Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

evelyin
22. máj 2007

Ahojte, nejaké nové tehuľky sú tu?

evelyin
22. máj 2007

Emmus ani ty tu niesi? Ako sa máš? Stále ťa trápia nevoľnosti?

teuska
22. máj 2007

Ahojte babulky 😅 Zacala som spinit, viem ze sa to stalo viacerym.... Je potrebne ist zajtra k lekarovi? Kedy je to problem,ked krvacam?

evelyin
22. máj 2007

Ahojky Teuska, ako veľmi špiníš?
Bežkaj ty radšej hneď zajtra k lekárovi, počítam že ťa nabalí liekami a odporučí kľud na lôžku, aby si odpočívala.

teuska
22. máj 2007

Dost sa citim zle, som vycerpana a mam aj zvysenu teplotu 37.7. To ale zvysuje aj tehotenstvo. Na pohotovost nemusim, pocka to do zajtra pravda?

teuska
22. máj 2007

Asi tu uz nie ste. Idem lezkat. Drzte mi zajtra palce, prosim. Myslite na mna. Ahojky 🙂

evelyin
22. máj 2007

No Teuska, keby sa to stalo mne, asi by som možno išla aj hneď, keď som už raz potratila, asi by som to neriskovala.
Ja som čakala možno zbytočne dlho, až po 4 či 5 dňoch som išla a bolo už neskoro, špinenie sa mi len stupňovalo, a išla som až keď som slabo krvácala.
Budem na teba myslieť, verím že všetko dobre dopadne, snaž sa myslieť pozitívne.
Snáď všetky misseďáčky špinili, ale žiadna už nepotratila.

mamik
22. máj 2007

určite teuška choď k lekárovi. aj ja špiním a moja lekárka ma chcela posalť do nemocnoce. lebo vraj to môže byť zlé ale vraj to nemusí znamenať nič.. ale nechce to zanedbať. a keď som sa tu dozvedela, že skoro všetky šppinili, tak som sa veeeeeľmi ukľudnila...

evelyin
22. máj 2007

Mamik snáď okrem Emmaelzer a Keikei špinili snáď všetky.
Keď si prečítaš staršie príspevky z missed abortion tak budeš kukať, fakt snáď každá mala pri druhom tehotenstve problémy, ale zvádli to, a dnes už sú niektoré za polovicou tehotenstva, taká Peha už má porodené a jej Eliška je nádherná.
Musíte veriť že to bude dobré, všetky vám to prajeme a ono to určite dobré bude.

emily3
22. máj 2007

teuska nechcem ta strasit ale taku vysoku teplotu by si nemala mat. pri mojom poslednom potrate som sice nespinila ale mala som taku teplotu.
ked mozes chod aj hned na pohotovost nech sa pozru ci je vsetko ok. mas len dve moznosti .ze ta poslu domov ze je to ok alebo to nebude ok.
drz sa a drzim ti palce aby to bol plany poplach. drzkaj sa

evelyin
22. máj 2007

No určite ťa nepošlú domov, na pozorovanie určite zostaneš v nemocnici.
Niekedy sa špinenie objaví po styku. Nemilovali ste sa včera náhodou?
So mnou tak bola jedna baba v nemocnici , začala špiniť a pár dní si tam poležala a nedávno som ju bola navštíviť v pôrodnici a má krásneho zdravého synčeka. Aj mne to bolo blbé ísť s takou "blbinou" na pohotovosť ale bohužial som kvôli svojím obavám z trapasu dodnes nešťastná že už by som pomaly rodila.
Takže ja by som teraz neváhala ani minútu.

loss
22. máj 2007

drzte sa tehulky moje kazdy den si na vas spomeniem a som stastna ze vam to vyslo,krasne ale ozaj krasne tehulkovanie 😉

emmaelzer
23. máj 2007

teuska, dufam, ze si v poriadku, mozno ze si prechladnuta, alebo mas chriku.
chod k doktorovi.

mm1
23. máj 2007

emma: ahojky moja, dnes začíname my?????

teus: choď k lekárovi, rozhodne, ja som tiež začala špiniť, najskôr dokina, že to nič nie je, môže sa to stať ale potom sa mi spustilo krvácanie a už bolo zle....tak to prosím neodkladaj.
držím strašne strašne moc palčeky.... 🙂

emmaelzer
23. máj 2007

mm vzdy vstanem vychystat draheho do roboty a potom neviem zaspat, ale o taku hodinku to namna pride a pojdem si trochu pospat, ale dnes idem do skoly, takze som busy...a co ty? ake bolo vcerajsie snazilkovanie?

mm1
23. máj 2007

emma: no dúfam, ze úspešné, ale inak bolo to iné ako predvčerom.....fakticky 🙂
od rána tu skapíňam od tepla... a čo ty,????? už sa cítiš dobre?????
🙂

emmaelzer
23. máj 2007

je mi fajn, len uz citim, zeby som mala ist do postele, tak vidim, ze vy uz trpite horucami...u nas je dnes 25 stupnov, co uz dost vela...

mm1
23. máj 2007

emma: tak si choď pekne lažkať 🙂 a oddychuj..... tu bolo včera 31 stupňov aj dnes je teplo, ale trošku aspoň pofukuje....

kde sú všetky babule????

emmaelzer
23. máj 2007

vsetky si urobili volno, no komu by sa chcelo ist do roboty v takej horucave...

mm1
23. máj 2007

emma: dúfam, ze s tou teuškou to dobre dopadne... stále na ňu myslím.... 😒

emmaelzer
23. máj 2007

aj ja dufam, no uvidime, ked sem pride. Dufam, ze nakoniec isla na pohotovost

mm1
23. máj 2007

emma: v takom prípade to naozaj netreba odkladať.... 😒

emmaelzer
23. máj 2007

veru nie, aj ked by to mal byt potrat, aj tak doktor nic nepomoze...

cucuska
autor
23. máj 2007

ahojte 😀

mm1
23. máj 2007

emma: presne tak, len treba ist skor... aby sa tomu dalo este zabranit, ak je šanca...tu na SK chodí teraz taký seriál Ordinácia v Ružovej záhrade.... je to z gyn prostredia. a včera bolo o pacientke, ktorá mala dva sponnánne potraty a potom porodila dievčatko v 27 tt. tak som si spomenula na Killi.
a druhý príbeh bol taký, že sú dvaja partneri, obaja sú zdraví a môžu mať deti, ale nie spolu ☹

emmaelzer
23. máj 2007

ahoj cucus, tak ako, nejake teho priznaky?

mm, a preco nemozu mat deti spolu?

mm1
23. máj 2007

emma: no to neviem, odchádzali z nemocnica a potom to skončilo.... ☹ ☹ primár im radil umelé, prípadne adopciu, tak boli z toho zdrvení.

cucuska: ahoj cucusík 🙂

inak dnes myslím nie len na teušku, ale i na janulu_nz, ako tu dopadne na tých vyšetreniach....

kto vie čo Maruška, či niečo nové......

svetluska.p
23. máj 2007

ahoj Zabky 😀 .

mm1
23. máj 2007

svetlusik: čafík naš svetlušík 😀 😀

veva1
23. máj 2007

ahojky 🙂
teus myslim na teba a drzim palceky
co je noveho?
nemala by evelin teraz testovat?
ja musim povysavat a tak sa mi nechce,jooj ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre