Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

janninka
11. dec 2007

no veru, za chvilocku. uz sa neviem dockat 🙂
ahoj emily, ja idem tento tyzden este posledny krat k svojmu lekarovi. A potom uvidim...

mm1
11. dec 2007

to sa asi uz ziadna z nas nevie dockat.... 🙂

sloniiicek
11. dec 2007

jej baby, ja vam tak zavitim, ze uz ste tak daleko. aj ja chceeeem. 😉 zda sa mi to tak hrozne nedosiahnutelne. 😎 ale dufam, ze to rychlo ubehne a hotovo. 😀

mm1
11. dec 2007

počkaj počkaj Adi, až prefrnkneš 20 tt tiež som tomu neverila a Veva mala pravdu,,,, teraz to letí strašne rýchlo....

sloniiicek
11. dec 2007

tak to dufam, ze to tak bude. 😉

mm1
11. dec 2007

nebojkaj

loss
11. dec 2007

vazne no uvidim aj mne sa zda ze je to hrozne daleko

mm1
11. dec 2007

lossik: pockaj, co my napises o 3 tt ako to leti

loss
11. dec 2007

no len nech leti ja uz chcem malicku ´varovat 😵

lucka0122
11. dec 2007

ahojte maminky...tak od dnes zaciname 18tt...ako to rychlo leti...vsak?aspon uz negrckam som rada....

penelope2066
11. dec 2007

ahoj luckaé0122 ako sa ma babo?

lucka0122
11. dec 2007

ahoj no hadam aj dufam ze dobre....a ty ako?

loss
11. dec 2007

lucka cauky no coskoro mame za sebou polovicu ta druha bude super lebo babetko uz budeme citit 😵

sloniiicek
12. dec 2007

jej lucka - my sme opisovali, ako sa nam to vlecie a ty paradoxne, ze ako ti to leti. 😀 😀 😀 to je sranda. 😀 kazda to bere asi iank.

loss - ja pocitujem presne to iste ako ty. tiez by som chcela, aby uz bol jul. 😉

keikei
12. dec 2007

ahojte tehulienky 😉
ako sa máte? čo robkáte?

keikei
12. dec 2007

nikde nikoho? kde ste všetky? asi v postielkach v teplúčku... 🙂

keikei
12. dec 2007

tak sa majte krásnučko a opatrujte svoje brušká 😉
papa 😵

mm1
12. dec 2007

ahojky keikei... 🙂

emily3
12. dec 2007

ahojte mamulky...dnes mam pocit ze idem rodit. rano som bola na cviceni pred porodom, a miesto toho som tam len funela, co mi stale tvrdlo brucho, uz sa leeedva hybem... 😖 🤐

vcera sme sa konecne prestahovali..konecne sme spali na nasej posteli a deti zatial v obyvacke na roztahovacom gauci, ale neprisli k nam az rano....vychutnavali sme si z muzom nasu prvu oficialnu samostatnu spalnu bez deti 😀 .

svetluska.p
12. dec 2007

caf emilyy, ako sa mas?

emily3
12. dec 2007

svetluska hrozne, tvrdne mi brucho, mavam krce v nohach, ledva sa hybem...skor kotulam. 😨 , uz to chcem mat za sebou

loss
12. dec 2007

emily uz coskoro 🙂
slonik no a to mame este dost daleko do porodu,inak sa mas ako?

lucka0122
12. dec 2007

ahoj lossik predvcerom som citila uz pohyby a tak je to uz kazdy vecer.....krasne...

penelope2066
12. dec 2007

ahoj lucka si tu?

sloniiicek
13. dec 2007

emily - pekne sa drzkaj a uz doma nic nerob len sa vyvaluje v postielke. lebo uvidis, ze takymto tempom porodis este pred vianocami!!!!! nech sa pekne manzel o teba poriadne stara!!! a uz ziadne upratovanie a stahovanie. 😠

loss
13. dec 2007

emily davaj na vas pozor lebo ozaj budu vianoce v porodnici
lucka to je super 🙂 ja skor rano a ked sa najem 😵 a mozno to este nemam pohyby boze ja som hrozna ja to vobec neviem
slonicek a co ty kedy sa kona dalsia kontroa?

loss
14. dec 2007

kde ste tehulky a mamulky?

emily3
15. dec 2007

ahojte mamulky co noveho? dva dni som sa nemohla dostat na konika, uz mam obstaky.
babatko si kopka a neskutocne ma tlaci a pricvikava vselijake nervy...cvici so mnou 😖 vecicky este nemam pripravene ale chcem spreacovat muzicka aby mi kupil taky prebalovaci pultik s komodou pre babatko...uvidim ci sa mi ho podari presvedsit...

loss
16. dec 2007

ahoj emily teda najvyssi cas sa uz chystat 🙂

emily3
16. dec 2007

ahojte mamulky, ako vikendujete?
emma ako sa mas? co babo este neklope???

loss iz budes v polovici a zachvilu budes mat babatko v naruci ani sa nenazdas 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre