Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

bianca
3. júl 2008

tak dobru moja.Ja cakam na to svoje zvieratko az sa vrati s krcmicky

bershka
3. júl 2008

koho? 😕

bianca
3. júl 2008

manzela

bershka
3. júl 2008

jaaaj krčmičky. ja som čítala že krmičky. reku robí na družstve? 😀

bershka
3. júl 2008

😀 😀 😀

bershka
3. júl 2008

TAK PAPAPAPA. CMUK

bianca
3. júl 2008

😀 to nie ale som zvedava aky dorazi 😀 😀 😀 asi jak od krmicky 😀 😀 😀

bianca
3. júl 2008

paaaaaaaaaaaa

bianca
3. júl 2008

cmuk

sloniiicek
4. júl 2008

caute babulky. tak sa hlasim po poradni. zaciname sa konecne pomalicky otvarat. som na 1,5 cm otvorena, ale ze krcok mam este dost dlhy. no, najblizsia poradna je v stredu o 8.10h. a preistotu si mam priniest uz aj veci. takze to tak vyzera, ze ak sa drobcek neumudri skor, pride na svet v stredu. 😀 je to taky zvlastny pocit. 😉 ked mi vravela, ze preistotu si prineste veci v stredu. az mi zovrelo srdiecko. ale snad to dobre dopadne. 😀

petruci6
4. júl 2008

az v stredu?sloni ja tipujem vikend 😉

sloniiicek
4. júl 2008

sestra vcera malej dohovarala, nech je to do nedele, lebo v pondelok odchadza. 😀 vcera som sa trochu zle citila, lebo ma to troska pri vysetreni bolelo. a trolilinku som krvacala - len na slipovej vlozke. a boleli ma krize. tak sa ma uz drahy vecer pytatl, ze ci rodime dnes? lebo ze nestihol natankovat auto. 😀 ale vsetko sme uspesne prezili. 😀 a vcera sme mali dlhu operaciu. drahy mi pomohol oholit. 😀 😀 😀

petruci6
4. júl 2008

tak to s tym holenim,to aj mna zvedava ako zvladneme,uz teraz mam problem 😀
to ta vysetrovali zo spodu,ze si krvacala? 😕

zuzub
4. júl 2008

ahojte,trochu som nakukla do vasej temy,potrebujem radu:25.04.2008 som bola nacistenie po MA v 12týždni na ultrazvuju zistili, že baätko sa prestalo vyvyjat od 9tt.31.05.2008 so dostala 1x mrchu po cisteni a odvtey nic.Na histologiii nic nezistili a ani teraz nemam ziadne problemy.vcera som si robila test a vysla mi 1 /, chcem sa vas opytat aky mate nazor prip.osobnu skusenost s otehotnenim tak skoro po MA a ci si myslite ze je mozne aby som bola tehulka napriek /??? ďakujem vam za odpoved 🙂

petruci6
4. júl 2008

zuzub mozes byt tehotna tak skoro,ale ked si mala len /,tak mas len posramoteny cyklus asi

sloniiicek
4. júl 2008

petru - hej, strkala mi tam prst, aby zistila, ze ako som otvorena. inokedy ma to nebolelo a vcera zrovna hej. 😉

zuzub - ja som 2x otehotnela po 2 MS. a mame babulky, co otehotneli aj hned po 1. ono je to individualne. sice sa vsade odporuca cakat 3-6 mesiacov. ale uz som aj v casopise citala, ze netreba tolko cakat. ak si nemala ziadne zdravotne problemy (infekcie, ze si dlho krvacala, viac mi teraz nenapadne). ked jednoducho preslo vsetko bez problemov. no a s tou jednou ciarkou to ti velmi neviem poradit. skus ist ku gynekologovi. ze si este nedostala. popripade ti pichne vyvolavacku.

petruci6
4. júl 2008

to ako zistia,ze na kolko cm si otvorena?podla prstov?kolko tam vopchaju? 😖

sloniiicek
4. júl 2008

no, povedala mi, ze som na 1 prst otvorena. a potom zapisala do knizky, 1,5 cm. inak moj doktor ma vzdy kukal s tym vaginalnym uzv. aj krcok kontroloval. a ona vzdy prstom, ked som zacala chodit do nemocky. a presne neviem, ako to vedela. 😉

petruci6
4. júl 2008

to je nejaka sikovna bez USG 😀

bershka
4. júl 2008

čaute pipinky. ja už nešpiním hehe, môžem ísť upratovať? 😅

bershka
4. júl 2008

deeee steee?

petruci6
4. júl 2008

opovaz sa bersh! 😠 pokusas osud?!!!! vylozit nohy a lezat! 😉

bershka
4. júl 2008

dooobre, no.... ale už ma v riti špípe, vieš? pôjdem sa najesť a chrapčiť

bershka
4. júl 2008

dnes je nejaký divný deň. v noci bola búrka, že mi skoro zakaždým cvrklo

bershka
4. júl 2008

idem si dať pečené kurátko a nové zemjáčiky 😝 😝 😝 😝

petruci6
4. júl 2008

napapaj sa a spi!to je mudre rozhodnutie!

bershka
4. júl 2008

cmuk

bianca
4. júl 2008

cafff

sloni 😉

bianca
4. júl 2008

bersch az teraz som si preitala co si popisala.Ty padaj do postee a ziadne upratovanie.Ja som sa 2 tyzdne nehla s postele

bianca
5. júl 2008

kde ste?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre