Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

veva1
14. nov 2007

dobru noc lucul,dobre sa vyspinkajte 😉

loss
15. nov 2007

ahojte vevus dnes mam 179 dni do porodu 😅 a ty???????

veva1
15. nov 2007

16 😀

loss
15. nov 2007

to je cislo uz sa chystas?

veva1
15. nov 2007

uz som nachystana,ale Tomasko este asi nie

loss
15. nov 2007

No tomu to moze v havke hocikedy preblesnut a uz aj idete 😵

veva1
15. nov 2007

joj losik celu noc sa mi s nim snivalo,uz viem aj ako bude vyzerat 😀

loss
15. nov 2007

to je super vevus uz aby sme ho videli aj my 😉

tribitka
15. nov 2007

ahojte mamuľky budúce... 😅
loss, u vás je fakt tolko snehu????? 🙂 🙂 🙂

lucillienka
15. nov 2007

jeej....som založila zbytočne túto už existujúcu tému...

ja som mala na Valentína 14/7/07 missed abort a teraz sa veľmi snažilkujeme o babetko, tak sa trošku bojíme či bude všetko OK, resp. čo máme urobiť aby všetko dobre dopadlo....

mimochodom....znamená predchádzajúci MA že budem na rizikovom ?????

veva1
15. nov 2007

ahoj luci,niektori doktori to riesia hned rizikovym,ale vacsina nie.Mne to pride ze MA sa stava nejaka bezna zalezitost,ktora sa celkovo neriesi nijak.Myslim pre doktorov nie nas zeny.Verim ze sa vam coskoro podari a budes tehulka az do uspesneho konca 😉

lucillienka
15. nov 2007

Ďakujem veva... 😵 snáď to pôjde rýchlo....vysadila som tento mesiac antikoncepciu, a teraz to je len na prírode...tak ťuk ťuk ťuk...nech to vyjde a tentoraz až do úspešného konca...

angellinka
15. nov 2007

lici.mna dala moja lekarka hend na rizikove.Ale ked tak pocuvam okolo seba,vela zien si tym preslo...drzim palce

emily3
15. nov 2007

lucilienka nemusi ta dat na rizikove...ja som siesty raz teho a z toho som mala 3xma..ale ani raz ma nedal rizikove...ak je dieta vporiadku tak as nic nestane..ale ak tam nieco je aj tak by som potratila ci som doma alebo nie.
drzim ti palceky aby ste sa co najskor tesili z noveho zivota 😀

tribitka
15. nov 2007

lucilienka, tak ako písala emily, to že si po MA neznamená že budeš hned na rizikovom....ak bude tehu v poriadku, nie je na to dôvod.... 😉

veva1
16. nov 2007

ranko 15 😅

emily3
16. nov 2007

dobre ranoko veva krati sa ti to 😀 Tomasko bude zimne babatko, prajem ti prazdnu a odhrnutu cestu do porodnice

emmaelzer
16. nov 2007

veva, tak ako, klesa ti uz brusko? da sa to citit?a co kontrakcie? ja som zas mala vcera dost silne.

veva1
16. nov 2007

emily dik 😀 ,prave som vcera s muzom riesila co ako ked bude na dvojdnovke

emus ja nic nebadam.Sem tam ma zaboli brusino ako pri mrche a to je vsetko.Cez den sssa citim ako by som ani tehu nebola,ale noci su strasne.Uz budem rodit asi kazdu noc a to aj viec krat za sebou.Vcera som bola u dokiho v nemocke a nemal volnu kozu tak som bola na porodnickom.Dve zenule boli na cakacke a ked som pocula tie stony a predychavanie,tak mi nebolo vsssetko jedno. 😀 Hrdinka 😀

emmaelzer
16. nov 2007

veva, tie bolesti brucha su kontrakcie, a mali by byt kazdym dnom silnejsie.
Ono to je normalne mat strach, ale uvidis, ze ked to pride na teba, nebudes mat cas sa bat, tak sa budes uz tesit na Tomaska

veva1
16. nov 2007

ved keby prisiel tt dozadu,tak som ani ziadny nemala 😀 ,iba respekt.A teraz ,joj nejako mi je fajn aj tehotnej 😀 Ale tesim sa velmi,len cim dlhsie to trva tym viac premyslam 😀
idem k doktorovi,na rehabilitaciu,zastavim sa na obed.Zatial pa

mm1
16. nov 2007

ahoj emmka, tak ako moja?????

emmaelzer
16. nov 2007

mm vsetko ok, zavidim vam ten sneh, tu je krasne slnecno, aj ked velka zima...a stale viac soferujem, uz aj sama...
a co ty?

mm1
16. nov 2007

no super super emus, chvalim to soferovanie, vidis, ja som ti vravela, ze ide len o to, rozjazdit sa a ze to pojde i same... tak super, a ked pride drobcek, tak sa ti to bude hodit dvojnasobne 🙂

ja niesom z toho snehu nadsena, lebo vies ako je to v Ba, trocha snehu a pohroma na cestach,,,, kazdy rok problemy s cestarmi... no des a hruza...

my? celkom dobre, v pondelok idem na kontrolu, tak dufam, ze budem mat nove infosky... a vcera prisiel i kocik, len si ho musime ist este vyzdvihnut... 🙂

emily3
16. nov 2007

veva neboj sa zvladnes to...a to ze kazdu noc mas kontrakcie to sa pripravujes na porod...len potom treba odhadnut tie prave...je zaujimave lebo nikdy nevies kedy to pride... 😀

emily3
16. nov 2007

zienky ak ste doma zapnite si stv2 pojde tam Gombik...natacali v skokke kam chodia moje deti a mala by tam byt Monika

emily3
16. nov 2007

uz to skoncilo a Marek sa rozreval ze jeho neukazali 😨 , ale natacali u 4takov a on je prvak...tak si musi trosku pockat...

emmaelzer
16. nov 2007

mm tak to gratulujem ku kociku. Tak skus pridat foto do albumu. Co sa tyka toho soferovania, zatial to je len tam, kde poznam cestu a som si ista, ze budem mat miesto zaparkovat....ale aj to je pokrok

emily ak si dobre pamatam, ty si bola na 3D sone, kedy pridas foto?

emmaelzer
16. nov 2007

emily tak som si pozrela album, no je to uzastne, tak krasne vidno tvaricku. Mas krasne deticky

emily3
16. nov 2007

emm mam sono aj 20tt ale pri stahovke sme dali vsetky cd do krabice a teraz ani srnka netusi kde to je. dufam ze ho najdem a pridam foto na porovnanie ako drobcek rastie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre