Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emily3
21. máj 2007

cucuska to je super...ja som mala taku istu sice slabsiu ale bola tam.
a teraz si ani nemusim robit...moj zaludok hovori jasne.
a vydis...uz si si na sucho nacvicila behanie WC 😉 , tak a mozes naostro 😀 😀

mimima
21. máj 2007

cucuska a ako sa cítiš? Ja som to riskla a tiež som si zmenila snž na 6tt. 🙂 Dúfam, že mi to neprinesie smolu.

maruska
21. máj 2007

Svetluš, to tak nemôžeš brať! Ani si to dávať za vinu, pre pána! 😲
Keby to záležalo len od tej matky..veď koľko je nás takých, čo sme sa nevedeli dočkať, išli sme sa zblázniť od šťastia, a bábätká to museli cítiť, a aj tak sa to stalo...a koľko je takých "matiek", čo robia všetko preto, aby o to prišli, a porodia krásne zdravé miminká...
Hlavu hore, Tebe Emka vyveštila jún, či nie? 😉

cucuska
autor
21. máj 2007

vevulk a držkaj sa držim palce a daj vedieť ako
emily už behám veru naostro to mi ver a veď moja fotka v albume hovorí jasne
mimina osud je osud a čp je raz predurčené sa zmeni´nedá toto viem istotne

mimima
21. máj 2007

ahoj emily, ako sa máš? 🙂

mm1
21. máj 2007

svetluska: my budeme predsa júnovky, tak hlavu hore moja.... 🙂 😉

cucuska: pozerám na hodinky, a mužík je o dve hodinky doma.... som zvedavá na reakciu.... 😀

emily3
21. máj 2007

ahoj mimina 😀 ako sa mam? snazim sa presvedcit moj zaludok ze je vsetko ok a nemusi sa stale zdvyhat a pozerat von. ale inac je to v pohode. musim byt spravne najedena..horsie je ze mi nechuti jest...ale tesim sa lebo je to dobre znamenie ze je ok...
a musela som si prelozit ultrazvuk zo stvrtka az na utorok bud, tyzden. vo stvrtok idem zase na trapnu skusku..

ako rychlo ubiehaju tyzdne ...tesim sa, aj na svojho drobca, dufam ze to bude super sono a uvidim drobca vplnej krase a zivota 😀 a elanu 😀

cucuska
autor
21. máj 2007

no snaŽim sa mu dovolať nevydržim to. ale neberie asi operujú v plnom prúde

mm1
21. máj 2007

cucuska: no to ma teší.... že sa aspoň snažíš... chúďa mužík 😀

mimima
21. máj 2007

😀 super emily, len sa drž. 😀 Ty si tuším nebola na ultrazvuku, že? Vtedy raz tam tvoj lekár zrovna nebol, ak si dobre pamätám. Ja by som mala ísť buď vo štvrtok alebo až v pondelok. Uvidím ešte či budem môcť zdrhnúť z práce. 😀
Ja mám také divné pocity, tlačí mi dosť na mechúr a mávam taký divný pocit keď vstávam zo stoličky. Nemáš niečo podobné?

lante
21. máj 2007

Aj u vás je nebo také bielosivé?? Vyzerá to akoby bol na nebi opar. No vidím to na riadnu búrku dnes.
Jo a aby som nezabudla. Včera sme vylovili všetky ryby z bazéna. Ferík ho aj vyčistil, ešte sa musí vyčistiť nejakou dezinfekciou a potom napustiť. A keď sa k nemu zapoja aj solárne panely a bude až do nedele aspoň tak ako dnes bude v ňom v nedeľu už ideálna voda na čľapkanie pre tehuľku

emily3
21. máj 2007

cucuska..vzdy som si vymyslala ako oznamim tuto radostnu udalost mojmu muzovi. ale vzdy to vyslo inac 😀 asi je najlepsie nechat tomu volny priebeh.

emily3
21. máj 2007

mimina nieco take ano. castejsie chodim na wc a tiez ma tlaci.. niekedy mam pocit ze praskem. a uz teraz sa citim ako slonica 😀 , aj ked nemam ziadne brucho.
vcera som sa pozerala do zdrakdla a moj muz mi vravi...co pozeras? este nemas ziadne brucho." ja viem ze nie ale uz nemam ani to svoje povodne, nezapnem gate 😀 , budem chodit v teplakoch

cucuska
autor
21. máj 2007

emily xixixi 😀

emily3
21. máj 2007

ahojte zienky, lucim sa. Marek sa zobudil, napapa sa a ideme pre Mon do skolky a tak...teste sa 😀 😀

svetluska.p
21. máj 2007

mm - veru, verim , ze budeme moja zlata....
lante - tu je strasne dusno a nebo je take ocelovo sive. citim, ze zas budeme lovit s muzickom v noci blesky, ked bude burka 🙂.

cucus - uz citis nevolnosti???

cucuska
autor
21. máj 2007

SVETLUS ČO JA VIEM ale mám nechuť raňajkovať ale asi necítim nič. je mi dobre len ma strašne silno amoc pichá v podbrušku viac na pravej strane

svetluska.p
21. máj 2007

to sa drobec uhniezduje poriadne 😀 .

lante
21. máj 2007

Cucus, aj mňa dnes stále pichá v pravo dole, tak ako je slepák. No keď si tam stlačím brucho tak nič, pri slepáku by ma to vraj bolelo ako čert. Takže slepák to nebude. Možno to je jazva na maternici po myome, ktorý mi veberali pred tromi rokmi. 😕 No doteraz som ju nikdy necítila.

cucuska
autor
21. máj 2007

svetlus takto ma to ešte nepichalo ani pri jednom tehu až ma v krížoch pichá ale je mi to jedno len nech v januári rodím

svetluska.p
21. máj 2007

cucus - 😀 . neboj, budes...

cucuska
autor
21. máj 2007

lante aj mňa to na strlacnie nebolí

mm1
21. máj 2007

no len to pekne všetky vydržte 🙂 🙂 žiadne pichotanie.... 🙂

svetluska.p
21. máj 2007

😎

mm1
21. máj 2007

cucus: nenahováraj si niečo?????? JASAN????? Už si sa dovolala????? 🙂

cucuska
autor
21. máj 2007

UŽ SOM SA DOVOLALA ja si čo nahovárať nechápem 😀

evelyin
21. máj 2007

Ahojky tehulienka 😀 Ako? 😵

mm1
21. máj 2007

no pichandovanie a tak... a reakcie?????? 🙂

maruska
21. máj 2007

Babenky ja dnes už nestíham písmenkovať. O chvíľu bežím na poradu, to bude zbáava 😒 TAk držte všetky, prosím, palčeky, zajtra som tu ako na konikovi! 😉 ..aj keď tam nebudú tie krásne //...

tribitka78
21. máj 2007

cucus.....??????????????????????????? reakcia manžela????????
veď nás nenapínaj!!!!! 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre