Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

h0blinka
24. aug 2007

ahoj emily
supišky, ty tajnostkar a nam neprezradiš co to bude?

vilkakatka
24. aug 2007

Ahojte babulky 😉

Lolka, aj ja sa pripajam ku gratulacii 😉
Vzdy sa potesim, ked sa nam to tu rozrasta 😎

veva1
24. aug 2007

cav vilka. Nie so z liptova,len sme niekedy organizovali predajne akcie po slovensku,tak sme tam museli vybavit miestnost a zabezpecit letaky. U vas to bolo v svadobnej sale 😀

baby mne je dnes strasne teplo,uz od rana. Absolutne sa nehybem a tecie zo mna ako z krhly.A to som sa niekedy vobec nepotila. Tomasko vyvadza tak v brusku ze mam az strach ci je to ok. Tie pohyby a kopance su strasne rychle,ako by bezal maraton.

vilkakatka
24. aug 2007

Vevka, asi ma dnes olympiadu 😉
Mna Babuliatko zobudilo rano kopancami, ked bolo hladne...teda hladna som bola aj ja 😅
Ale urcite to nie su este take silne kopance ako tie Tomaskove 😉

Mas pravdu, taketo akcie byvaju v sobasnej sieni 😀

veva1
24. aug 2007

vilka to ani nie su silne,len ked sa to tak prevaluje ako vrtula od mixeru tak az strasidelne ci co 😀

h0blinka
24. aug 2007

caute tehule
nas zatial len stekli a mihoce sa 😀

lolka
24. aug 2007

tehulky, chcela by som sa opytat, ci Vam lekar predpisal nejake lieky-vitaminy, ked potvrdil tehotenstvo - v suvislosti uz s prekonanym MA ? ako prevenciu pred MA alebo na lepsie udrzanie plodu. diki

h0blinka
24. aug 2007

lolka my sme dostali duphaston, brala som ho do 14tt
niektore babule tu brali aj nieco ine ale nespominam si na nazov

loss
28. aug 2007

lolka aj ja srdecne blahozelam a zelam to naj.tehulkovanie
vedvies Ninka je nadherna len si to uzivaj zasluzis si to 😉

tribitka
28. aug 2007

ahojteeeee.
lolka, ja som po MA začala brať Maternu, megacéčko, kyselinu listovú a magnézium... o 5 mesiacov som otehotnela, do 12 tt som brala s tým všetkým aj Duphaston....no a vitamíny budem brať až do konca.... 😵

veva1
31. aug 2007

tak je nacase tuto temu oprasit. Rada prispievam aj sem,len niekedy sa rovnaka tema prebera na obidvoch a tak mam chaos.
pofotila som vybavicku,uz mam skoro komplet a to som z toho kupila ja len jedne pancusky. 😨

emmaelzer
31. aug 2007

veva, ;mas pravdu, aj mne tato tema chyba.
tak ty si ina frajerka....ja som nieco tiez pokupila na SK (mam to v albmue) a dnes som kupila flasku...

veva1
2. sep 2007

ahojky. Uz mame doma hocik v pondelok hodim fotos. Sa vytesujem. 😵

tribitka
3. sep 2007

ahojte babulky....my sme chceli včera kúpiť nášmu bábu nejakú hračku, maličkosť....no a vrátili sme sa domov s plnámi taškami, predavačky v Mothercare sa z nás smiali.....tak máme pyžamká, dupačky, body, súpravy.... ale radšej som zobrala veľkosť na 4 kilá......radšej väčšie ako menšie.... 😅
všetko nové oblečko čo budem mať, by som mala vyprať, že???

veva1
3. sep 2007

jasne ze vyprat a nie v obycajnom ,ale detskom prasku 😉 Len to este neper teraz ,lebo ti nasada prach a aj to omackate lebo to budes casto vytahovat 😀

uz mam v albume foto kocika.Mam ho v obyvke a s manzelom sa z neho riadne vytesujeme. 😵
Ja sa uz na Tomiho tak strasne tesim,ze idem z koze vyskocit,az mam z toho strach.

tribitka
3. sep 2007

vevuš,ty už máš vecíííííííííí 😅 😅

veva1
3. sep 2007

no tribit na zaciatok som uz komplet 🙂

keikei
4. sep 2007

ahoj babule, ste tu niektorá? 😉

veva1
4. sep 2007

ahojky 🙂

jul
4. sep 2007

vevi ahooj,
aj ty mas quinny? akej farby mas sportovu cast? papillon?

veva1
4. sep 2007

ahoj julik papillon,len sa mi ho nechcelo koli fotke skladat. Co ta vysiel tvoj?

keikei
4. sep 2007

ako vevi, niečo nové? máš sa?

veva1
4. sep 2007

ahoj kei-celkom fajn,tlacim tresku 😝 . A vy ako?

jul
4. sep 2007

kociarik 15.200,-

veva1
4. sep 2007

to za komplet? Aj so sedackou a sportakom?

jul
4. sep 2007

nie ,len sportova cast 🙂 vanicka 6tis. a vajicko mam od znamej za 2tis.

keikei
4. sep 2007

no ja som dotlačila hrozno, a idem si spraviť asi nejaký čaj, akosi mi je chladno.
aj my fajn, brušino už tlačí, hlavne večer pri telke neviem akú polohu vymyslieť. niekedy mám pocit, akoby mi išlo prasknúť 😀 a to ho nemám až tak veľké 😨

veva1
4. sep 2007

ja som dala za komplet 24,su k tomu este nejake doplnky,ale tiez je z ruky po pol rocnom pouzivani. No je perfektny,zatial som s nim maxi spokojna. Nemame okolo panelaku chodniky a cesty,iba strk a blato ,tak sa po nom ide v celku dobre,co ine kociky tu maju problemy dost velke. No a kedze som na dedine,budem musiet casto do mesta a na cestovanie je tento kocik tiez idealny.

jul
4. sep 2007

keikei,kolko si dokopy pribrala?

keikei
4. sep 2007

jul zatiaľ 8 kg a ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre