Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

keikei
28. máj 2007

lante, aj ty máš pekný výhľad 😀
no ja dnes robím špagety, celkom si na ne chutím 😵

mm1
28. máj 2007

kei: ahojky mamulka tak ako???

Baby ja som dnes i so svetluskou nejaká smutná.... naozaj..... ☹

keikei
28. máj 2007

ahoj mm, ďakujem ja sa mám fajn 🙂
a prečo si smutná? stalo sa niečo?

mm1
28. máj 2007

Kei: nejako to s tými fazulkami na nás dosadlo,..... fakt. bola som v pohode už ale teraz ma ten smutok zasa prepadá.... neviem,č o to so mnou je..... ☹

lante
28. máj 2007

Kei: to nie je zlý nápad, ale musela by som vybehnúť pre kuracie prsia. Ja totižto robím špagety s kuracím mäskom, tak ich milujem aj ja aj Feri.

keikei
28. máj 2007

mm, to sú normálne stavy, nič si z toho nerob. ako prišiel tak aj odíde, uvidíš. každú babulku, ktorá chce miminko takéto stavy "obchádzajú", vidíš, že nie si sama. ale dočkáš sa, veď to ešte nie je taká dlhá doba, tak nebojkaj 😉

vedvies
28. máj 2007

ahojte babenky 😀 😵 😀 😵

keikei
28. máj 2007

ahoj veďvieška 😉
ako sa máš, čo máš nové? kedy ideš na poradňu?

janula_nz
28. máj 2007

baby co je s teuskou? 4dni sa tu ani neukazala, nemate o nej nejake spravy? naposledy mala nejake problemy a uz ju tu kazdy den cakam, a ona stale nikde ☹

vedvies
28. máj 2007

smutok tu prisiel? 😖
babulky nebudte smutne - ved nie je koniec sveta 😅

keikei
28. máj 2007

janulka veru neviem, a všimla som si, že aj mimima sa tu už pár dní neukázala. dúfam, že sú v poriadku, len nemajú čas sa tu ukázať.
a aké problémy mala teuška?

vedvies
28. máj 2007

keikei zlatko - mame sa dobre, Ninka zacina tlacit na mechur a na lonove dno - tak ma sem-tam zvinie do klbka...
na poradnu idem 5.6. a ty?

mm1
28. máj 2007

vedvieska: nechcem byť hnusna, ale teraz sa ti to vravi uz jednoducho.... ☹ som smutna, ale dúfam, ze to coskoro prejde.

kei: čo mená, už si si to premyslela????

a na teusku myslim i ja....

vedvies
28. máj 2007

mm1 ja viem, ze sa mi to lahko hovori.....ani neviem co na to povedat.....ja som mavala tiez take stavy a mam ich dodnes ☹ ... vacsinou mi pomohli babenky tu - stare vrazdy a missedacky

vilkakatka
28. máj 2007

Uz som tu zas 😉

A zase som hladnaaa 😝

lante
28. máj 2007

mm ja som tiež vždy mala pocit, že tehotným sa to ľahko hovorí, je to pravda. Ale iba v tom, že tehotné už nečakajú na dve paličky no vedia si poväčšine predstaviť aké to je. Teda kočky z tejto témy určite. Pevne verím, že to už u teba nebude dlho trvať. Ja som otehotnela, keď som mala z toho snaženia a neúspechu asi najväčšiu depku.

keikei
28. máj 2007

veďvieš, ja idem 12.6. a vieš o tom, že naša sestrička končí?

mm1
28. máj 2007

vedvies: ved ja viem, prepac, ze som tak vybehla na teba 😒
fakt mi asi šibe z toho všetkého už.......

vilka: no ten Vilko dnes asi naozaj oslavuje 🙂

keikei
28. máj 2007

mm, mená stále nič, a mám obavu, či ma nejaké aj osloví 😒

vedvies
28. máj 2007

lante dobre si to vystihla - my uz mame stresy s niecoho uplne ineho...// su za nami a teraz sa sustredime na ine veci, ale tiez to nie je lahke ... ja som do 5. mesiaca bola dost vystresovana ... 6 a 7 som si uzila a teraz zase stresy 😅 , ale kazdopadne cakanie na // je sklucujuce - mm1 uz sa tesim ako nam to oznamis 😵 hlavku hore 😵

keikei viem to - naposledy som bola 10.5. a sestricka mi to povedala a dr. tiez - pytal sa ma ci nepoznam nejaku novu ... inak boli vtedy obaja strasne zniceni a obaja sa mi stazovali, ze uz nezvladaju pracu so zenami 😒

mm1 - nic sa nedeje - kludne mi napis co len chces a co citis - ja ta 100% chapem 🤐 posielam cmuk

keikei
28. máj 2007

veďvieš, čo má doktor problém nájsť novú sestričku? mne sa zdala sestrička naposledy práve veľmi milá a v pohode. asi preto, že už sa jej blíži ten odchod do kľudu 😀 a doktor aj mne raz povedal, že má niekedy chuť s tým seknúť. moc ma nepotešil, dúfam, že to nemyslí vážne.
a ešte viac dúfam, že bude mať tú novú sestričku dobrú.

mm1
28. máj 2007

JAJ BABULE, ESTE ZE VAS MAM 🙂

AKE SU PRIZNAKY TEHU????? PRED TYM, KED SOM BOLA TEHU, TAK SOM NEMALA ZIADNE A ANI DEPKY NIE... nič...

keikei
28. máj 2007

babulky moje, lúčim sa s vami, treba ísť spraviť obed 😝
majte sa mi tu krásne, papapapapapapapá 😵
mm a tú depku pošli preč, preč, preč čím skôr 😀

lante
28. máj 2007

Babule mám odpoveď zo sociálky ohľadne vychádzok počas PN-ky:

Odpoveď:
Želáme Vám dobrý deň.
Podľa § 2 ods. 11 zákona č. 576/2004 Z. z. o zdravotnej starostlivosti,
službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti a o zmene a
doplnení niektorých zákonov, liečebný režim je životospráva osoby na
podporu liečby, ktorú určuje ošetrujúci lekár.
Stanovenie povolených vychádzok počas trvania dočasnej pracovnej
neschopnosti je súčasťou liečebného režimu. Povolené vychádzky počas
trvania dočasnej pracovnej neschopnosti sú stanovené na I. diele tlačiva
"Potvrdenie o dočasnej pracovnej neschopnosti". Rozsah a čas povolených
vychádzok počas trvania dočasnej pracovnej neschopnosti určuje ošetrujúci
lekár, ktorý ich určí vzhľadom na zdravotný stav posudzovanej osoby,
diagnostický a liečebný proces. Prípadnú zmenu rozsahu a času povolených
vychádzok treba vždy konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Následne
 je potrebné, ak so zmenou lekár súhlasí, vyznačiť ju na I.
diele tlačiva "Potvrdenie o dočasnej pracovnej neschopnosti" a taktiež
oznámiť príslušnej pobočke Sociálnej poisťovne, ktorá vykonáva kontrolu
dodržiavania liečebného režimu dočasne práceneschopného poistenca.
S pozdravom

Vaša Sociálna poisťovňa

vedvies
28. máj 2007

kei - snad s tym nesekne, mne hovoril, ze si chce kupit 3D uzv a podnikat s tym ... ale to uz bude v praci fakt od rana do vecera .. aj mne sa zdala sestricka v pohode a zmierena s osudom - ale to je urcite preto, ze odchazda 😀 a velmi rada 😀 .... inak gratulujem k dobrym vysledkom AFP - ale ti zavarili co?

mm1 konecne nejaky 🙂
priznaky tehu su hlavne bolestive prsia - ale mna osobne zacali boliet az ked som si urobila test a dr. to potvrdil - mozno okolo 9.tt a pri 1. tehu ma boleli hned a to skoncilo MA ... takze je to indivindi

babulky idem na obedik - manzelik ma zoberie na menu do mesta-takze ozvem sa neskor - papa cmuk

mm1
28. máj 2007

lante: tak vidís, vychádzky sa dajú upraviť po dohode s lekárom....
veď som to vravela 🙂 😀 🙂

vedvies: dobrú chuť k obedíku 🙂

mamik
28. máj 2007

mm - nebuď smutná. ten tvoj bocian možno len niekde zle odbočil. on príde, len ho musíš čakať VESELÁ 🙂 v decembri som sa dozvedela, že som tehu vieš ako? v televíznych novinách ukazovali jednu rodinu, čo im darovala obec starší dom a ľudia sa pozbierali na stromček a nejaké hračky. a tie detičky sa tak veľmi tešili. a ja som sedela u mojej svokrušky a z očí mi tiekli slzy... vtedy som už vedela, čo bude na teste 🙂 aj keď to nakoniec nedopadlo dobre. ale stále som verila, že keď sa začneme snažiť, že sa to podarí.. tak si ver aj ty. budem ti držať palčeky, nech tam už dlho nemáš snž..

mamik
28. máj 2007

lante - aj ja som sa pýtala mojej lekárky na vychádzky. vraj o mesiac mi to môže zmeniť. a potom som jej povedala, že aj malý chce ísť niekedy von a aj ja by som sa rada prevetrala. vieš čo povedala - veď samozrejme choďte. keby niečo, tak ste bola tu 🙂 to je zlatá ženuška..

mm1
28. máj 2007

mamik: no ahoj moja, tak malý je 100 bodový, hneď som ti poslala späť mailík.... je strašne krásny... naozaj.
a kolegynka si myslela, že je to naozaj dievčatko 🙂

som smutná, ale viem, že to prejde a čo má prísť, to príde......

ale ďakujem ti

mamik
28. máj 2007

ďakujem 🙂 niekedy je ako traja chlapci a niekedy ako dievčatko...
neboj, bábo príde. ak nie tento mesiac, tak ďalší... ono presne vie, kedy ťa má potešiť 🙂
špinenie mi už prestalo. a tak som sa rozhodla, že vysadím všetky lieky. od včera neberiem nič... bolo mi hrozne zle a mala som strašnú žranicu. asi to bolo fakt veľa tých hormónov naraz..
tak MMka hlavu hore a pošli depku niekde na pivo. alebo za mrškami na poldecko, platí cucuska 😀
idem už do škôlky, tak dúfam, že zajtra ťa tu nájdem vysmiatu jak lečo 🙂 krásny dníček všetkým maminkám aj čakateľkám..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre