Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

svetluska.p
20. júl 2007

piisem, piiisem. len tu bol kolega, tak sa nedalooooo.

h0blinka
20. júl 2007

aj tu je stale niekto, nadomnou 😀 tak sochvávam potom konííka 😀 😀
bola som teraz chvilu vonku (prisiel kolega zo zlomenou nohou tak aby nemusel po schodoch chodit) ale fuuuj tam vonku je to grc 😝
dneska uz vyleziem von len ked domov pojdem

svetluska.p
20. júl 2007

ja by som taaak sla k vode....

h0blinka
20. júl 2007

my sme boli vcera u znamych ale do bazena som nevliezla, bojim sa infekcii, tka bola mutna ta voda - ale nohy som si omocila 😀 aj to bolo fajn

svetluska.p
20. júl 2007

pocuj hoblinka, a ako s tym tvojim zapalom? uz ti nieco dali a vedia co to sposobuje? Inak ma napadlo nemas mandle casto bolave? pripadne zuby? z toho by to mohlo byt...

h0blinka
20. júl 2007

dali mi penicilin, ten je neskodny ale este stale nevedia z coho to je, cakam na dalsie vysledky - ktore zase nic nepovedia, podozrenie je na oblicky (aj z mojej strany lebo ma bolia krize a vela chodim cikat) ale kedze mi nemozu robit vysetrenia, ktorymi by sa pricina zistila tak len odhadujeme. uvidime ci zaberu antibiotika

svetluska.p
20. júl 2007

fu, tak to ti drzim palcule. hlavne bud v teplom, nesed v prievane, ked ta oblicky bolia. co si inak poverdala tej tvojej podarenej doktorke? sprdla si ju?

h0blinka
20. júl 2007

myslis to vyzradene lek.tajomstvo? ani som nestihla, hned ako ma zbadala, hned sa ospravedlnova, ze jej je velmi luto ze vyzradila moj stav, hned si uvedomila ze nespravila dobre, ze teplo a tak... tak som mikla plieckom, ze no nemuseli ste to vazne vyzradit, teraz to vie cela rodina a behaju okolo mna ako vsi, hladkaju mi brucho, ze bude vsetko v poriadku - je to dost neprijemne

loss
20. júl 2007

ahojte tehulky
emuska nove nic akurat tu zacalo prsat,zajtra idem do roboty moc sa mi nechce 😔
a ako sa mate mamule vy?

lante
21. júl 2007

Čaute babulky,
takže nové správy o mne: včera (v piatok) som bola na kontrole u dokiho. Cukrový test dopadol O.K. Potom ako vždy kontroloval,, či sa neotváram, príp. či sa mi neskracuje krčok. Našťastie je všetko tak ako má. Potom počúval či Viíkovi pravidelne bije srdiečko, aj to bilo ako zvon, človeka to hneď ukľudní. Potom mi vypísal papier na ukončenie PN-ky (bože ale tá PN-ka rýchlo ubehla) a vypísal mi aj nástup na MD. Kde mi napísal termín pôrodu 8.10. , no povedal, že to je iba taký "papierový" termín pre poisťovňu, aby som mohla po dovolenke rovno nastúpiť na materskú. Inak mám stále ten termín 24.10. a podľa koníka dokonca až 29.10. Takže uvidíme kedy sa nakoniec Vilík rozhodne prísť na svet.
Najbližšie idem na kontrolu 10.8. povedal, že potom drobca pozrie aj ultrazvukom a pomeria ho koľko narástol. Včera ráno som mala prvý raz na váhe už +11 kg. Dúfam, že už priberiem iba minimum.

janula_nz
21. júl 2007

ahojte 🙂

lante no super spravicky. dlho som tu nebola ale ako vidim, dari sa vam tehulkam velmi dobre. 😵

ako prezivas toto straaaaasne horuce pocasie? 😝

janula_nz
21. júl 2007

hoblinka ty si tu nova, ze? este som ta tu nevidela 😀

si priamo z nz ?🙂

lante
21. júl 2007

Janulka,

no teploty mi nerobia moc dobre. Väčšinou vlezem do bazéna tak na 5 min. potom uháňam dnu, kde mám pustený ventilátor a pozaťahované všetky okná, aby sa mi teplo neodrážalo dnu. V bazéne je to už tiež naprd, lebo voda má 34 stupňov, ale keď z neho taká mokrá vyleziem je to skvelé.
Ja sem tiež málo chodím, lebo za prvé sa mi nič nechce, dokonca ani dýchať 😀 a za druhé stáe mi nejak hapruje koník, nenačítava ho alebo ho načítava straaaaašne dlho. A čo ty ako si užívaš horúčavy???

janula_nz
21. júl 2007

no my tiez tak nejako. sme vacsinou vnutri , pozatvarane a pozatahovane okna. to sa neda vobec vydrzat 😝

boli sme tyzden v ba a teraz sme mali ist zas na tyzden do martina. lenze trepat sa 4h s malou v tomto teple, tak to radsej nikam nejdeme. aj ona to velmi tazko znasa, stale ju sprchujem, co z nej tecie. no hruza

lante
21. júl 2007

No vo mne sa Vilík najviac trepe vo chvíli, keď sa snažím zaspať 🙄 , takže ma vždy šťuchne v boku tak, že nadskočím už sa z toho Feri smeje, že malý ma už teraz trénuje 😒

janula_nz
21. júl 2007

aj vilkovi musi byt teplucko asi, tak to dava najavo 😅

zisiel by sa tu teraz poriadny dazd a nech sa ochladi aspon o 10stupnov. my sme mali vcera navecer obrovsku burku, fujavicu, padali krupy a p o ri adne poprsalo. ale za pol hodinu uz bolo zase vyse 30stupnov, tak som si to ani len neuzila ☹

taketo horucavy budu este nadalej trvat, tak sa mame naco tesit. aj by som isla na kupko ale bojim sa, ze laurika dostane upal alebo co. toto nechcem riskovat

h0blinka
21. júl 2007

caute baby, Lante super správy, tesim sa s tebou 😀 😀
straaasne teplo ani nejdem von, lebo pred chvilou som mala zase 37,2 - sup ho studena sprcha 🙂 uz som myslela ze ma to prechadza dva dni som nemala zvysenu teplotu. ☹
janula som z nz-amcan vystahovalec na dedinu 😀 ale viacej som v NZ ako doma, robota od rana do vecera, rodina, kamarati, ...
ta burka bola vcera fajnova, skoda ze taka kratka 😝

loss
21. júl 2007

ahojte zlaticka,tak ako vikendujete?

janula_nz
22. júl 2007

ahojte 🙂

no ja sa parim vo vlastnom pote, asi tak. strasne dusno je 😝 nejako nezvladam tieto priserne horucavy, nech sa uz trosku schladi

loss
22. júl 2007

jani 🙂 neboj raz sa schladi

h0blinka
23. júl 2007

caute baby,

dnes sme boli na kontrole, zobrali nam odbery a pozreli sme ultrazvuk vsetko je OK. Take bolo krasne, videla som vsetko, hlavicku, rucicky, srdiecko.. sme sa smiali s doktorkou, lezalo si na chrbatiku a vkuse sa hmirilo, dvihalo rucicky a hopsalo si, byby taka som happy 😅
Zajtra to oznamime v robotke sefovcom 🙂

svetluska.p
23. júl 2007

hoblinka - velmi sa tesim s tebou. 😀 .

h0blinka
23. júl 2007

konecne mi ide konik,
dakujem svetlus
toto bol tak vycerpavajuci dnik v praci a to som myslela ze bude chladnejsie a bude lepsie 😅
idem ukazat starym rodicom vnuca 😀
ahojte zajtra, dufam ze vas bude viac 😀

loss
24. júl 2007

hobinka aj ja sa tesim s tebou a pohladkaj malicke v brusku nech aj mne take posle bola by som stastna 🙂

svetluska.p
24. júl 2007

babule, kde steee? ☹

h0blinka
24. júl 2007

Caute babule, vsetky ste sa vytratili 😠 asi dovolenkujete a uzivate si krasne horuce dni 😀 😀 😀
loss hladkaam a vravim aby poslala nasa machula aj vam jednu, alebo dve 😀
akurat sme vyhodili rybicku, asi nechutila 😒

keikei
25. júl 2007

ahojte tehulky 😉
ste tu niektorá?

zuzanka.j
25. júl 2007

Ahojte baby. potrebujem radu. uz 8 dni mi meska mrcha, a asi 2 tyzdne ma bolia bradavky. robila som uz 3 testy, ale vsetky boli neg. posleny som robila na 6 den meskania. co to moze byt? pockam este tyzden a pojdem sa dat vysetrit. minule som dostala mrchu z 1 dnovym oneskorenim a pred tym mi meskala 4 dni. toto by mala byt moja 4 mrcha po MA. je tu nadej ze som tehu, aj ked boli testy neg?

vilkakatka
25. júl 2007

Zuzanka,, nic nie je nemozne...testy su asi naozaj zradne...raz ukazuju tehu, ked nie je a inokedy zase nechcu ukazat nic a v brusku je uz babatko 😵 ... asi je najlepsie zajst za doktorom, nech aj sama vies, na com si 😉
Drzim paluchy, nech je v brusku zdrava fazulka 😎

Keikei, ja som teraz tu, ale ty si asi uz zdrhla 😅

h0blinka
26. júl 2007

caute baby, kde behate?
zuzu asi bude najlepsie ked zajdek k dokrorovi, mozno ti oznami radostu spravu 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre