Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

vilkakatka
22. máj 2007

Tak teda bude Vilko alebo Adelka...pre dnesok rozhodnute 😉

lante
22. máj 2007

tribit: žeby?? Žeby babka už vtedy bola bezzubá a bolo jej zle rozumieť? 😀 😀 😀 😀
Emma: Tak to je "priekak" keď ti kvôli tomuto neprejde meno Martin.

keikei
22. máj 2007

vilka, pre dnešok? a zajtrajšok ? 😀 😀 😀 😀 ale nie, možno to ešte zmeníte. ale ak nezmeníte, tak sú to celkom pekné mená. my sme pri prvom tehu menili mená dosť často. a nakoniec sme dali úplne iné, ktoré sme na začiatku ani "nevideli" v kalendári 😵

cucuska
autor
22. máj 2007

EMMA A preco nedávaš fazulke meno Martin keď sa ti tak veľmi páči 😀

mimima
22. máj 2007

Mne sa páči Jakub a dievčenské neviem, sranda, lebo predtým som nevedela vybrať chlapčenské a dievčenských som mala veľa. To bude asi tým, že nad týmto ešte vôbec nerozmýšľam, mám času a času. No a teraz máme už o jedného mudrlanta viac. 😀 Takže neviem ako to dopadne. 😀 😀

vilkakatka
22. máj 2007

Babulky, dnes som si nafarbila obocie a chytilo mi nejak na cierno...vyzeram ako Breznev 😀 ...esteze nejdem do prace a budem ho poctivo drhnut 😅

emmaelzer
22. máj 2007

Muz je z Kosova, a baby z jeho rodiny maju niektore dobre napady, mozno nieco vymyslia. Ale v podstate, aj ked muz nesuhlasi, nakoniec bude aj tak ako ja chcem...ale s tym Martinom by som ani radsej nezacala, nezalezi mi na tom viac ako na mojom drahom, a nechcela by som aby mu do hlavy prisiel nejaky ten chrobak

keikei
22. máj 2007

vilka veď si tmavovláska, to by nemalo vadiť predsa 😉 leda, že by si si ho spravila nechtiac hrubšie, tak to je iné 😀 😀 😀

vilkakatka
22. máj 2007

Emmka, nevies, ci tu nebudu mat problem zapisat aj cudzie meno???

keikei
22. máj 2007

babulky moje, budem končiť, lebo robotka mi neutečie a treba upratať. dnes som si tu s vami supeeeeeer pokecala a hrozne sa teším s novými tehulkami 😵
majte sa krásne, papapapapapapapapapapááááá 😀

vilkakatka
22. máj 2007

Papa Keikei a ked poriadis, tak prid aj ku nam 😀

mm1
22. máj 2007

JA TIEZ KONCIM. MAJTE SA TU KRASNUCKO TEHULIENKY.... 🙂

mimima
22. máj 2007

maj sa kei, aj k nám by si mohla skočiť, máš to bližšie ako k vilke. 😀 😀

emmaelzer
22. máj 2007

vilka a kde ho chces zapisat?

mm tak sa opatruj
kei papa a nezabudni na foto

vilkakatka
22. máj 2007

Viem, ze sa tu musi babatko registrovat a tiez, ked sa ma spytaju v porodnici, ze ake menu mu zapisu do karty???

emmaelzer
22. máj 2007

vilka si nemyslim, ze by to bol nejaky problem, ved vseliake cudzie mena, s ktorymi som prisla ja do styku v skolach.....

cucuska
autor
22. máj 2007

kto tu ostal???

emmaelzer
22. máj 2007

ja cucus, len uz nie na dlho, musim nieco porobit na zahradke, dnes mame krasne pocasie, chcem si to trochu uzit

mimima
22. máj 2007

ja som tu, no už mi cucuska napíš ako si to oznámila mužíkovi. 🙂

cucuska
autor
22. máj 2007

mimima zas som mu zavolala no nevydržala som to 😅 a povedal : Ja som to vedel síce neviem akot o mohol vedieť ale veď ti chlapi

emmaelzer
22. máj 2007

cucuska, moj muz to tiez vedel, preto som si aj spravila test, lebo hovoril, ze som teho...

mimima
22. máj 2007

😀 😀 😀 Ja tiež, keď som prišla ráno do kúpeľne s divnejším úsmevom ako obyčajne, tak hneď vedel. 😀

cucuska
autor
22. máj 2007

ale on sa len robil lebo nevedel čo má na to rýchlo povedat ako reagovať

emmaelzer
22. máj 2007

a ti chlapi, vzdy musia mat posledne slovo...."ved ja som to aj tak vedel"...

cucuska
autor
22. máj 2007

EMMA PRESNE TAK AKO HOVORÍŠ A PÍŠEŚ 😀 😀

svetluska.p
22. máj 2007

kockule, a co ste tisko? je vaaam teplo dievcicky? 😀 😀 😀 😀 😀 . Ja sa chystam na spining, lebo starky echce ist so mnou bikovat.
Babulky, najradsej by som sa uz tehulkala, aby som sa mohla tlacit cokoskou bez vycitky 😀 😀 😀 😀 . Ale nie, popravde, dufam, ze nebudemmat cokoladove chute. min. tehu som vobec na sladke nemala chut. Monoz sa najblizsie tehotenstvo zblaznim za sladkym, xixixixixi. A co mate nove? Pisala mi losicka, uz je po laparke. Som smutna, ze je medzi nami tak malo. vlastne skoro vobec nie. Losulka skonstatovala, ze zo starej potratovej party sme ostali uz len my dve, co cakame na bociana.... Sme cakanky
😀 .

svetluska.p
22. máj 2007

mimimus - a ty si uz v pohodke? u dokiho si kedy bola? al ta to este len caka? vidim, ze tisvieti krasne 7 tt 😵 . Uzivaj si .

cucuska
autor
22. máj 2007

ja som tu sama 😉

kikinka
22. máj 2007

ahojte tehulky , tak to sa velmi tesim ze nas je stale viac a viac po missed, rok 2007 je teda nas 😵

cucuska
autor
22. máj 2007

kikinka je nᚠmአpravdu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre