Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

veva1
6. okt 2007

ranko,tak to mate losik s lante spolocny termin 😉 ty odbery a ona cisarak. 😉
nas spolocny termin 56

veva1
7. okt 2007

55 🙂

emmaelzer
7. okt 2007

lante tak to je super, tak babo je zachvilu tu...
veva si tu?

lucka0122
7. okt 2007

ahojte babulky ako sa mate?

lucka0122
7. okt 2007

chcem sa opytat ja mam hrozne rada slane chipsy ale ze vraj ich nemozem jest ani fazulu ani sosovicu?
poradte

veva1
8. okt 2007

ranecko 😵
54 - sa to krati 🙂

loss
8. okt 2007

veva ahoj 54 super
lucka o tom nic neviem ja ak mozem jem vsetko aj to co si napisala ty 😵

veva1
8. okt 2007

fazula a sosovica su predsa velmi zdrave a chipsy zasa velmi chutne 😀 ja si to tiez vsetko doprajem 🙂

emmaelzer
8. okt 2007

Lucka ani ja nechapem preco by si ich nemohla jest....

keikei
8. okt 2007

ahojte pupčátkové tehulky 😀
lucka, veľmi ma to potešilo, že už ti svieti tt, a hneď 11, to je krása 😵 prajem všetko dobré 😉

losík, pozerám že aj u teba je zatiaľ všetko v poriadku, super len tak ďalej 😵

ako nás tu pekne pribúda, v tejto peknej téme 🙂 🙂 🙂

keikei
8. okt 2007

inak ste tu niektorá, či mám zas smolu? skoro ako vždy, keď sa tu ukážem ☹

loss
8. okt 2007

kei dakujem zatial sme stastni mame uz 1cm takze rastieme a to je hlavne 😵

janka3
8. okt 2007

ahojte. chcem sa vás kočky opýtať po akom čase sa vám podarilo otehotnieť po MA? Ja som týždeň po ☹ a už teraz sa neviem dočkať, kedy to budeme môcť skúsiť znovu a ešte viac, kedy nám to víde. A dúfam že šťastlivo až do pôrodu.

angellinka
8. okt 2007

loss ty si posla konika v 10tt alebo podla tvojho menzesu.
Ja som teraz v 10.tt,a ked sme boli na ultrazvuku minuly tyzden(9 tt) mali smne 1.96 cm,a lekarke sa to velmi nezdalo,ze by to uz mohlo byt vacsie.Aj ked na moj vypocet-velksot sed

angellinka
8. okt 2007

janka3-ja som mala tiez MA,a po troch mrchach sme sa zacali snazit a otehotneli sme na prvy sup,a dufame ze teraz uz bude vetko v poriadku.
nechaj maternicu chvilu zotavit,a ked sa na to budes psychicky citit,dajte sa na to🙂

h0blinka
8. okt 2007

Cute tehulky baculky,
dnes sme boli na 4D, male bolo hanblivucke a malo svoju zabavku, cuckalo si cievku v placente a nechcelo nam tvaricku ukazat.
Ale objavili sme susurku takze to je jasné dievcatko 😀 😀 😀

angellinka
8. okt 2007

blahozelam hoblinka!!!To musi byt neuveritelny pohlad!

loss
8. okt 2007

hobi gratulujem 🙂

angellinka
8. okt 2007

lossik ty si v desiatom tyzdni?

lucka0122
8. okt 2007

ahojte ste tu niektora_"

veva1
9. okt 2007

dobre ranko 🙂
losik 53 😀

angelika losik sa nejako neukazuje tak ti odpoviem za nu.10 tt je podla datumu mrsky,vo stvrtok bola u dokiho ,povedal jej ze je 6+7,takze o tyzden menej.Male losicatko bolo vtedy 1cm velke. Od vtedy mozes kazdy den pripocitat 1mm,takze teraz zaciatkom 9tt ,moze byt losicatko 16 mm velke 😉

neznasam inac ked doktor pusti ako v tvojom pripade hlasku ze sa mu zda nejake male 😒 Tak nech to potom aj vysvetli ,ako to mysli. Ci ze ovulka musela byt neskor,alebo to ci ono.Ale nie ze ty prides potom s obavami domov. Nic sa neboj male angeliciatko je velke akurat. Drzkajte sa.

lante
9. okt 2007

Vevi ja už len 9 😀 😀 😀 😀 😀

veva1
9. okt 2007

sa maaaas 😀 😀 😀 😀

lante
9. okt 2007

Od zajtra začínam brať homeopatika na lepšie hojenie, tak som zvedavá či to zaberie. 😅
Ako sa darí tebe a Tomáškovi 😀

veva1
9. okt 2007

mame sa fajn,aj ked nam uz je trosku dlho,no sme sa dohodli ze este aspon mesiac musime vydrzat 😀
a ty ako strach? vsetko doma pripravene? budes potom sama ,alebo pride mamina ci svokrusa?

jess28
9. okt 2007

Ahooojček kočenky, tak do tejto témičky už patrím aj ja. 😉

veva1
9. okt 2007

jessik,kedy zmenis pas? Kedy ides k dokimu?

inac mat brusino je riadna vyhoda,v nedelu som utierala prach a ze co mi to tak rychlo ide,pozriem do zrkadla a cele brucho zaprasene 😀
alebo keby som bola sama tak u nas nenajdete ani smietku na zemi.Kazda mi konci na bruchu 😀

lante
9. okt 2007

Strach.....neviem, či strach, skôr by som povedala, že sa psychicky pripravujem na novú jazvu, ktorá bude bolieť, ale pevne verím, že túto bolesť bude zmierňovať pohľad na naše vytúžené bábo.
Nachystané je už všetko, len ešte včera som neodolala a kúpila som mu jedny gaťuše-menžestráky a bodynko-rolák....asi by som už nemala chodiť do obchodov... 😀 😀 😀 , akurát sa to snažím nafotiť a pridať do albumu.
A mamina bude potom doma. Keďže náš domček a ich dom je prepojený a má spoločný vchod, tak mamina bude u seba a zároveň aj pri mne. Len ju škrie, že ho nebude môcť objímať. Zistili jej pľúcne chlamýdie, takže sa nesmie bozkávať 😀 😀
Ale myslím, že mi bude stačiť ak sa mi postará o domácnosť, či už navariť alebo upratať. Feri má totiž teraz dosť roboty a toto by už nezvládal.

lante
9. okt 2007

Vevi, ja sa tiež teraz bežne zakickám na bruchu.....má to aj výhodu, nemusím sa ohýbať a zbierať či utierať to zo zeme.

jess: Vitaj 🙂

jess28
9. okt 2007

Vevuš: no vo štvrtok idem na krv a na ultrazvuk asi tak skoro nie - teda asi až tak niekedy 9-10tt. Asi moc skorej tam toho veľa neuvidí.
Poslednú mrchu som mala 6.9. - to by podľa mrchy znamenalo, že som v nejakom 5tt, nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre