si ma navnadila na francuzske...asi urobim radsej tie, namiesto polievocky 😎

emmaelzer
25. máj 2007

ja mam aj tu smolu, ze neviem dobre varit, a ani nemam potuchy ako sa ten segedin robi....
Joj vilka, preco ste sa neprestahovali sem? Aky je novy bytik?
Inak 10 tam uz je, ale som len 9t2dni....
O 2 tyzdne mam stretnutie z midwife, tak dufam, ze objedname dalsie sono...Stale sa viac obavam, ze sa nieco stane...
kedy ides ty?

vilkakatka
25. máj 2007

Emmka, ani ja nie som az taky kuchar...moj manzelik je profesional, takze on ma uci...
Polievocky uz zvladam skoro vsetky, teda tie, ktore varime, no a segedin som robila sama len raz...ale chutil...
Najhorsie je to, ze jedlo mojmu manzelikovi musi spievat 😀 ...on to tak vola 😉

Bytik je super...je to trosku viac miesta, vacsia kuchynka, ale este je vela veci v boxoch a nevylozenych...nechce sa 😲

Emmka, minule leto sme 2 tyzdne byvali blizko pri Windsore...ale nas velkomesta nejak nelakaju...my sme countryside ludkovia a priroda je nase 😎 Tu sme na okreji Dartmoor National Park...ale o rok o takomto case uz budeme na SVK...jupiii...ale aj bojiiim 😅

emmaelzer
25. máj 2007

vilka ved uvidite, kde skoncite...niekedy sa vsetko moze zmenit v jeden den...

tak toho kuchara manzela ti teraz tak zavidim....keby si mi ho mohla pozicat aspon na tyzden...inak to bol vzdy moj sen, mat muza kuchara...
Musime sa dohodnut kedy nas pridete navstivit...a tvoj manzel nam uvari dobru veceru...

vilkakatka
25. máj 2007

Naozaj je super mat domka kuchara, a ked sa dohodneme, tak pekne vari on 😎 a ani riadu nenarobi ako ostatni muzi 😀 ... ale vacsinou varim ja, lebo chcem, aby si z roboty oddychol od hrncov a sporaka 😵

Emmka, to aj ja hovorim, my planujeme a uvidime, kde nas to zaveje...moj ocino pracuje v Norsku a celkom by sa mi pozdavalo zit aj tam...na par rokov 😉

emmaelzer
25. máj 2007

neblazni vilka, v takej zime...

vilkakatka
25. máj 2007

Ale je tam nadherna prirodaaaa 😵

janula_nz
25. máj 2007

ahojte baby, neviete niektora co je s teuskou? davno som ju tu nevidela ☹

cucuska
autor
26. máj 2007

ahojte je tu niekto???

janula_nz
26. máj 2007

cucus no ja som tu ale ty zase nie. vikendy su tu take onicom, nikoho tu niet ☹

dnes cely den volam s 007 😝 a zas cakam na dalsi hovor len musi mala zaspat 🙂

kde ste kto? haloooooo

emily3
27. máj 2007

Ahojte mamulky 😀 , ako si uzivate vikend?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre