Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

cucuska
autor
23. máj 2007

teuska co sa stalo??? Bože drZim ti moc moc palce

mm1
23. máj 2007

babulky, teuske musíme všetky držať palce. má zvýšenú teplotu, začala špiniť.... dúfam len, že išla na pohotovosť včera.

veva: ahojky vevka, nechaj vysávanie na mužíka 🙂)))))

cucuska: haloooooooo?

cucuska
autor
23. máj 2007

bOžE TEUŠKA mojko moj myslím na teba a držim ti moc palce

mm1 ahojky

mm1
23. máj 2007

cucuska: no už som myslela, že si ma tu nevidela ☹

cucuska
autor
23. máj 2007

MM1 TEBA TU PREHLIADNUŤ. nO DNES MI NEBOLO ZLE RÁNO ALE asi to prichádza

mamik
23. máj 2007

Ahojte babulky.
včera som stihla len čítať, lebo odkedy má Cucuska // tak pribúda spoň po 4 strany denne 🙂
Cucus, myslím, že je dobre, že si na PN. Fakt peniažky za to nestoja. aj ja som PN hneď ako som sa dozvedela, že nám to vyšlo. istota je istota. a do Tatier určite choď, len ti to prospeje. samozrejme ak sa nbudeš veľmi premáhať.. Ja keď som čakala malého (v r.2003), tak som bola doma od začiatku 3.mesiaca. Bola som PN a riskla som aj dovolenku v Chorvátsku, často sme chodili do Tatier a vonku som bola skoro celé dni. vychádzky som si vôbec nepýtala. Nejako som sa nebála. vždy vieš poprosiť napr. zubárku, aby ti dala papier. Podľa mňa tehotná žena potrebuje aj pohyb a hlavne čerstvý vzduch.. Ja som bola celé tehotenstvo veľmi aktívna a myslím že aj preto som mala rýchly a ľahký pôrod..🙂

teuska
23. máj 2007

Ahojte babulky 😅 Som rada, ze ste na mna mysleli. Lekar mi dal utrogestan a mam lezat. Vraj je to hroziaci potrat. Babo malo 4 mm a bilo mu srdiecko. Povedal, ze je to este male a nic ine sa neda vidiet.

veva1
23. máj 2007

mm muzik je kazdy den v praci a v tejto horucave ma toho dost. Sedi cely den v aute bez klimy. A okrem poupratovania aj to len takeho vonkajsieho a sem tam navarenia nic ine nerobim,vsetko je na nom. Tak sa mi patri dnes aspon povysavat a na veceru upeciem len zemiaciky. No neviem ci uz nie na obed.

svetluska.p
23. máj 2007

teuska - moja, myslela som na Teba. Som rada, ze si ok. Len sa pekne setri a nozky vyloz na lustrik a lezaj. Nic nerob! Vsetko bude dobre. Super, ze drobcovi bilo srdiecko 😀 .

mm, vevca, cuci - ahojte bombulky 😀

teuska
23. máj 2007

babenky mne sa zda to babo velmi male, ale ved minuly tyzden este nebolo nic vidiet. Dufam, ze sa udrzi. 😉 🙂

veva1
23. máj 2007

teus tak pekne oddychuj,presla som tym tiez. Doky mi vtedy povedal,pokial vevuliak rastie tak to nemusi nic znamenat. Potom to preslo a nasla som si o tyzden na papiery krv. No a vevuliak rastol. Drzim palceky,aby nasiel aj teusiak
silu bojovat dalej. 😉

svetluska.p
23. máj 2007

teus - a ty si aka velka? mas viac ako 170 cm? ak nie, bude to drobec po mamci 😀 😀 😀 .

mamik
23. máj 2007

Teuska viem presne ako sa teraz cítiš. Veľmi ti držím palce, aby všetko dobre dopadlo. Snáď to bábo ešte dobehne a dorastie. tak mu teraz pomôž. pekne lež a oddychuj. a hlavne kľud, aj keď sa to síce ľahko hovorí, ale myšlienky máš teraz určite kadejaké.. myslím na teba..

janninka
23. máj 2007

dobre ranko vsetkym 😀

teuska
23. máj 2007

Dakujem vam babulky za podporu. Neviem co by som si bez vas pocala. Ja verim, ze ovu bola neskor a aj neskor som otehotnela.

veva1
23. máj 2007

teus je jedno ake velke hlavne ze narastlo. A za tyzden 4mm je uplne normalne.
no ja uz idem makat 😎

teuska
23. máj 2007

Ja si idem lezkat a tie nohy si asi naozaj dam na luster 😀 Ahojte

janninka
23. máj 2007

teus, tak sa drz a oddychuj 😉

cucuska
autor
23. máj 2007

mamik ďakujem
teuska už ti je lepšie???

mm1
23. máj 2007

teuska: pekne oddychuj a nic nevymyslaj. teraz je to potrebné!!!!!!!!!!
myslím na teba. 🙂

vevka: tak pekne poupratuj, ale pomaly dobre? ziadne prehánacky.... pre istotu. 🙂

cucuska: mas IP-ko.

svetlus: ako dnes???? pozerala si pink garden?

svetluska.p
23. máj 2007

mm - no dnes som nejaka vyrehlena. dufam, ze ma to neprejde 😀 . hej kukala som ordinaciu, ale bojim sa, aby ma to nechytilo. ten serial myslim. nereze mi tam vajda a fialova..... 😝 . vajda je taky slizos. beeeeeeee.

vilkakatka
23. máj 2007

Dobre ranko babulky 😉

Ja som mala celu noc suchoty hrdle, potom som pila a nasledne na to behala cikat celucicku noc 😕 ... dufam, ze to uz prejde 😵

Teuska, tak pekne oddychovat...dolezite je, ze srdiecko bije 😉

cucuska
autor
23. máj 2007

Teuska oddychuj a šetrite sa obaja 😉
Svetlus mne sa ľúbi dr. Gregor keď sa tak usmeje to by bol gynekológ 😀 😀 😀 😀

mamik
23. máj 2007

mamulky, nedali ste si niektorá v sociálnej poisťovni dobrovoľné nemocenské pripoistenie? ja som si dala a viem že je to výhodné na materskej ale aj pri PN. tak som zvedavá..

cucuska
autor
23. máj 2007

mamik a to čo znemná. Ty nie si zamestnaná???? to nepltí keď si zamestnaná ???

vilkakatka
23. máj 2007

Mamika, ja si to dobrovolne platim...lebo inak by som nemala vobec narok na matersku na SVK(so zdravotnej poistovne som vyhlasena a na SVK nemam odpracovany ani den...teda ak neratam vysku 😅 )...poradila mi to znama, len tu splatku treba pred nastupom na matersku zvysit, aby sa to oplatilo 😉
Teda ja sa do toho ani tak moc nerozumiem, ale tak mi bolo povedane 😅

Cucuska, to je dobrovolne 😉 ...nieco extra...ja myslim platim okolo 300Sk...neviem presne, lebo mi to vsetucko spravuje moja maminka a ja len posielam peniazky 😀

mimima
23. máj 2007

teuska, hlavne že bije srdiečko a že rastie. 😉 Len pekne ležkaj a oddychuj. Držím palčeky.

cucuska
autor
23. máj 2007

teuska nohy hore a ono sa určite udrži verím tomu,veď ho čakám mamička a sestrička

mm1
23. máj 2007

je to presne tak, ako vraví Vilka, ak ´prídete na slovensko, nemáte nárok na materskú, pretože vlastne u nás ste odhlásené zo zdravotnej poisťovne.
to je jedna vec pre zahraničné tehulky.

pre nás ostatné je dobré si to platiť, ak zostaneme tehupretože je možnosť na zvýšenie materskej dávky a rodičovského príspevku na jednej strane a pripoistenie je dobré i z toho dôvodu, že ak sa náhodou stane, že zamestnávateľ zabudne za niektorý mesiac za vás odviesť odvod, nestratíte nárok na príspevok.

svetlus: mne sa tiez nepáči tá kombi, Fialová Vajda... nejako my neseknú....a nesekne mi tam ani Studenková.....
len som nepochopila, prečo Landl a Škrabáková nemôžu mať akože spolu dieťa a pritom sú zdraví....

cucuska: gregorko???? no neviem, úsmev má síce pekný ale nechýba mu ani sebavedomie... a to vyšetrovanie tej tehulky, keď mal problémy s Vlkovou mi pripomenulo niektorých našich dokinov. 🙂

Ufff ale som sa rozpísala 😀 😀 😀 😀 😀

janula_nz
23. máj 2007

dobre ranko bambulky a tehulky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre