Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

loss
10. júl 2008

jezis tak zacni viac papat nech to dobehnes 😵
a co krpec v brusku kopka?

bianca
10. júl 2008

no ked som bola v tom skoro tranze s toho bytu tak to bolo mimino ako splasene .som fakt pocitovala ze to co zazivam ja tak aj ono a vcera sa to vyriesili a od vtedy len sem tam sa pripomenie ked nanho naricim ze si spi jak jeho tato

loss
10. júl 2008

no uz sme hore tak pa neskor

bianca
10. júl 2008

ok pa

petruci6
10. júl 2008

caute baby,ja som taka sklamana nerobili mi USG,iba mi brala krv na AFP a protilatky-vysledky az za 10dni! a este moc v poriadku,tlak 96/50 dr skoro odpadol sam z toho,ci este zijem pri takom tlaku a vraj USG mi budu robit az v 20tt
to ako oni vedia ci je vsetko v poriadku,ked som bola naposledy v 10tt? inym babam robia skoro kazde 4t ultrazvuk! nevadi,idem sa objednat na 3D skor,ja to nevydrzim cakat dalsich 5 t!

kala713
10. júl 2008

Tak to ako keby som počula seba. Tiež mi robili sono v 12tt a potom až v 20tt. Je to bežný postup. Keď som bola v poradni v 16tt ja a lekárka ma neposlala na sono, chcela som ísť na vlastnú žiadosť, že si to radšej zaplatím. Takže ťa chápem. Neposlali ťa na sono, lebo je všetko v poriadku a nie je to potrebné. Nestresuj sa zbytočne, všetko je OK. Myslím, že 3D je teraz tiež zbytočné, mala by si počkať do 24tt, vtedy uvidíš to čo chceš vidieť. Tvoje bábetko je v poriadku a darí sa mu dobre, tak si v kľude užívaj tehu.

bianca
10. júl 2008

ahojte

petru mne robi sono len take rychle koli srdiecku kazdu poradnu.Ani raz som este nebola bez kontroly 😔

loss
10. júl 2008

caute tehule
bia takze je to Ok malicka uz vazi 4900g takze dalsia poradna az v septembri 😵

bianca
11. júl 2008

ahojte loss tak parada

inak my sme tiez po poradni dnes.Pohlavie asi vediet nebudeme lebo my dr.oznamil ze poistovna my uz ziaden uzg nepreplati lebo uz som vraj vycerpala limit.Nasr...na nich fakt.On my vtedy ked som mala problemy robil sono vzdy a takto to dopadlo.
Inak cukor mame ok

sloniiicek
11. júl 2008

ahojte babule. tak zatial ziadna zmena. bola som na monitore. a vooobec to zatial nevyzera na porod, ze sa maternica pripravuje. ale ak sa cez vikend nic nezmeni (co doktorka nepredpoklada), tak v pondelok nastupujeme do nemocky a v utorok sa mala narodi. ze to jej davame posledny termin. 😀 teraz mi nechce vyvolavat porod, lebo nic tomu nenaznacuje a zeby som sa zbytocne trapila a nakoniec by mi museli robit cisarsky. tak radsej este pockame. 😉

bianca
11. júl 2008

sloni budem drzat palceky takto silnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

loss
12. júl 2008

slonik drzim palce a aj Nellka
bia teda to je strasne a keby si mu povedala ze necitis pohyby tak co by robil?

bianca
12. júl 2008

loss neviem. a mam aj strach lebo male je tri dni aktivne a potom o nom tri dni skoro neviem

bianca
13. júl 2008

dobre ranko kinderka a maminy

loss
13. júl 2008

bia neboj male ma take dni ale keby si mala pochybnosti myslim ze by sono urcite urobil

sloniiicek
13. júl 2008

ahojte babulky. tak ja som sem nachvilku nakukla. este stale sme pokope. 😒 dnes sa od rana necitim velmi dobre. takze uvidime ako to dopadne. kazdopadne zajtra nastupujem do nemocky. a pravdepodobne v utorok by sa mala mala narodit, ak si to nahodou nerozmysli skor. 😉 tak sa zatial drzte a ja sa potom ozvem. 😀

emily3
13. júl 2008

slonik si este tu?

emily3
13. júl 2008

slonicek to uz moze byt na porod...niektorym zenam sa to tak prejavuje, ze sa citia divne..tak drzkame palzeky a tesime sa na MArtinku 😉 😀

sloniiicek
13. júl 2008

ahoj emily. tak uvidime. od rana som spinila. a obcas ma chyti taky krc do bruska a pritom mi stvrdne hrodne brusko. neviem, ci su to len poslickovia alebo uz kontrakcie. ale zatial je velky casovy odstup medzi nimi a nie su uplne pravidelne.

emily3
13. júl 2008

slonicek to sa chystas na porod..to spinenie moze ti odtiect zatka...je krvava.( sice ja som si to nikdy nevsimla u seba) a tie krce su kontrakcie.. to pride tak sa drzte

sloniiicek
13. júl 2008

vdaka emily. uvidime. hej bolo to krvave. poobede to ustalo. takze neviem. som zvedava. 😀

emily3
13. júl 2008

tak zajtra nech tu je sprava ze Martinka je tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a nekric, netlac dychaj...
drzkajte sa...

sloniiicek
13. júl 2008

vdaka emily. uvidime, ako to zvladnem. inak zajtra maju nasi vyrocie svadbicky, kamaratom sa pred rokom narodila dcerka. 😀 a navyse v utorok porod nevyhovuje velmi manzelovi, lebo ma mat skolenie. 😀 tak som zvedava, ci sa mala umudri. 😀

bianca
14. júl 2008

Ahojte.Tak my uz mame prve Oktobrovcatko na svete 😵 😵 😵

sloni strasne dzime palceky a dufame ze si niekoho poverila aby bol poslom donrych sprav 😵 tesime sa na Martinku 😵 😵 😵 😵 😵

petruci6
14. júl 2008

ahojte,slonik uz rodi 😵 😵
bianca oktobrovcatko?tak skoro? 😕 co sa stalo?to chudatko musi byt este v inkubatore,vsaak?
ja som bola cely vikend na vychode u kamosky co ma malu dcerku 6mes,tak som praxovala,vobec sa mi nechcelo domov a do roboty,strasne bola zlatunka,cely cas sa na mna iba skerila 😀

bianca
14. júl 2008

petru ahojky.No odtiekla jej plodovka tak par dni lezala v nemocke a potom dostala teploty tak sla ne sekciu

petruci6
14. júl 2008

to fakt?chuda,takze cisarak?no aspon sa nebude dlho trapit

bianca
14. júl 2008

su ok len stale cakame na info

petruci6
14. júl 2008

nevies ci ma celu narkozu?to by trvalo keby sa prebrala

bianca
14. júl 2008

netusim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre