Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

loss
20. nov 2007

no ja mam na to cas ale kedze sa drahy chysta k porodu dufam ze bude stale v pohotovosti,inak ho zabijem a odsoferujem do nemocky sama 😅

mm1
20. nov 2007

Adi, co pobalene veci, Veva je uz urcite v topanockách ved nepojde v papučkách 🙂

loss
20. nov 2007

baby toko deticiek na bocian nadelil som taka stastna je to uzastne po tom vsetkom zlom ze?Inak v lete stretavka aj s babatkami by bola super nie?

sloniiicek
20. nov 2007

loss - tak to snad nie? 😉 moj nechce byt velmi pri porode. ale mozno sa to vyriesi samo, kedze mi hrozi cisarsky. 😉 a nemusime sa vadit. 😉 ci ano alebo nie. 😀

loss
20. nov 2007

pocuj slonik moj ani pocut ked som calala to druhe babo tak nechcel ani za svet a teraz tiez sa nehrnul tak som ostala ticho a asi pred dvoma tyzdnami mi sam oznamil ze chce ist ku porodu,skoro som odpadla,takze mozno ta tiez prekvapi

emily3
20. nov 2007

mm1 tiez super napady ale neviem ako by si zvladla posledny bod 😀 ,

zienky moj posledny porod to bola kombojka:
chytilo ma to v noci, tajne som dufala ze su to len poslickovia , preslapovala som v kuchyni aby som nikoho nezobudila...kontrakcie kazdych 5min 4min...zobudila som manzela a presviedcala ze to prejde..
nemali sme doma auto lebo sme ho pozicali a mal nam ho vrati o polnoci co sa nestalo. prisiel az o 1.00hod...manzel ze co: a ja chod ho hodit domov, pohoda nie? ako zavrel dvere otiekla mi plodova voda, to som zbuntosila mamu ze rrooooodiiiiim,: volala som muzovi nech sa okamzite vratia...nastala panika vsetci sa zobudili vcetne Moniky..no zabava. taska zbalena ale doklady bohvie kde a chaos. prisiel manzel s tym kamosom, sadla som do auta...kamos soferoval ani nemukol...somzrejme ze o pol druhej vnoci museli fungovat vsetky semafory a chytali sme cervene...myslela som ze porodim v aute. prefrcali sme cez vsetky cervene..
dorazili sme za 10 min (mala som pocit ze je to vecnost)
na prijme :pohodicka, prezlecte sa...ja som kricala ze idem hore a nie na ziadny prijem...stacilo povedat ze kontrakcie 2.3min a uz sme sli hore...prefrcali sme celou pripravnou miestnostou a rovno na sal...a uz to pomaly aj bolo...skoro muza nestihli zavolat..predbehla som tam dve mamicky ktore vzdychali uz neviem od kedy...a maly bol na svete 😀

mm1
20. nov 2007

ani moja polovicka nebude u porodu... viem ze velmi nechce, okrem toho robi na smeny, tak to tak mozno ani nevide.... ale to mi nevadi..... 🙂

emily3
20. nov 2007

musim koncit lebo moje ratolesti sa nudia...nevie mi poradit nejaku hru pre dve deti a na doma...doteraz malovali a okrem papiera pomalovali celu kuchynu 😅 , teraz zase robia nejaky bunker...cely byt je hore nohami...

h0blinka
20. nov 2007

uz som spat, to ste mali veselo emily pri poslednom porode, 😀 😀 😀 😀
no ja som to planovala, ze:
1. ak to bude cez vikend alebo večer, v noc, zoberie ma muziik
2. ked cez den tak suseda
3. ak by nebola doma tak sa odvediem sama aj skontrakciami 😀 😀
ale dufam ze pojde vsetko podla planov a nic sa nezacne skorej ako naplanujeme cisarsky

sloniiicek
20. nov 2007

hoblinka a uz ho mas isty?

emily -tak to ste mali faaaakt veselo. ale nejedna mamicka by ti zavidela tu rychlost.

inak u nas to bolo tak, ze nas dedko musel vsetky vnucatka odviest do nemocnice. ale u mna isiel za volantom ocino. 😉 ale zevraj zvysne viezol dedko - teda sestru, sesternicu a bratranca.

mm1
20. nov 2007

emily: tak to bol super porod... fakt rychlovka....

svetluska.p
20. nov 2007

hoblinka, ty dobrodruh 😀 . ze sama. vlastne nie sama. ale s kontrakciami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

mm1
20. nov 2007

svetlus: aj ja sa mozno odsoferujem, kto vie... 😀

zuzanoska
20. nov 2007

ahojte baby prepadla ma akási depresia, som úplne znechutená a všetko to musí znášať moj manzel,.....poradte kedy to prejde ??

mm1
20. nov 2007

zuzanoska: no jednak to bude tehu, jednak pockom tak si spravte nejaky pekny vylet alebo pekny vecer a ono to prejde, a prejde to i vtedy, ked budes citit kopkat svojho drobceka v brusku

vedvies
20. nov 2007

ahojte babenky,
vcera som malu uspavala do 23:55 a o 6:00 uz bola hore, medzitym papkala o 3:30 😖 ... musim sa vam postazovat, lebo som hotova .... ale inak teraz je na balkone uz 2 hodky a drichme akokeby bola noc 😅

sloniiicek
20. nov 2007

zuzanoska - v tomto ti moc neviem poradit. lebo zazivam nieco podobne. lebo navyse mne doktor povedal, ze sa mam setrit a odpocivat. tak cez vikend doma vsetko robil manzel a ja som lezala v posteli cely vikend, lebo mi nebolo dobre. a manzel vysaval, umyval, varil, pral, v nedelu upiekol babovku atd. tak ma chytila taka kriza, ze som nepotrebna a nic nerobim. tak ma musel este chudacik aj utesovat. 😉

emily3
20. nov 2007

zuzanocka je to normalny stav vteho...ze mas nalady a ani nevies preco...jednoducho sa ti buria hormony..tvoj muz musi byt trpezlivy a zbytocne do teba nevrtat...ono to prejde. prvy trimester je narocny na to ...potom to bude lepsie..sice netvrdim ze sa to strati.. 😉

veva1
20. nov 2007

inac aj ja mam v plane,ak by mi len odtiekla voda a nemala by som este kontrakcie tak idem sama autom a spravim vsetkym prekvapko 😀

sloniiicek
20. nov 2007

vedvies - jooooj, tak to mate pestre. neboj urcite si este uzijete. tak sa priprav. ked sme pozyvali na svadbu jednych z rodiny, tak maju maleho 2 rocneho synceka. a ty nam teda vraveli zazitky.... hlavne o uspavani. 😀 tak sme sa nasmiali. 😀

emily3
20. nov 2007

veva neriskovala by som....chyti ta kontrakcia za volantom...a to nie je sranda a co spravis? stratis kontrolu nad autom a bude zle...

veva1
20. nov 2007

emily ja viem a urcite to ani nebude ze by som sla sama,ale chcela by som ak by to prislo v noci,tak ist sanitkou a dat vsetkym vediet az po.No to by sa svokor urazil.Ja nechcem muza pri porode.Zo zaciatku on aj chcel,ale teraz ani velmi nie a niekedy aj hej.Tak sme to uzavreli ak to bude cez vikend,tak ano ak nie tak bude pekne v robotke a ja na porodnej sale.

emily3
20. nov 2007

moj muz si este vybera termin ze kedy mam rodit...Marek sa narodil v sobotu rano, vecer robil svadbu a v nedelu zapijal Mareka 😉 , tak stihol vsetko...

veva bude dobre...to sa neda ani naplanovat, take vzruso ze kedy to pride...to mozer hocikedy...budes v obchode , v meste...

emmaelzer
20. nov 2007

tak babulky ako sa dnes mame?
Veva este stale 2-1?

mm1
20. nov 2007

inak ani ja nechcem polovicku pri porode...

veva1
20. nov 2007

caf emus,este kvasim 😀
emily a ked mi praskne voda v meste tak to budem mat riadne mokre gate? 😨

zuzanoska
20. nov 2007

slonnicek....sme na tom asi rovnako...mna doktorka dala hned na rizikové a tak len vysedávam doma, v januári mám nastúpiť na svoj vysnávaný pracovný flek ale neviem ako to dopadne a ešte v decembri mám skúšky na titul JUDr...je toho na mne veľmi veľa a neviem sa s tým akosi zmieriť...Som štastná, že som otehotnela ale bojím sa lebo pred 3 mesiacmi som potratila....a teraz to jednoducho prišlo úplne nelánovane a ja som z toho úplne mimo...pripadám si ako blázon...

veva1
20. nov 2007

zuzi hlavne trosku spomal a cho pekne den po dni.Nerozmyslaj tak velmi dopredu.Skolicku pekne dokoncis.Potom si chvilku oddychnes a uvidis ako ti bude a podla toho nastupis,alebo nenastupis do roboticky.V konecnom dosledku sa tam aj tak velmi nezohrejes,tak to nechaj tak ako bude. 😉 A popri tom vsetkom si pokojne tehulkuj 😵

mm1
20. nov 2007

zuzanoska: vevka ma pravdu zuzi... pomaličky deň po dni zájdeš ďalej... 🙂

veva1
20. nov 2007

a este zuzi teraz chyt ucivo a pekne sa drisluj,lebo nejaka dobra JUDr,sa nam tu vzdy moze zist 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre