Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

loss
15. júl 2008

caute babulky
tak vy tu riesite nabytok ja mam postielku za 2500sk krasnucku no malinka v nej spava len cez den v noci spinkame spolu 😵

petruci6
15. júl 2008

loss a nebojis sa,ze si na nu lahnes?ja spavam vselijako,asi by som ho zadusila 😀

lante
15. júl 2008

Petru. To si zvakneš aj s nami spával Vili takmer 3 týždne. Medzi mnou a Ferim 😉 a potom sa naučil postupne spávať vo svojej postieľke a teraz s nami zaspať nevie 😅

bianca
16. júl 2008

dobre ranko.Tak my uz dobro dosli na vychod.Len moj nos zasa nezvlada ten cisty vzduch

petruci6
16. júl 2008

bianca vy ste uz natrvalo na SR?

bianca
17. júl 2008

ahojte babulky

tak az tak neskoro lebo sme boli nakupovat.Buduca babka sa zblaznila a utracala a utracala.Aj bud.prababka sa pridala.Nakoniec sme kupili skoro vsetko a ani som to vsetko nefotila a i tie fotky co som dala do albumu nie su moc kvalitne lebo fotene iba mobilom.Mamina kupila i krasnu bielu zavinovacku a vypln do nej a keby ste videli aku nadhernu fusakovu deku mala teta v obchode.Stale uvazujem ze ju pojdem este kupit ale viem ze ju nestihnem ani vyuzit

petru nie iba na dovci

loss
17. júl 2008

petru nebojim spinkame super tulime sa k sebe a tak spinkame skoro celu noc
bia takze nakupy super ze a hlavne s brusinom 😀

evitkamalicka
17. júl 2008

ahojky kocky...co noveho?

loss
17. júl 2008

cauky Evi kukla som nove fotecky si krasna tehulka a velmi stastna 😵

evitkamalicka
17. júl 2008

lossik dakujem, to teda som a velmi to mas pravdu 😀 ...ako sa mate?

loss
17. júl 2008

no my celkom dobre v sobotu ideme do BA na stretko tak nas caka fajn vikend

bianca
17. júl 2008

cafff

loss nakupy bombove .Len som mala neskutocne plany a ked som sa postavila pred pult tak som skoncila lebo som nevedela co kupovat.Mama zacala hovorit co chce a mna napadli jedine ponozky 😀 a tie akurat teta nemala tak my este odlozi ked jej pride tovar a aj osusku peknu len vo farbe aku chceme

loss
18. júl 2008

bia super 😵aj ja som ako sialena ked kupujem pre malicku 😀

bianus
18. júl 2008

ahojte, som tu nova. tiez som byvala missedka a teraz som pravdepodobne tehotna, mam uz sprievodne znaky 🙂 ked sa mi potvrdi tehotenstvo, kedy mam ist k lekarovi? pockam alebo hned?

petruci6
18. júl 2008

tyzden po meskani mozes kludne ist k dr,nech ti da lieky na podporu tehu a gratulujem 😵

bianca
19. júl 2008

loss vcera uz volala teta ze dostala nove vecicky a ze mi to odlozila tak v pondelok ideme kupovat

sloniiicek
20. júl 2008

ahojte babulky. iba som nachvilku nakukla. tak v piatok nas konecne pustili domov. a uz si zvykame na seba doma. ked budem mat cas, tak sa vam ozvem viac. 😀 a vdaka za gratulacie. 😀

bianca
21. júl 2008

sloni ahoj.Cakam na fotooooooooo

loss
22. júl 2008

cauky bia 🙂

evitkamalicka
22. júl 2008

ahojte lossicatka 🙂

bianca
22. júl 2008

cafte vsetci 😀

bianca
26. júl 2008

😨 😨 😨 😕 😨 😨 😨

petruci6
26. júl 2008

ahoj,tu ostalo ticho,asi je nas aj malo tehuliek,uz su same mamicky

evitkamalicka
26. júl 2008

ahooooooooj 😀

petruci6
26. júl 2008

cau evit ako sa mate?porodnica vybrana?vybavicka nakupena? 😀

evitkamalicka
26. júl 2008

petruci uz mame vsetko aj zoznam z porodnice, uz len zbalit tasku a to sa chystam teraz cez vikend...a vy ako?

petruci6
26. júl 2008

uz balis tasku? 😕 my nemame este skoro nic 😀 hadame sa na farbe kocika a dievcenskom mene,ale to len preto,ze este nevieme co to bude,ale v utorok ideme na 3D,tak sa to uz dufam dozvieme

evitkamalicka
26. júl 2008

petruci no hej chcem zbalit tasku, aby som potom mala pokoj...tak drzim palce nech sa vam drobcek pekne predvedie

petruci6
26. júl 2008

dakujeme,dufam,ze nam neotrci zadok 😀 vcera rano som dostala v posteli krce do oboch lytok a dnes som sa uz nevedela postavit na nohy,ako ma to boli 😒

evitkamalicka
26. júl 2008

ja mam v stredu poradnu a ultrazvuk tak som zvedava co bude, lebo vcera mi kleslo brusko a sa mi to zda nejak skoro

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre