Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

keikei
13. nov 2007

a ešte kópiu sobášneho listu nezabudnite 😉 😉 😉

mm1
13. nov 2007

ahoj keiík🙂

emily3
13. nov 2007

kei soory..uz sa mi tie mena pletu. 😅
nasa Mon mala 2 apol roka ked sa narodil Marek. a narodil sa pred hodami, takze u nas boli kolotoce. Malej som hovorila ze sa narodi babatko a pridu kolotoce alebo opacne. Mon asi po mesiaci, dvoch stale hovorila, pridu kolotoce a narodi sa babatko 😀 , chvilu jej trvalo ze babo uz je tu. a tiez mi pomahala ale vzdy vyzadovala pozornost ked som kojila, alebo nieco okolo Mareka...
teraz si to viacej uvedomuje ze budeme mt babatko, mam pocit ze Marekovi to este velmi nedochadza, ale on zisti ked sa narodi ze uz nie je najmladsi a ze sa netoci vsetko okolo neho 😵

veva1
13. nov 2007

vidis o tych origo dospelackych podlozkach som nevedela ze to dostat kupit.No tieto aspon ak neminiem tak vyuzijem pri bubakovi.Keds om lezala po MA tak ich mali,aj ked som bola na jiske,tak neviem uvidim.
kei tak to si si pekne o 10dni skratila 😀 ,keby som sla tak ja tak rodim o 8dni,to by bol Tomo skorpion,no a ja chcem radsej strelca tak pockam este 9dni.Ale naozaj ja som rozhodnuta 1.12 o 9,00 zazvonim v porodnici a o 13,00 bude Tomasko na svete 😀

emily3
13. nov 2007

veva kraaasna predstava, tak drzim palce aby ti to vyslo 😀

mm1
13. nov 2007

vevi: taaak to je fakt super predstava, ze od 9.00 do 13.00 tu Tomasko uz bude 🙂

keikei
13. nov 2007

ahoj magdi 🙂

emily, Tatianka zatiaľ nežiarli, ale isto to príde... len je nesvoja, keď Natálka veľmi plače. včera sme mali taký perný večer, plakala od 20h do 22h, asi ju bolelo bruško. Tatianka nemohla ani zaspinkať 😒

vevik, tak držím palec, aby to tak bolo...podľa tvojho želania 😉

emily3
13. nov 2007

mm1 preco nie? nie vsetky porody idu podla knizky...vsetky su indivindi...Malu som rodila s prvou dobou do 5 hodin a Mareka za tri a pol hodky...takze ked sa mi to tak uzasne skracuje pocitam ze teraz rodime doma 😀

veva1
13. nov 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀

emily3
13. nov 2007

lucim sa mamulky...povinnosti volaju, ale este nakuknem vramci relaxu. drzte sa a majte kraaasne 😀 😀 😀

keikei
13. nov 2007

babulky, ale tentoraz už musím naozaj ísť...
papa 😉 😉 😉 😉 😉

mm1
13. nov 2007

keikei: ale je krasnucka... pozerala som si fotecky v tvojom albumiku.... a je super, ze mas dve babulky dievcata... 🙂

emily: hihihi... ze doma... no ja len ze Veva rodi Tomaska po prvy raz, to by sa asi zapisala do Guinessky... 🙂

veva1
13. nov 2007

emily,inac naozaj ty davaj pozor,uz pri prvom naznaku utekaj 😉
babule idem trosku k tv,kedze ma dnes veget den bez doktorov tak si idem pripomenut zlate casy,ake som mala cele tehu.Zajtra zasa presedim cely den v cakarniach.
dnes varim zeleninovu polievku a sulance so struhankou 😝 😝 😝 😝

pekny den a super ze sme sa tu dnes takto zisli v takom pocte 😵

mm1
13. nov 2007

tak ahojte mamulky.... 🙂

emmaelzer
13. nov 2007

vevus, dik, ze by si namna cakala,si strasne zlatucka, ale ja ti uz zas prajem, aby si zdrave babenko drzala v naruci a ked uvidime foto, bude sa nam lepsie cakat a bude nas to motivovat , ze uz len par dni a aj my ho budeme mat doma
co sa tyka tych nemocnic, tu je tak strasne vsetko prepchate, zeby si to nemohli dovolit, ale samozrejme domov ides, len ked je vsetko ok...

vilkakatka
13. nov 2007

Ahojte Babulky, uz tu asi nikto nie je, ale aspon vas pozdravim 😉

Takze poradie porodov: Vevka, Emmka, potom ja alebo Janinka, Emily, MM1, ...
Dufam, ze som na nikoho nezabudla 😎

loss
13. nov 2007

vilka a po MM1 este cucuska 😵 ,potom je ticho a potom ja 😀

loss
13. nov 2007

juj este po cucuske trpezlivka 😵

vilkakatka
13. nov 2007

Dakujem Lossik, ze si ma trosku opravila...takze pisem znova...postupnost porodou (a nepripusta sa ziadne predbiehanie...) 😀

Vevka, Emmka, Vilkakatka, Janinka, Emily, Mm1, Cucuska, Trpezlivka, Loss... 😵

mm1
14. nov 2007

ahojte babulky, nie nie, cucuska a potom az ja 🙂 a trpezlivka po mne a potom ti lossik...
cize postupnost je takato

Vevka, Emmka, Vilkakatka, Janinka, Emily, Cucuska, MM1, Trpezlivka, Loss, Jess, Zuozi, Slonnicek, Maruska

emily3
14. nov 2007

mm menim poradie my palnujeme mat novorocne babatko takze 1.1.2008 bude nase tu 😀 😀

emily3
14. nov 2007

takze sa nam to potvrdilo ze rok 2007 bude plodny, pozrite kolko babatiek sa k nam chysta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emily3
14. nov 2007

jeeej zienky uz mi svieti 33tt to.j ze o 7 tyzdnov je tu nas drobec...a ja nemam nic pripravene 😲

veva1
14. nov 2007

u trpezlivky v albume je tabulka aj s terminom porodu 😉

ahojte inac 😵

dnes 17 😨

loss
14. nov 2007

vevus 17 super
a MM1 takze som 9-ta v poradi to moze byt vsetky ma poucite co mam robit a na porodnicu pojdem namakana 😀 😀 😀
ja potom poucim Jessik,Zuozika,Slonika a Marusku 😵 😵 😵

emmaelzer
14. nov 2007

No pekne ste to zhrnuli...uvidime vsak ako sa rozhodnu o tom poradi babatka. 😉

lante
14. nov 2007

Vevi, to už máš za pár 😉

Vilík bude mať v pondelok už mesiac 😵

h0blinka
14. nov 2007

lantiik, cau, kokoos ako to bezii, letii 😀 😀 velky chlap

loss
14. nov 2007

lante vazne to leti uz je cely chlap z neho 😵

keikei
14. nov 2007

ahojte tehulky 😉

tuším tu zrovna nik nie je, tak vás pekne zdravím aspoň 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre