Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

svetluska.p
16. máj 2007

mm - aj my ta mame radi a dufam, ze prezentacka dobre dopadne a dufam, ze nikam nejdes. si tu este s nami? siiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

mm1
16. máj 2007

svetlus: áno moja, som tu a v nasej starej téme.... 🙂

svetluska.p
16. máj 2007

no super. tak uz sa prezentacky potom nebojim... 😖 😕

mm1
16. máj 2007

svetluska: ja som prezentovala novy program .... ufff bola to makajda, ale v pohode... len kolegynky, ze rychlokurz geniality, musim zopakovat. 😀

svetluska.p
16. máj 2007

mm - ja idem novy modul predstavit....

mm1
16. máj 2007

svetlus: aký SAP-ovský?????

vedvies
16. máj 2007

ahojte babenky,
lante veru blizi - zajtra zaciname 32.tt 🙂

susik77 - ja depky nemavam, ale placem zakazdym, ked mi niekto pripomenie MA niecim...naposledy v ordinacii v ruzovej zahrade na Nove bol MA a nemohla som to ani pozerat-velmi dobre tam opisali vnutro zienky a pocity s tymto spojene 😔 - dokonca zivota to bude tazka tema, ale treba mysliet +++++++
😀 😵 😀

janula sup-sup zahod smutok a tes sa na snazilkovanie - my mame sexik uz 6 mesiacov zakazany resp. o nicom - vies si to predstavit? uz sa tesim na dobru sexovacku ... prepacte mi tieto slovicka, ale je to tak chi-chi

janula_nz
17. máj 2007

dobre ranko dievcence 🙂

vedvies no 007 odchadza daleko a nevie na ako dlho, takze tak. v noci mi to povedal. este predtym ma chce vidiet a potom nic ☹ tak sa snazilkovat ani nebudem tak skoro.

mimima
17. máj 2007

ahojte babenky 🙂 Ste tu niekto??

svetluska.p
17. máj 2007

caute zenuleeeeeeeeeee 😀

emmaelzer
17. máj 2007

ahojte babule, vedvies, preco mate zakazany sex?

svetluska.p
17. máj 2007

Lebo vieska ma asexualneho doktora, co nema rad sex a zakazuje ho potom paciantkam 😀 .

emmaelzer
17. máj 2007

svetlus presne tak....alebo on nema nijaku zenu, lebo ho nikdo nechce.... 😀

mimima
17. máj 2007

čaute, emmka, čítala som, že ti je už lepšie, super. Na mňa idú zase také návaly strachu, som úplné blbá, ešte si niečo privolám. ☹ emma, ako si sa cítila cca tak v 5tt, pamätáš si? Ja mám stále pocit, ako keby mi tlačilo niečo dole a chcelo to vypadnúť. A stále sa na to zameriavam a neviem sa od toho odpútať a nevšímať si to. ☹

svetluska.p
17. máj 2007

ano, nikto ho nechce, lebo ma mozno pupaaky... 😀

emmaelzer
17. máj 2007

mimina v 5tt som citila, ze moje brucho ma 10kg....bol to taky zvlasny pocit, akoby som mala strasne tlaky v bruchu, bolo to cudne a trvalo to v kuse aj 2 dni....

mimima ukludni sa, vsetko je ok

cucuska
autor
17. máj 2007

svetlus, emma, mimima 😀 😀 😀 čaute a dobré ránečko

emmaelzer
17. máj 2007

ahoj cucus, ako sa citis?

mimima
17. máj 2007

fakt sa musím spamätať. 😉 Najradšej by som skočila k dr.hneď teraz, ale to by bolo aj tak ešte zbytočné.
čau, cucuska.

svetluska.p
17. máj 2007

mimi - neboj. naozaj sa musis prestat takto sledovast. vsetko bude v poriadku. uvidis.

cucuska
autor
17. máj 2007

emma nič extra. Cítim sa tak nejak normálne. Včera som saliečila urologickým čajom. Totiž to v utorok som premokla do nitky a včera ma tak popichávalo vo vaječníku.

a ty ako???? už ti je lepšie???

emmaelzer
17. máj 2007

uz od vcera je mi lepsie, normalne sa zacinam aj obavat...

dufam, ze ta popichava vo vajecniku, lebo tam je uz babo... 😉

mimima
17. máj 2007

svetlus, emmi, musím vás poslúchnuť. 🙂
cucuska, kedy nečakáš mršinu? 😉

emmaelzer
17. máj 2007

mimima kolky si tyzden?

cucuska
autor
17. máj 2007

emma keby som tak mohla o 5 dní nazrieť do budúcnosti 😀 😀 😀 hneď by som ti napísala, ži dojde mrcha xixixixi.
To som rada že ti je uŽ dobre. Tú 9 ti tam hore tíško závidím
mimima: v utorok 😒

cucuska
autor
17. máj 2007

ozaj mimima kedy pehodíš pas???

emmaelzer
17. máj 2007

cucus, 5 dni uz nie je vela...myslis, ze tento krat to vyjde? bolo vela sexu? 😝

cucuska
autor
17. máj 2007

emma ja radšej už nemyslím ☹

mimima
17. máj 2007

emmi, neviem asi tak v 4tt alebo 5tt 🙂
cucus asi až po 1.návšteve dr.,keď bude vsio ok. Nejako sa bojím spraviť tento krok. 😲

emmaelzer
17. máj 2007

cucus, ako dlho to je uz od potratu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre