Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

janula_nz
1. jún 2007

keikei a ta cesta je kde? u nas neviem ci nieco je. tu sa nikdy nic nedeje v tychto nz ☹

ale cakam zajtra kamosku z ba aj s malou, tak tu bude s nami vykendovat. tesim sa 😵

tribit, urcite babo neda na seba dlho cakat a coskoro sa ti splni tvoj krasny sen 😉 zatial si pekne uzivaj, cakaju ta dovolenky a mozno tam to pride 😀

keikei
1. jún 2007

janulka, to je tu u nás v meste v takom parku. to sa len tak volá "cesta rozprávkovým lesom". sú tam pre deti všelijaké súťaže, behajú tam rozprávkové postavičky, budú tam nejaké zvieratká a tak. myslím, že by sa to mohlo tatianke páčiť. ešte sme s ňou na tom neboli, tak uvidíme. len aby vyšlo počasie 😀
a tak budeš mať trošku vzrúša aj ty, nebudeš sama. a ako s 007?

janula_nz
1. jún 2007

007 ma stale nieco. pride niekedy na druhy tyzden a to zatial budem bez pc ☹ jemu som si dala kupit novy a mal mi ho dnes doniest a byt u nas cely vikend. ale tesim sa na tu kamosku, davno sme sa nevideli a som zvedava aj na biancu 😅

uz sa rozlucim, laurika sa zobudila. pojdeme niekdam von kedze je to MDD.

pekny dnik vam prajem a tatianke velku pusinu na MDD 😀

keikei
1. jún 2007

janulka, aj tebe pekný dník 😉 ďakujem za pusinku pre Tatianku, a aj my posielame pusinku pre Lauriku 😲 papá

mm1
1. jún 2007

tribitka: moja milá.... ja tak isto...... veľmi veľmi ☹

keikei
1. jún 2007

ahoj mm 😉
aj ty si smutná? babule nebláznite, dnes ste tu tuším všetky smutné ☹ aby to neprešlo aj na mňa, ja som zatiaľ v dobrej nálade. a posielam aj vám z nej 😵

mm1
1. jún 2007

keikei: ale nie, ja nie som smutná.... len by som chcela byť tehu a tešiť sa s vami a s vami sa deliť o tehu pocity ☹
posielam Tatianke veľkú pusu k MDD. tak jej ju za mňa daj.... 🙂

keikei
1. jún 2007

mm, ďakujem za Tatianku, určite odovzdám 😉 teraz spinká, tak to bude to prvé čo spravím, keď sa zobudí 😵
ja viem, že všetky chcete byť tehuľky, aj budete uvidíš. pekne postupne 😀 aj my sme sa sem presúvali pomaličky ale isto jedna za druhou 😉 tak to chce len čas, uvidíš budeš tu aj ty skôr či neskôr 😵

keikei
1. jún 2007

aj tu sa s vami lúčim, pekný víkendík, papapapapapapá 😀

svetluska.p
1. jún 2007

mm - co mas dnes depklu moja?

janula_nz
1. jún 2007

urobim na vas kuk a uz tu nie som 🙂

a nebudem ani dlhsie obdobie lebo odteraz uz nemam pc. takze vas pozdravujem vsetky a prajem vsetko dobre 😵

pekny vikendik prajem

cucuska
autor
1. jún 2007

ahojte je tu niekto??? konečne mi je lepšie a dostala sim sa aj semn za vami. bambule ste tu????

vedvies
2. jún 2007

ahojte bruska,
posielam vam tisice pusiniek a som rada, ze pribudate...v teme MA je to smutne 😔

cucuska som rada, ze ti je lepsie 😉 , kedy mas sono???

lante
3. jún 2007

Čaute babulky,
takže hlásim z veľkého ultrazvuku nasledovné:
Náš drobec sa rozhodol, že nám ešte neprezradí čím je 😅, ani mimískovú fotku nemám, ale videli sme pekne ručičky, nožičky, hlavu, telíčko a mňa najviac fascinovala chrbtica na ktorej bolo vidieť každý stavec. Najbližšie idem k dokimu 22.6. a povedal, že potom pohlavie pozrieme opäť. No chcela by som isť aj na 3D ultrazvuk a tam by som sa mala dostať skôr, takže možno to budem vedieť už odtiaľ, uvidím. Takže zatiaľ toľko. Dúfam, že vám už nie je blivno a tým čo je, že Cucuška, tak nech si to užijú 😀 ono to prejde, skús si na zmiernenie kúpiť homeopatikum Coculine, mne ho odporučil aj môj doki, keď mi bolo zle.

vedvies
3. jún 2007

ahoj lante,
no to su vyborne spravicky. Nam sa v 20.tt tiez neukazala - az na 3D sme sa dozvedeli, ze to bude dievcatko. Takze este si nazbieraj trochu trpezlivosti 😉 je to nadherny zazitok, ked ti povedia pohlavie - uzasne 😵

svetluska.p
3. jún 2007

caute tehulky, prajem vsetkym pekny vecer. idem vrrrtat do muzicka, mozno z toho nieco bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 . Idem robit cicu 😎 😀 😉 😝 .

vedvies
3. jún 2007

svetluska uspesne vrrrrtanie - zober si aspon "desinu" vrtak 😀

emily3
4. jún 2007

dobre ranko tehulky 😀 , ako presiel vikend?
mne je stale blivno a ked mi je lepsie tak sa zas bojim ci je vsetko ok. hrozne so mnou 😀 ,
vcera sme boli s detmi v rozpravkovom lese, boli tam rozne bytosti a deti plnili rozne ulohy. bolo super aj napriek malim kvapkam dazda.
a nieco mi padlo do oka a vecer sme skoncili na pohotovosti...taka mala cierna bodka mi robila sarapatu v oku..dostala som ju ako suvenir, az na to ze teraz mam napuchnute viecko a pozeram sa len cez strbinku 😵 .

cucuska
autor
4. jún 2007

ahojte. tak som tu

mm1
4. jún 2007

ahojte babulky tehulky, prajem pekné ránko 😉

emily3
4. jún 2007

ahojte, u nas je chladno a pod mrakom, slniecko sa kdesi schovalo.

emily3
4. jún 2007

cucuska uz si skocila aj do temy januarovky? ja este cakam ako sa to vyvinie do konca tretieho mesiaca.22.6 mam promocie a 28. idem na kontrolu ak bude vsetko dobre dostanem matersku knizku 😀 , darcek k promociam 😀 😀 .

mm1
4. jún 2007

cucuska: ahoj mojka, tak ako???? 😉

cucuska
autor
4. jún 2007

emily tak to je super. skočila som tam ale len na sekundu. Včera sme boli na nečakanom sone, začala som špiniť. ale chvalabohu je všetko zatial o.k. malá fazulka má 1,4 mm a som 5plus4 takźe je tu týždeň rozdiel aj tak dobre. ale srdiečko ešte nebolo vidieť. asi je to skoro

emily3
4. jún 2007

cucuska aj ja som spinila ale velmi slabo a tiez som panikarila. bola som na sone 5+5 a este nebolo nic vidiet, len zvacsena maternica ...
ale nastastie som nespinila vela a potom som bola o dva a pol tyzdna a drobec uz bol 14mm a bilo mu srdiecko ako zvon.
to som spinila den pred sonom, ale bolo v case kedy by som mala pravdepodobne druhu mrchu...hovorila som to lekarovim a on ze je to v poriadku. ale keby sa mi nieco nezdalo mam prist skor. tak sledujem kazdy den ci mi je zle, ci ma tlaci brucho a ci sa citim tehotna. no dufam ze to bude ok...uz musi

emily3
4. jún 2007

cucuska nie si tyzden rozdiel konik ti ukazuje v korom si v 6tt to znamena ze mas ukoncenych 5 tyzdnov + dni. trakze ti to sedi.
aj mne to sedi , lekar mi vypocital podla PM 9.1 termin a podla sona sme o den mensi...

cucuska
autor
4. jún 2007

ja idem v paitok svojmu lekárovi na krv zas na HCG a nejaké hormóny či to je všetko o.k. takže uvidíme čo zistíme. ale verím že je to všetko o.k. Hlavné je že to nie je mimomaternocové a že tam nie je prázdny gestačný vak. toto ma upokojilo a že to má 1,4mm je tiež dobré kukala som knihy na internete a porovnávala som veľkosti, spadáme. idem si ľahnúť lebo zas sa mi dvíha žalúdok. papa

keikei
4. jún 2007

ahojte babulky tehulky aj netehulky 😉
ste tu niektorá?

tribitka78
4. jún 2007

ja som tuuuuu, pozerala som si práve tvoj album keikei.... 😅

keikei
4. jún 2007

ahoj tribitka 🙂
no ako dnes, náladička hádam veselšia ako v piatok 😉 ako víkend ?
a páčil sa album? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre